kevin costner

1 /
hellhammer hellhammer
18 ocak 1955 kaliforniya doğumlu, tüm zamanların en iyi 100 film yıldızı* arasında 27. sırada bulunan
dances with wolves filminin unutulmaz aktörü.
piedra piedra
buzda dans'ta gamze özçelik tarafından kendisine yöneltilen "amerika'da buzda dans'ı takip ediyor mu?" sorusuyla yerlere yatmama aracılık eden insan.halbuki her ne kadar yıllardır kendisini yeniden yükselişe geçirecek bir iş yapamamış olsa da oscar sahibi bir aktördür.ortaokul yıllarımın favori insanı olup 29 ekim'de atatürk'ün huzuruna geleceği haberi ise ona olan saygımı arttırmıştır.
setheleh setheleh
az önce buzda dans adlı güzide yarışmamızda gördüğüm bir zamanların parlayan yıldızıdır.adam şimdi beş para etmez bir oyuncudur bizdeki televole yıldızları misali tek sıkımlıktır falan anlamına gelmesin sakın bu.her zaman önemli bir oyuncu olarak hatırlanacaktır zira oscar almıştır bu adam zamanında.yine de ahmet san canavarının eline düşmesi,bu tarz dandik programlarda boy göstermesi hiç de hoş olmamıştır.en azından ben ona yakıştıramıyorum.hayır aşağılık kompleksim yüzünden türk televizyonuna çıkılmaz demiyorum.ne bileyim benim yıllar öncesinden hatırladığım o adam burada olmamalıydı gibi geliyor bana.programın sığlığı yüzünden sanki adam eskiden kodak theatre'daymış da şimdi müzikhollere düşmüş gibi geldi bana.bu fikre sahip olmamda sunucuların ve prodüksiyonun da çok büyük payı var.lan koskoca kevin costner'a ece gürsel'in nasıl kaydığını soruyorsunuz.sema çelebi midir nedir o da çıkmış "seninle paris'te kaydık" falan diyor.üstüne üstlük "hatırlıyor musun?" diye de soruyor. bu programa johnny depp çıksa şerefsizim onda bile karizma kalmaz
pandoramıodakim pandoramıodakim
oscar sahibi, kimilerince karizmanın başsahibi olan bu aktörü dün akşamki bütün ana haber bültenlerinde izledik evet.adam anıtkabire gitmiş cumhuriyet resepsiyonuna katılmış türkiye için günün anlam ve önemine ilişkin bütün sevgi gösterilerini toplamayı başarmış bu da kabulüm. ama son sahne olmadı bee. bir yanında i.melih gökçek diğer yanında onun eşi mutlu mesut kameralara gülümsüyordu zavallıcık.bir de üstü başı salya olmuş ki sormayın gitsin. melih bey ise bir yandan sırıtmaya devam ederken diğer yandan akan salyalarını silmekle meşgul. ah be kevin başka adam yok muydu poz verecek??
1 /