konuşmamız lazım

1 /
imbored imbored
ayrılık habercisidir. devamında "sorun sende değil bende" ve "sen benden daha iyilerine layıksın" ın gelmesi muhtemeldir.
bikeredüşün bikeredüşün
-konuşmamız lazım
cevap yok
-konuşmamız lazım
cevap yok
-konuşmamız lazım anlamıyor musun mal
-sensin mal anlıyorum ama bende konuşmamamız lazım diyorum
-hayır demiyorsun hiç konuşmadın ki
-örnekle göstermeye çalıştım anlamadın mı mal.
bloody cobbler bloody cobbler
durumuna göre erkek tarafından "amman allahım, nerölüyor, ayrılıyoruz mu?" veya "heleloyo ayrılıyoz galiba, yes, i love this game!" tepkisiyle karşılanan, genelde o gün, o gün değilse maksimum üç vakte kadar bir zaman diliminde ayrılacağınıza göz kırpan hatun kişi cümlesi.

self-tespit : bence hatunlar bu cümleyi kullanmaktan kendilerince inanılmaz haz alırlar.
eksimtrak eksimtrak
"aha şimdi ski tuttun" anlamına gelir. konuşulması gereken kişi bir bok yemiştir ve kesinlikle yediğinin farkında değildir. konuşmak isteyen kişi elbette eve döşenecek yeni parkeler hakkında konuşmayacaktır bu yüzden parmaklıklara sıkıca tutunun.
ya o değil de "bi konuşalım mı" desen daha şık olmaz mı kardeş? böylece cümleye maruz kalan kişi geçirdiği son haftayı düşünerek acaba bir bok mu yedim lan ben deyip konuşana kadar parçalamaz kendini. azıcık ılımlı ol lan konuşma daha başlamadan haklı çıktın amına koyyim. ben zaten savunanam ki kendimi sen böyle bodoslama girersen. hiç yani.
kiyras kiyras
çok eğlenceli bi cümledir kendisi, özellikle sevgiliye söylenince şekilden şekile girer, içten içe müthiş bi zevkle izlersiniz.
nickibok nickibok
- konuşmamız lazım.
+ evet, bence de konuşmamız lazım.
- s... sence de mi? ne diyecektin ki?
+ önce sen söyledin, sen konuş.
- tamam tamam. bak super street fighter iv bilgisayar için çıktığından beridir aralıksız oynuyorsun. beni unuttun resmen. ilişkimizin geleceği ile ilgili büyük şüphelerim var. ben... ben bir süre görüşmesek diyorum... ne dersin?
+ ha... h... t... tamam, tamam... nasıl istiyorsan öyle olsun.
- sen ne diyecektin?
+ ş... şey... o kadar çok street fighter oynadıktan sonra artık 'aduket' atabildiğimi fark ettim, onu anlatacaktım.
- kahretsin osman! neden daha önce söylemedin!!!

tanım: bazen ilginç bir diyaloğu başlatan bir kıvılcım da olabilir.
kara calud kara calud
bana bunu söyleyen kisiyle(ne yazık ki sadece tek bir insan kurdu bu klişeyi) her konuşmamda tatlıya bağlanan mevzu. giriş ve gelişme kısmı her ne kadar gerilim hattında yüksek dozajlı etki yapsa da sonuca varırken hersey toparlanarak nihayete erir. bence bunu duyan önce kendini en kötüsüne hazırlamalı.

aşırı paranoyak bir kisilik olduğum için her seferinde 'yine ne yaptım, yine ne oldu' tepkileri vermiş olsam da mevzunun aslında bambaşka uzantılarını öğrendiğim giriş cümlesi.

sakin olduktan sonra çözülüyor. hanımlar hassas yaratıklar. ilginizi eksik etmeyecek kıvamla gavatlik arasındaki o ince çizgiyi tutturursanız ballı süt kıvamında bir tatla konuşmayı huzura erdirebilirsiniz.
1 /