kız öğrencilerin eşofmanı onları çıplak yapar

1 /
dumrul dumrul
konya ayşe kemal inanç kız anadolu imam hatip lisesi'nde görevli felsefe öğretmeni ercan harmancı, twitter'dan beden eğitimi dersinde eşofman giyen kız öğrencilerle ilgili olarak "ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir. kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar" demiş.

bu adamlar o kadar aptal ki alenen "müslüman sapık olur, müslüman olmayan da sapık olmaz" demekten çekinmiyor. mantık şu; eşofmanlı liseli kızları gördüğünde tahrik olmuyorsan ya erkek değilsindir ya da imansızsındır. çünkü şeytan sadece imanlı insanlara yanaşır, imansızlara zaten uğramaz.

pratikte bu ne demek? böyle ottan boktan şeylerden tahrik olmak müslüman erkeklere özgüdür demek. şimdi bunun sapık olduğu muhakkak. sapıklığı kişisel ona da tamam ama bunu öğretmen yapanlara ne diyelim?

bir tane de kitabı olan sapık pezevengin diğer paylaşımlarından bazıları da şöyleymiş:

"beden eğitimi değil, bedeni şeytana hazırlama eğitimi', 'kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar'"

"okullarda zina yapılmıyor mu? evet, göz, kulak, dil ve el zinası yok diyen ya muhammed aleyhisselam dininden haberi yok. ya da bundan zevk alan zevkperestler'"

"okulu sınıfı evi gibi, erkek öğretmeni dayısı gibi, abisi gibi gören öğrenciler ve onları yabancı bir kadın gibi görmeyen erkek öğretmenler okullarda zina işliyor dersem bu benim düşüncem değil muhammed aleyhisselamın emri itiraz eden var mı"

"beden eğitimi dersi veren, verirken gerçekten rahatsızlık duyan şerefli öğretmenler olduğu gibi şereften yoksun öğretmenlerde var. buna sessiz kalanlar olarak biz de hesap vereceğiz."

"bir okulda soyunma odası diye bir yer varsa bu bize zillet olarak yeter"

"mustafa kemal'i seviyor musun diye öğretmenlere sorulsa kem küm diye cevap veren öğretmenden eğitimci olmaz. oysa malum kişiyi sevmiyorum demek asla suç bile değilken o kadar sindirilmişiz"

"okullarda değil hiçbir zaman malum şahsın altına kuran konulmaz'"

"öğretmen arkadaşlara bir hatırlatma okullardaki akıllı tahtaların altına malum şahsın altına konulan kuranı kerim'den hesaba çekileceğiz korkmayın ve deyin ki akıllı tahtaların üstüne kuran koymayın"

"bir beden eğitimi öğretmeninin karşısında vücut kıvrılıyorsa ne kadar olması önemli değil onun adı zinadır'"

"bugün beden eğitimi adıyla adet görmüş kızlara zorla ve müfredat gerekçeli zina yaptırılıyor bu hiçbir babanın da umurunda değil. hemi de müslüman baba. niyet sorgulamıyorum islam'ın sınırlarının dışında niyet aranmaz."

t24.com.tr
3
mavimasum mavimasum
bu insanlık nereye gidiyor anlamıyorum. kara çarşafa bürünsek ayrı terane açık giyinsek ayrı. okul hanı bizim ikinci evimizdi. çocukluğumuzda böyle öğretilmedi mi bize. okul evimizse öğretmenlerimiz ailemiz değilmiydi. alayınızın köküne sokayım o.çocukları.
hayat erkeği hayat erkeği
başka şartlarda olsa belki tartışılabilirdi eşofmandan tahrik olma hususu.. sonuçta fantezi denilen şey tam olarak bu.. her insan farklı şeylerden tahrik olur ve bunu dillendirme hakkı nizami ölçüler içinde vardır..

ve fakat aminakoyim, bi lise öğretmeninin, lise öğrencilerini baz alarak çıplaklıktan ve bu öğrencilerden tahrik olma kriterlerinden bu şekilde aymazca bahsetmesi, kesinlikle sapıklık; ve tabiki bundan bahsedebilme cesareti göstermesi alenen suçtur.. bu da her toplumda sübyancılıktır..

nacizane, ahlak sahibi herhangi bir yetkiliyi göreve davet ediyoruz..

bu tip hastalıklı insanlar eyleme geçmeden engellenmeli.. aksi takdirde yarın bir kız ya da erkek çocuk tacize/tecavüze uğradığında, yaptırım gücü olup da görmezden gelenler de en az bu sapıklar kadar suçlu sayılır..
johannstock johannstock
yeni türkiye'nin yeni öğretmenidir.

