kız öğrencilerin eşofmanı onları çıplak yapar

1 /
dumrul dumrul
konya ayşe kemal inanç kız anadolu imam hatip lisesi'nde görevli felsefe öğretmeni ercan harmancı, twitter'dan beden eğitimi dersinde eşofman giyen kız öğrencilerle ilgili olarak "ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir. kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar" demiş.

bu adamlar o kadar aptal ki alenen "müslüman sapık olur, müslüman olmayan da sapık olmaz" demekten çekinmiyor. mantık şu; eşofmanlı liseli kızları gördüğünde tahrik olmuyorsan ya erkek değilsindir ya da imansızsındır. çünkü şeytan sadece imanlı insanlara yanaşır, imansızlara zaten uğramaz.

pratikte bu ne demek? böyle ottan boktan şeylerden tahrik olmak müslüman erkeklere özgüdür demek. şimdi bunun sapık olduğu muhakkak. sapıklığı kişisel ona da tamam ama bunu öğretmen yapanlara ne diyelim?

bir tane de kitabı olan sapık pezevengin diğer paylaşımlarından bazıları da şöyleymiş:

"beden eğitimi değil, bedeni şeytana hazırlama eğitimi', 'kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar'"

"okullarda zina yapılmıyor mu? evet, göz, kulak, dil ve el zinası yok diyen ya muhammed aleyhisselam dininden haberi yok. ya da bundan zevk alan zevkperestler'"

"okulu sınıfı evi gibi, erkek öğretmeni dayısı gibi, abisi gibi gören öğrenciler ve onları yabancı bir kadın gibi görmeyen erkek öğretmenler okullarda zina işliyor dersem bu benim düşüncem değil muhammed aleyhisselamın emri itiraz eden var mı"

"beden eğitimi dersi veren, verirken gerçekten rahatsızlık duyan şerefli öğretmenler olduğu gibi şereften yoksun öğretmenlerde var. buna sessiz kalanlar olarak biz de hesap vereceğiz."

"bir okulda soyunma odası diye bir yer varsa bu bize zillet olarak yeter"

"mustafa kemal'i seviyor musun diye öğretmenlere sorulsa kem küm diye cevap veren öğretmenden eğitimci olmaz. oysa malum kişiyi sevmiyorum demek asla suç bile değilken o kadar sindirilmişiz"

"okullarda değil hiçbir zaman malum şahsın altına kuran konulmaz'"

"öğretmen arkadaşlara bir hatırlatma okullardaki akıllı tahtaların altına malum şahsın altına konulan kuranı kerim'den hesaba çekileceğiz korkmayın ve deyin ki akıllı tahtaların üstüne kuran koymayın"

"bir beden eğitimi öğretmeninin karşısında vücut kıvrılıyorsa ne kadar olması önemli değil onun adı zinadır'"

"bugün beden eğitimi adıyla adet görmüş kızlara zorla ve müfredat gerekçeli zina yaptırılıyor bu hiçbir babanın da umurunda değil. hemi de müslüman baba. niyet sorgulamıyorum islam'ın sınırlarının dışında niyet aranmaz."

t24.com.tr
2
hayat erkeği hayat erkeği
başka şartlarda olsa belki tartışılabilirdi eşofmandan tahrik olma hususu.. sonuçta fantezi denilen şey tam olarak bu.. her insan farklı şeylerden tahrik olur ve bunu dillendirme hakkı nizami ölçüler içinde vardır..

ve fakat aminakoyim, bi lise öğretmeninin, lise öğrencilerini baz alarak çıplaklıktan ve bu öğrencilerden tahrik olma kriterlerinden bu şekilde aymazca bahsetmesi, kesinlikle sapıklık; ve tabiki bundan bahsedebilme cesareti göstermesi alenen suçtur.. bu da her toplumda sübyancılıktır..

nacizane, ahlak sahibi herhangi bir yetkiliyi göreve davet ediyoruz..

