kız düşürmek

1 /
zeus zeus
argoda kız arkadaş edinmek ile bir nevi aynı anlama gelen kelime öbeği..dişi insan açlığı çeken insanların icq, msn, mirc * ve bilumum instant chat * aracılığı ile tanışmaları, onlara kendilerini tanıtmaları !:ki genellikle buluşma vaktine kadar bol keseden atılır!:, atıp tutmaları, bir buluşma için binbir şekle girmeleri, sonuçta kızı tabiri caiz ise her türlü amaçları ve emellere alet etmelerini kapsayan hareket bütünlüğünün dilimizdeki karşılığıdır..

kötü düşünceler barındırmayan kız düşürme işlemleri de vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz ne yazik ki..

(bkz: icqdan kız düşürmek)
(bkz: kız düşürmek için dansa başlayan erkek modeli)
(bkz: bluetoothdan kız düşürmek) *
voiceofloneliness voiceofloneliness
bu deyimin hem gerçek hem mecaz manada kullanılabildiği durumlar da yok değildir. yani hem gerçekten kız düşürüyorsunuz hem de gerçekten kız arkadaş ediniyorsunuz. geçenlerde arkadaşlarla restorasyonu yapılan tarihi bir caminin yanından geçiyoruz. iskeleler falan kurulmuş, yukarda çalışma var. ama ne mala-kürek sesleri ne de bol acılı salçalı arabesk şarkıları yanık yanık çığıran amele sesleri geliyor. bilakis cıvıl cıvıl kız sesleri geliyor. ulan bu memlekette meşrebi değişmeyen bir ameleler kalmıştı onları da kaybettik her halde deyip gayri ihtiyari kelleyi şerifi şöyle bir yukarı kaldırdım. bir de ne görim bir sürü kız. her birinin elinde bir alet revaktaki kubbeleri kazıyorlar, boyuyorlar, süslüyorlar, rengarenk figürler falan filan. ulan ne oluyor. restore edilen bina cami diye ihaleyi hurilere mi vermişler ne. manzarada sadece başının üzerinde bir tepsi dolusu üzüm nar ve muzla gezen bir kız eksik. herhalde inşaattan geçerken kafama biriket düştü öldüm ve kazaya sebep olan kurum cami diye beni direkt cennete atıp işi tatlıya bağladılar. tepsili kız da birazdan gelir. muzumuzu yer otururuz. ama sonradan öğrendim ki maalesef ölmemişim sadece restorasyonu güzel sanatlar falan okuyan güzel kızlara yaptırıyorlarmış. başlarım ben böyle aşkın ızdırabına. arkadaşlara dedim ulan madem ölmemişim var mısınız kız düşürmeye? kaç tane düşerse kırışırız artık. onlar aşşağıya bez gerdiler ben de iskeleyi salladım. bir ikisi bezin kenarından yere düştü ama nimettir atılmaz deyip elimizle biraz sildikten sonra sağlamların arasına kenara koyduk. tam dutları yiyecekken bahçenin sahibi olacak herif çıkageldi. biz de kaçtık.
yazdiklarimin hepsi palavra yazdiklarimin hepsi palavra
instela'ya üye olur olmaz başardığım hadise.

misal bu yazdığım ilk entry ama şimdiye kadar 3 hatun düşürdüm. 4. de birazdan evde olacak beyler aralıksız 80 dakika boşalmadan sevişebildiğimi söylemiş miydim?

not: qüsel qıslar eqlesin
1 /