knorr

1 /
nepenthe nepenthe
saçma reklamlar konusunda rakipsiz olmaya aday firma.nedir kardeşim öyle salata yapan adamı ezmeler,hazır çorba içerken saf aşık bakışmalar falan
arch angel arch angel
acılı domates, mısırlı çorba gibi değişik çabuk çorba çeşitlerini de bünyesinde barındıran marka. ayrıca çorbaların içinde nefis kıtırlı ekmekler bulunur.
plastikdünyanınnaylondelikanlılarınaselamederiz plastikdünyanınnaylondelikanlılarınaselamederiz
geleneksel çorbalarından "mahluta çorbası" çok güzeldir..diğer çorbalardan da en güzeli ezo gelin ile yayla çorbasıdır..
ama hepsinin içinde monosodyum glutamat yani kıvam arttırıcı vardır..ne kadar kurutulmuş sebzelerden de yapılmış olsa,kıvam arttırıcı olmadan kesinlikle bir şeye benzemeyecektir..geleneksel çorbaların fiyatı biraz daha pahalı olmakla birlikte 1.45 ytldir..
toyga,mahluka,yülsük,tutmaç,alaca,fesleğenli zeytinyağlı domates çorbası vardır..
sylvia manson sylvia manson
acil durumlarda yardıma koşan, bizleri aç kalmaktan kurtaran çorbaları yapan firma. çorbalardan domatesli ve kıtır ekmeklileri daha güzeldir. içinde kıtır ekmek yoksa da kırıp kırıp üstüne atılan etimekte aynı görevi görür.
seashell seashell
lezzetin adı sloganıyla ortalarda gezmekte olan markadır. mantarlı makarna sosu diye bir şey sürmüşlerdir piyasaya, bu aslında aynı firmanın mantar çorbasının mantarlı makarna sosu paketine konulmuşudur, acı tecrübemden öğrendim, ben yandım eller yanmasın, sevdalılar ayrılmasın.
1 /