bu tip hastalıklı insanlar eyleme geçmeden engellenmeli.. aksi takdirde yarın bir kız ya da erkek çocuk tacize/tecavüze uğradığında, yaptırım gücü olup da görmezden gelenler de en az bu sapıklar kadar suçlu sayılır..
cekoslavakyalilastirilamayanadam cekoslavakyalilastirilamayanadam
bugün benim de gördüğüm haberde, haberdeki öğretmenin zannettiği. bunları açıkça, bu şekilde yazabildiğine göre, artık sapıklığı ele almış görünüyor. normal bir erkek, nasıl bir sapığa dönüşürü anlatırken, aşama aşama gidersek, bunun bir sonraki aşamasının fizikî taciz olacağını söylerdik. son aşama zaten malumunuzdur.
leo auffmann leo auffmann
formasyon eğitiminin neye göre verildiğini, bu alandaki yeterliliğe nasıl karar verildiğini sorgulatan bir beyanat.

bu işte bir gariplik var. tanıdığım öğretmenlerin önemli bir kısmı bunun gibiydi. konuşmayı beceremeyen, ondan bundan tahrik olan, vizyonsuz, donanımsız, ilber ortaylı'nın deyimiyle "yüzüne baksan turp sattırmazsın" cinsinden tipler bu ülkede öğretmen olabiliyor. hayır bunların yeterliliğine, alanlarındaki hakimiyetlerine nasıl karar veriliyor çözemedim. nasıl iletişim kuracağını, nasıl konuşacağını bilmeyen, makul bir nezakete bile sahip olmayan insanlara çocuk emanet ediliyor bu ülkede.

bu çomarlık zaten eğitimle aşılacak bir şey değil. bu tipleri gulaglara falan yollamak gerekiyor. ama ancak şiddetle ehlileştirilebilecek adamların öğretmen olabilmesi asıl skandal.
cerrato cerrato
o kızların eşortman veya başka bir şey giymesinin hiç bir zararı yok , ama senin sapık beynin ve zihniyetin dünya için çok ama çok tehlikeli..
ruhu gezenti ruhu gezenti
kamuda çalışabilmek için artık diplomadan önce içeride bir dayının varlığının önemini gösteren beyanat. adam güya eğitimci olmuş hem de felsefeci ama çocuk-ergen gelişimi ve psikolojisi ile ilgili tek bir fikri yok. kaldı ki bu kişinin tahrik olması için bir kız öğrenci görmesine de ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum. dişi cinsinden bir insana ait herhangi bir nesne de kendisi için yeterli olacaktır.

korkutucu.

(bkz: imam hatipler kapatılsın)
acarabi acarabi
senin giydiğin görev elbisesi seni sapık yapmış diyeceğim çakma müslüman öğretmen saçmalamasıdır.
ha normal midir normaldir çünkü, bunlara yol veren ve yol gösteren hocaları bu topraklarda hala ayni düşüncelerle ve çakma hadislerle toplumu dönüştürme çalışmaları yapmaya devam etmektedirler.
yazıklar olsun...
sychtianarch sychtianarch
"... şeytan üflemiyorsa ya erkekliğinizi yada imanınızı kaybetmişsiniz demektir."

iman ve erkeklik arasındaki bağlantıyı kuramadım. nasıl bir zihin yapısıdır bu yağlepbim. erkek çocuklara tecavüz ederken de imanı olan var.. konuşun. siz konuştukça insanlar karanlıkla aydınlık arasındaki farkı görecek.

(bkz: türkiye nin orospu çocuğu rezervi)türbanlı sporcular da risk altında o vakit. eeeeyyy türbanlı bacım bu sapıklara uymayın türban takmak tacizi tecavüzü enellemez perde kumaşından çarşaf giymeyi bırak boru içinde dolaşsan nefes aldığınızı bilmesi yeter bu sapıkların... #16343698

bir de "bu salakları tüm inançlılara mal edenler var diyen tipler var. onlardan daha tehlikilisiniz, haberiniz olsun. hiç bir din diğerinden daha madum değildir. hristiyanlıkla aramızfa altıyüz seneden fazla fark var o kadar. bu herifleri azdıranlar sizlersiniz. artık kimsenin niyetini sorgulayacak noktada değiliz. ya hep ya hiç. hatta daha çok onların bakış açısından durum bu. altındaki tiprak kayıyor be geri zekalı.
ela gozlerimdeki renkli hikayeler ela gozlerimdeki renkli hikayeler
valla çocuklar an itibariyle 2018'den tek beklentim patlayacağı kitleyi (şu başlığa konu dinciler ve benzerleri) seçebilen bi atom bombası yahut uzaylı istilası, çok geç kalmayın olur mu uzaylı dostlar, yoksa bu insanlar çekilecek gibi değil.

öperim antenlerinizden.
1 /