nerde o eski felsefe öğretmenleri, daha lise yıllarında entelektüel düzeyde eğitim verip öğrencilerini düşünmeye iten insanlar. gerçekten midem bulandı, bu hoca potansiyel taciz-tecavüzcüdür. yargılanması gerek.
cekoslavakyalilastirilamayanadam cekoslavakyalilastirilamayanadam
bugün benim de gördüğüm haberde, haberdeki öğretmenin zannettiği. bunları açıkça, bu şekilde yazabildiğine göre, artık sapıklığı ele almış görünüyor. normal bir erkek, nasıl bir sapığa dönüşürü anlatırken, aşama aşama gidersek, bunun bir sonraki aşamasının fizikî taciz olacağını söylerdik. son aşama zaten malumunuzdur.
shiverdecker shiverdecker
bu din(kin)cilerin çocukluk travmaları ve bastırılmış cinsellik duyguları yüzünden yaptıkları sapıklıkların acısı bizden, masum insanlardan çıkıyor. yanarım yanarım ona yanarım.
kehkeşan kehkeşan
bu sakalına tükürdüğüm bana lisedeki din öğretmenini hatırlattı. beden eğitimi dersinden sonra bizi yakalayıp, 'normalde giysiler bedeni örtmek içindir, siz örtünmek için değil soyunmak için giyiniyorsunuz' gibi bir laf etmişti dallama..bak bu dediğim 20 yıl önce.
bundan 20 yıl sonra da bunların beyinleriyle penisleri hala birbirinin yerinde olacak.
arvid jansen arvid jansen
formasyon eğitiminin neye göre verildiğini, bu alandaki yeterliliğe nasıl karar verildiğini sorgulatan bir beyanat.

bu işte bir gariplik var. tanıdığım öğretmenlerin önemli bir kısmı bunun gibiydi. konuşmayı beceremeyen, ondan bundan tahrik olan, vizyonsuz, donanımsız, ilber ortaylı'nın deyimiyle "yüzüne baksan turp sattırmazsın" cinsinden tipler bu ülkede öğretmen olabiliyor. hayır bunların yeterliliğine, alanlarındaki hakimiyetlerine nasıl karar veriliyor çözemedim. nasıl iletişim kuracağını, nasıl konuşacağını bilmeyen, makul bir nezakete bile sahip olmayan insanlara çocuk emanet ediliyor bu ülkede.

bu çomarlık zaten eğitimle aşılacak bir şey değil. bu tipleri gulaglara falan yollamak gerekiyor. ama ancak şiddetle ehlileştirilebilecek adamların öğretmen olabilmesi asıl skandal.
cerrato cerrato
o kızların eşortman veya başka bir şey giymesinin hiç bir zararı yok , ama senin sapık beynin ve zihniyetin dünya için çok ama çok tehlikeli..
basur kralı basur kralı
bakın bu çok ilginç !! böyle kişilerin duyarları çok ilginçtir.
ayda bir ülkemizin bir bölgesinde askerlerimiz yemekten zehirlenir bunlarda çıt yok. her hangi bir tweet yok.
kadın cinayetleri olur herhangi bir tweet yok.
çocuk istismarları olur yine her hangi bir tweet yok.
asgari ücret üzerine her hangi bir tweet yok.
ama iş kadının cinselliğine geldi mi vay vay vay..
şimdi niye duyar yerine tweet yazdım.
bu arkadaş ''benim bu tweetlerim sevap olacak cennette bana ödül olacak'' yazmış.
tanrı okuyormuş.
ha bakın görüşlere saygı duyarım...
''ben beden dersinde kızların bayan öğretmen tarafından eğitilmesini istiyorum ya da kızlı erkekli ayrı olsunlar'' dese. başımız gözümüz üstüne.
ama sen yazdın ya tweetlerimde sevap bekliyorum. senin inancındaki tanrının bu yazdığının neresine sevap vermesini bekliyorsun !!
zira benim mantığım aklım inancım bunu kabullenemiyor.
daha tanrının ibadet yerine yazılan tweetlere sevap point verdiği anlayışına girmiyorum.
birde yamulmuyorsam felsefe öğretmeni bir arkadaş.
google amcamıza sorsak islam felsefecileri falan ne alimler çıkacak. bu arkadaşın felsefe olarak bu sözü ürettiğini görseler bu alimler mezarlarında huzursuz olurlardı.
nereden nereye değil mi arkadaşlar...
bakın bu da ilginç !!
şimdi bu okulda kızını okula gönderen velilerin tepkisi ne acaba.!!
adam açıkça ben bunlara his besliyorum demiş. ben demiyorum kendisi açık açık yazmış. sanırsam çıt yok. ne kadar ilginç değil mi.!!
soruşturma zaten olmayacak.
yine ilginç bir şey söyleyeyim..
öğretmenlik artık mülakat ile alınıyor.
acaba diyorum mülakatta böyle bir şey söylese mülakatı geçer miydi ?
ya da kalır mıydı ? ikisi de çok ilginç olurdu.
neyse ben de çok duyar kastım.
bir kaç sevap point de ben bekliyorum...
1 /