kirli sakalın erkeği seksi yapması

1 /
kurdeşendöken kurdeşendöken
kirli sakalın nasıl bir cazibesi var bilmiyorum ama kesinlke çok doğru olan durum.kirli sakal siyah saçlı, sarışın, kızıl hiç fark etmez tüm erkeklere çok iyi gidiyor.eğer erkeğimiz siyah saç beyaz ten kirli sakal fit bir görünümdeyse o erkeğin seksi olmasının tek nedeni kirli sakaldır misal.şaşırıyorum bu duruma ancak başta sadece bana seksi geliyor sanmıştım meğer tüm insanoğlu öyle düşünüyormuş.ne olacak bilmem halimiz.
wildboy wildboy
bir türlü anlayamadığım önerme. makina yağı sürdüm, gres sürdüm, damak tadıdır dedim ketçap mayonez sürdüm ama yok işte arkadaş. kirli sakal seksi yapmıyor, daha çok kaçıyor millet. en güzeli kaypak olmak. risksiz,mis.
sugibiazizol sugibiazizol
yüzdeki muhtelif leke, iz, çiçek bozuğu, gıdı gibi kusurları kapattığı ve büyük burun, kepçe kulak, koca ağız gibi kusurlara dikkat çekmeyi engellediği için oluştuğunu düşündüğüm zahiri durum.
perfectlynothing perfectlynothing
kirli sakal, kişiye akşamdan kalmalık, dün gece çok eğlenmişlik, sabah hiçbir şeyi hatırlamayışlık, serserilik, vurdumduymazlık, boşvermişlik vs. verdiğinden kaynaklanmaktadır.
(bkz: kızların efendi adam yerine piç adam tercihi)
normal bilindik uzunca bir sakal tembellik havası, sakalsız cillop bir surat ise memur havası verir. bu her an kesilebilir, her an uzatılabilir olan kirli sakal; kızların "saçımı toplayayım da gözüme girmesin, ama sekreter gibi de olmamayım" düşüncesiyle saçlarını dağınık topuz yapmasına benzer.
aglayankekin kankası aglayankekin kankası
fakültede en sevdiğim ve diğer öğrencilerin de en çok sevdiği hoca olduğuna inandığım zeki hafızoğulları bir gün derste bu konuda şöyle demişti;

"bizim zamanımızda erkeklerin kirli sakal bırakması ayıp sayılırdı. şimdi amfide şöyle bir bakıyorum çoğunuzun sakalı var. neyyyyy; vahşiii erkekk görünümü"

bu cümleden sonra zeki hocanın diğer sözlerine de olduğu gibi amfi gülmekten kırıldı.

(bkz: zeki hocadan aforizmalar)

(bkz: şimdi böyle anlatınca pek komik olmadı tabi)
nettle nettle
allerjikse kadın, sakallı erkek hic uygun değlidir. ha uzaktan bakmaksa sadece seksi durumu diyecek söz yoktur. neden o zaman o kadar sinek kaydı jilet reklamlarında öpücüğe boğulan erkekler vardır düşünün bir erkek tayfası derim.
1 /