kıza hesap ödetmek

1 /
dreamy dreamy
kendi hesabı olduğu sürece gayet normal bir durumdur yoksa biz erkekler bu durumlarda çok aptal durumuna düşüyoruz bırakın kardeşim ödemek istiyorsa ödesin
illusion illusion
doğruluğu ilişkinin aşamasına göre değişen durum; hala kesinlikle erkeğin hesap ödemesi gerektiğine inanan hatun kesimi mevcuttur ama çok anlamsızdır bu, eğer 2 taraf da öğrenciyse hele. bir tür yüzsüzlüktür hatta. herşeyi paylaşalım kardeşim nedir ki.
zoory zoory
aşık olduğun insan ise ısmarladığın; bunun kadar mutluluk verici birşey yoktur heralde ama er kişi yanında cüzdan taşıdığını düşünen motorlara da gerekli hesap sokma taktiklerini uygulamalıdır ki akılları başlarına gelsin...
zoe zoe
türk toplumunun henüz aşamadığı durumlardan biri. halbuki çok normal ister sevgiliniz olsun, ister yakın arkadaşınız hesabı ortaklaşsa ödemek yada parası olanın ödemesi kadar doğal birşey yok.öle karizmayı falan çizdiğide yok. ayrıca erkeklerin hesabı ödemesinden rahatsız olan kızlarda var *...hem sürekli hesabı ödeyen erkekde bi süre sona kullanıldığını düşünmeye başlar *
data data
arkadaşıma zorla kabul ettirdiğim durum,karşınızdaki insana değer verdiğinizi gösterir,bir kızın bir de erkeğin dengeli olarak ödemeyi yapması caizdir
marla singer marla singer
gayet normal olan durum.kimde para varsa o öder, bunun üzerine de başka bir muhabbet yapılmaz.tabi bu bahsettiğim sevgili veya arkadaşlar içindir.yoksa kasıtlı olarak "ulan şu hesabı da şuna soksam" demek çok hoş bir durum değildir.sevgililer arasında ise bunun lafı bile olmaz.binbir türlü şey paylaşan iki insan, bunun lafını mı eder?
hell guardian hell guardian
eğer burada kızdan kasıt sevgili ise ortada zaten tartışması, acaba ne olur diye soru sorulması bile gereksiz hatta saçma olan olaydır. her şeyiniz ortak işte, kimin ne ödediğinin bir önemi var mı ki. hani gerçekten "sevgili" ise kaç kere hesap ödettiğinin sayısını bir kenara not tutmuyordur ya da üstünde "erkeğin kati görevleri, yapmazsa terk et" gibi bir başlığa sahip olan ve üstünde başarıyla yapılanların yanında tik işaretlerinin olduğu bir liste yoksa("sevgili" ise) konuşulmasına gerek bile yoktur bu eylemin.
herhangi bir kız arkadaş ise, hatta düzelteyim herhangi bir arkadaş ise hesabı başkasının üstüne yıkmak biraz ayıptır. en kötü ihtimalle kendi hesabını ödersin.
etipuf etipuf
kafasına kafasına vurarak öde lan kahpe diye bağırarak olay çıkarılmıyosa, ödetmek zorlamadan ziyade ödemesine izin verme anlamında kullanılmışsa lafı bile olmaz.
erkeğin vazifesinin kızı gezdirip tozdurup gönlünü hoş tutmak olduğu, kızın vazifesinin kendini ağırdan ya da hızla satmak olduğu, ilişkilerin alışveriş olarak görüldüğü, dunya kadar malım olcağına fındık kadar kukum olsun mantığının hakim olduğu topluluklarda hoş görülmez. ikisi de baba parası yiyodur ama erkeğin babası parayı sıçıyodur çünkü. kız aldığı eğlence hizmeti karşılığında cinsellik ve erkeğin yanında prestij unsuru olarak taşınma hizmeti sunar, (kıza hediye) alma (kızın) verme(si) durumları olur.
kimin parası varsa o öder, ikinizin de varsa ortaklaşa ödenir. bittabii.
1 /