kır bahçesi

1 /
kumanda altında bulunmayan tekne kumanda altında bulunmayan tekne
nick altlarında pek işim olmaz ama kendisinden bir @esofmantakımı gibi halis muhlis troll havası sezdiğim yazar.

gerçek bir trolldür. yaptığım küçük bir stalk sonucu gerçek hayatında da orjinal bi abimiz olduğunun kendimce kesin sonucuna vardım.

yürüyedur kır bahçesi...gençler, eksilemeyin fütursuzca. bir efsane doğuyor. sözlüğe renk getiren adamları harcamayalım.

edit: az önce yanlış başlığa yazmışım.uyarı için teşekkürler. :)
mgun mgun
hani bir kez iki kez hata yaparsın ama bunu sürekli yaparsan duyacağın tek cümle şu olur;

a ç a c a ğ ı n b a ş l ı ğ ı s i k e y i m

kendisi hakkında söyleyeceklerim bu kadar... teşekkürler!

götler!
sucezvesi sucezvesi
insana huzur veren bir ortam. hele de nisan-mayıs gibi bahar aylarında yeni açmış çiçek kokusunu insanın içine çeke çeke güneşin tadını çıkarması paha biçilemez.
baseline baseline
direkt 'alan harper style' dediğim.

sözlükte girdilerine çok güldüğüm nick. böyle saçma sapan şeylere çok güldüğüm doğrudur.
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
instela'da son zamanlarda sık sık başlık açan bir yazar yani bir şeyler yapmaya çalışıyor lakin bazı girileri çok absürt, bazıları çok komik, bazıları da fazla gerçekçi. fildişi kulelerde değil ama bazen öyle yazıyor ki içimden; bu yazar, ne kadar iyi niyetli. çok üzer hayat onu falan diyorum o kadar saf yani sonra bir bakıyorum, iyi bari o kadar da değil diyorum çünkü işsiz olmak bunu gerektirir.açtığı başlıklarda daha özenli olmasını dilediğim yazar.
bitli piyade bitli piyade
çoklu kişilik yaşadığına dair şüphelerimin bulunduğu ve tam hangi mesleği yaptığını bir türlü çözemediğim yazar. bugün de radyoloji okumaya karar verdi.

11
baseline baseline
bu yazar net gençler. ortada durum üzerine konuşulacak bir şey yok bence ki zaten psikiyatr da değilim teşhis koyamam. ama beni güldürüyor bu troll yazdıkları ile saçma sapan.

o değil de keşke sözlükte herkes bu kadar net ve anlaşılır olsa ve kendi yalanlarını gerçek gibi başka insanların üzerinden yansıtmasa derken evet bu 2. paragrafı başka başlık altına yazsaydım iyiydi.
elcordobez elcordobez
eyyy benim atanamayan öğretmenim, eyy benim khk ile işine son verilmiş astsubayım, eyy benim 15 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra tükenmişlik sendromu yaşayan dostum, eyy benim teroriste kahramanca kurşun sıkan polisim, eyy cenevre'de barış savunucum.

özledik aq. neredesin?
1
1 /