klitorisafobi

son görev cenaze hizmetleri son görev cenaze hizmetleri
korkunun üstüne gitmek gerekir felsefesi ile üzerine giderek yendiğim, yetmedi masterını yaptığım ve uzmanı olduğum fobi.

ilk başta karşınıza çıkan buruşuk şeyden çekiniyorsunuz. bu korkunuzu yenmek için tatlı şeylere ihtiyacınız olabilir. mesela krem şanti "entarisi ala benziyor, şeftalisi bala benziyor" kıvamındaki şeftaliyi emme hissini yaratabilir.

öte yandan alkolik ve çılgınsanız bira ve tekila ile emilimi kolaylaştırabilirsiniz. daha sonra diliniz alışıyor. emme işlemini gerçekleştirdikten sonra ise bölgeleri öğreniyorsunuz. bu noktada da tıp kitaplarındaki bakına resimlerini tavsiye ederim, gayet detaylı.

emme sırasında dilinize gelecek olan sodamsı su sindirime iyi gelmektedir. doya doya içiniz ama sıcak olmalı.

unutmayın: korku varsa cesaretiniz de var.
akayzers akayzers
her erkekte olması gereken fobidir.

fobim yok ama ben yine de yalamam. kafasını vura vura s'kerim, tokat manyağı yaparım ama yalamam.

neden mi ? çünkü yatakta dominantlığı kaybettiren bir şey. kadının üstün olduğu bir pozisyon. hem de tadı da güzel değil.

illa bir şey yalayacaksanız meme yalayın.

meme iyidir.
canım çekti bak...
lö şuhane lö şuhane
ilk etapta yakin temas içün göt hizasına eğilin, sonra uygun bir dille uyararak size daha şirin gözükmesini saģlayabilirsiniz.


-klitorisin neden bu kadar şirin?
+seni daha iyi ajsjdj

şaka maka bazı klitorisler çok çirkin. çükten iri klitoris var. külot indiği an, estetik takıntısı olanların sevişmesini bitirebilir derecede ( türkiyede lüks). genital bölge estetiginin artma sebeplerini de konunun içinde tutarsak; estetik görünüm möhöm konu.
bir kadını orgazm etme arzunuz varsa -neye benzedigini umursamaksizın- klitorise yumulacaksınız. vajinanın tüm kilit noktası ordadır. vajinal orgazmdan evvel vajinanın orgazm isteğini tetikleyecek hareketler ordan geçer.
gözünü yumup, vazifenizi yapacaksın ey türk erkeği!
1
mgun mgun
teallam yaw arkadaş böcek yiyen bitki mi ki bu korkuyonuz allasen... ham yapmaz relax!

seveceksin arkadaş (erman toroğlu sesiyle okuyun daha akılda kalır)... gözlerimi kaparım vazifemi yaparım len mq!

kuzlar!