konuşurken memelerini masaya koyan kadın

1 /
iş bitiren frank iş bitiren frank
1-konu ne olursa olsun avantaj kazanmak için her türlü hileyi yapacak kadındır.

2-dolgun göğüsleri varsa taşımaktan yorulup kısa süreliğine de olsa yükünü masaya bırakan kadın da olabilir.

3- samimiyetten kaynaklı da yapılabilir (bkz: sevgili) (tabi bunu yapabilmek için memesinin olması gerekiyor jsjsjsjs)
ganjaman ganjaman
beli ağrıyordur. fizyoterapistim kremle elime masaj yaparken bunu hep yapardı. zaten sehpa büyüklüğündeki masa iyice küçülürdü. tabii az sonra çekeceğim müthiş acıdan ötürü memeler zerre kadar beynimi meşgul etmezdi.
lö şuhane lö şuhane
iri memesi olmayan insanlar şu hususlarda ahkam kesmesin rica ediyorum ya.

iri memeniz olsun da görecegim ben sizi. taş gibiler oglum, sevişirken üc dört dakika tutan sevgili bile kol çalışıyor bedavadan.

koysun tabi, götlere sandalye yapan bu dünya memelere de bir yer yapabilir.

iri meme duyarı kastım fark ettiniz mi?
3
naynay naynay
tombikto olan memintolara sahip kadınlarda bel ağrıları olabiliyor. bu nedenle koyuyorlardır. bunu da cinselliğe yormayın artık, yok daha memeler
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
yazık ki memesinden başka masaya koyacak bir şeyi olmayan kadındır. sırf memelerim için ilgi çekip dinleneceksem öleyim daha iyi. ha çeksem çekerim o ayrı ssjjsjsjss. kadınların seksist unsurlarını kullanıp bir şey elde etmeye çalışmasından nefret ediyorum. bu kadar bayağı olmamalı kimse. evde yakın eş dostlasındır rahat davranır yaparsın ama dışarda ya da göz önünde bir yerdeyken biraz edep, biraz dikkat, lütfen ya..
rose whisper rose whisper
masanın kenarı orta hizasından memeyi kesince rahatsız hissedip memesinin tamamı masanın üzerine gelecek şekilde oturan kadındır. ya da hafif kamburlaşıp memeyi o masanın kenar bölgesinin alt kısmında konumlandırır.

böyle doğal şeylerin başlığını açmak da nasıl bi görmemişlikse.
hu huu hayat çok güzel hu huu hayat çok güzel
masaya memesinden başka koyacak şeyi olmayan kadınmış gdjsksks. canım isterse mememi koyarım. canım isterse neşemi, muhabbetimi, aklımı, bilgimi, esprilerimi de koyarım. canım isterse "edepli", canım isterse "edepsiz" olurum. ilgi çekmek için memelerimi masaya koymama gerek kalmadı şükür ki hiç. canım isterse bunun için de yaparım. ister evde, ister dışarıda. bi mememizi masaya koyduğumuz için orospu olmamıştık.
6
1 /