kevin richardson

fromcyprus fromcyprus
aslan, leopar, çita, sırtlan, kurt ne varsa hepsiyle derin bir aşk yaşayan çok yakışıklı zoolog. 1974 doğumlu olup kendisi benim idolümdür.
charlienin dorduncu melegi charlienin dorduncu melegi
(bkz:
)

(bkz: kıskanmak)
(bkz: kıskançlıktan ölmek)
(bkz: evlenilesi adamlar)

hayatını okurken dikkatimi çekti, bir üniveristenin zooloji bölümüne girmiş ve 2. yılında bırakmış, çünkü deniz biyolojisinden fırsat bulup bir türlü memelilere geçmiyorlarmış. adam cesur beyler. sen git o kadar vahşi hayvanla kanka ol bu zaten çok çok büyük bir şey, ama öncesinde de ilgisi olmadığı bir şeyi bırakabilme cesaretini gösterebilmesi de takdire şayan hakikaten.

(bkz: kevin richardson (zookeeper) kevin richardson (born 8 october 1974) is a south african animal behaviorist who has worked extensively with native animals of africa. he has been ... wikipedia )
fromcyprus fromcyprus
(bkz:
)

müthiş bir saygı uyandırıyor, insanın içini sevgiyle dolduruyor bu adam. dünyanın en güzel hayvanları vahşi kedilerle olan dostluğu huzur veriyor fotolarına bakarken.
charlienin dorduncu melegi charlienin dorduncu melegi
hayatımda kimseyi bu adamı kıskandığım kadar kıskanmadım yemin ediyorum.

(bkz:
)

bak ya koca aslanı kelimenin tam anlamıyla süt dökmüş kediye çevirmiş, şimdi nasıl kıskanmazsın, nasıl imrenmezsin ki bu adama. hele videonun sonunda oynamıyorlar mı aslanla, her seferinde şaşırıyorum. takdir, kıskançlık, hayranlık, saygı, sevgi her şeyi hissediyorum adama.
kendini basketci sanan metalci kendini basketci sanan metalci
hayatımda ilk kez, birinin yerinde olmayı istememi sağlamış, aşmış adam. ne kadar aptalım ki ben bu adamı bugün fark ettim. yaklaşık üç saattir deli gibi videolarını izliyorum. diyebileceğim tek şey, bu adam bir gün ölecek ama aslanlar sebebiyle değil. eceliyle ölecek. işte o gün geldiğinde bütün aslanlar göğe bakıp en acıklı kükremelerini gerçekleştirecekler.
sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı
bizler daha düzgün kendi cinsimizle aşk yaşayamazken adam bir hayvanla hem de aslanla aşk yaşıyor resmen. koyun koyuna yatıyor, seviyor, okşuyor.

nasıl bir insansın sen böyle kevin!
abbe faria abbe faria
hayvan davranış bilimcisi olarak tanımlandırabileceğimiz güney afrikalı bir zat-ı muhterem. ancak, onu özel yapan hayvanlar üzerine olan bilgisi değil, aslanlarla ve bazı egzotik canlılarla kurduğu muhteşem ilişki. tek bir darbesi ile bir insanın hayatını yok edebilecek kudrette canlılarla arkadaş gibi takılıyor, onlardan biri gibi görüyorlar koca koca kediler onu.

birisini gördüğümde kolay kolay, "ben bu insanın yerinde olmak istiyorum" demem, biraz araştırmam gerekiyor, kurcalamam gerekiyor. 2015 şubat ayında, nat geo wild kanalının büyük kediler haftası şenliği kapsamında hazırlanmış bir belgesel vasıtası ile kendisini tanıdığım dakikalarda, bu insanın yerinde olmayı çok istiyorum diyerek kendimden geçtim.

kendisine lion whisperer demektedir, aynı isimdeki youtube kanalında kıskanılası ilişkilerini gösteren videolar mevcut:

bağış bırakmak, gönüllü olmak ya da abimizi daha yakından tanımak için de aynı isimdeki sitesi bizleri beklemektedir: lion whisperer - home the kevin richardson wildlife sanctuary's mission is to provide a self-sustaining african carnivore sanctuary for the purposes of wild species pres... lionwhisperer