köpeğe tecavüz ederken yakalanan insan hayvanı

1 /
kiralık panda kiralık panda
idama karşıyım, işkenceyle öldürme kanunlaşmalı bu tarz durumlar için.
herhangi bir bahanesi olmaksızın farklı 5 işkence türüyle cezalandırılmalı kişi..!
skipper skipper
insanların dış görünüşüne aldanmamak gerektiğini gösteren bir rezilliktir. saçı sakalı beyazlamış, halk arası deyimi ile "tonton dede" olan bu pezevengin belki de bayramlarda o pis elini öpen çocuklar vardır.
işin daha da iğrenç boyutu köpeğin boynuna doladığı kemeridir, olm nasıl bir orospu çocuğusun sen?
yebuni yebuni
insanlardan bilge olmasını beklediğiniz, yardımsever ve akıl hocası olması gereken yaşlarda nasıl sapıtabileceğinin ispatı niteliğinde bir olaydır. bir önceki entryde de belirtildiği gibi tonton dede olması gereken zamanlarda canice tecavüz edebilecek vahşi bir yaratığa dönüşmüş adam.

edit: bu arada yazarken bahsetmeyi unutmuşum. sapıklık ve sapkınlık ülkede her yaş diliminde başını alıp gitmiş durumda zaten. şu arkadaşları da henüz unutmamışsınızdır bence
1
düşeşattımyekgeldi düşeşattımyekgeldi
şu nur yüzlü amcayı bi rahat bırakın, belliki acelesi var. işini bitirip daha ikindiye camiye yetişecek, sonra diğer sakallı arkadaşlarıyla birlikte cami avlusunda oturup oralet içerken, oradan geçen karı kızın götlerine bakacaklar. tam o sırada yolda sevgilisiyle el ele tutuşarak yürüyen o "sapık" çifte bakıp beddualar edecekler...

boşuna camide uzun cübbe giyin demiyorlar bunlara lan. mazallah rükusu var secdesi var...
mncdprssv mncdprssv
insan kendinden kaçamıyor işte.. o yüzden nur yüzlü nine, dede, okumuş etmiş adam, dini bütün adam vesaire sikimize takmıyor muşuz?

görünenin pek de bir önemi yokmuş vesaire..

gerçi böyle üst düzey bir bilgiye nasıl bir düşünme aktivitesi ile eriştiysem artık helal olsun bana..

bizim ak sakallı dedelerimizin çoğunluğu gençken yobaz, sığır vs dediğimiz tipler zaten..

not: her neyse izlemedim..
beneğinikaybedenuğurböceği beneğinikaybedenuğurböceği
kıyamadım ben o köpeğe. gözlerim doldu, boğazım düğüm düğüm. boğazını kemerle sıkmış bide. yazık dili yokki desin yapma!!!
allahım çok hoşuna gidiyor sanırım böyle manzaralar. zira şeytan bile farkında olduğundan insanın önünde eğilmemişken insana verdiğin bir nefes bile fazla. öldür hepimizi.
leonardo da dinci leonardo da dinci
hayvan değil en alasından insan oğlu insandır. gereceksin bunlardan birkaç tanesini çarmıha, akılları başlarına gelir belki.

buradan seks tanrısına da bir şeyler söylemek istiyorum: beğendin mi yaptığını? dedeler bile sikinin dikine doğru ak sakalına rağmen rezil olmayı göze alabiliyorlar seks yüzünden. yok muydu üremenin başka yolu?
avangard jazz avangard jazz
insan hayvanı nedir lan. veteriner doktor niyazi gül tanımlaması gibi başlık olmuş.

insan desen insan değil hayvan desen hayvan bile değil hayvan hayvana bunu yapmıyor amk.
hürrem de souza hürrem de souza
-"yarım kaldı" indirimi
-"cilve yaptı" indirimi
-"mahkemeye giderken takım elbiseyle gidene" iyi hal indirimi
-"erken boşalma" indirimi
-"rızası vardı" indirimi
-"bakire değildi" indirimi
-"ruh sağlığı bozulmadı" indirimi
-"eski sevgili" indirimi
-"mahkemede saygılı ve sessiz davranırsa" saygın tutum indirimi

tecavüzcüler bu ve benzer sebeplerle dahi ceza indirimi alabiliyor . hayvan tecavüzcülerine ise bildiğim kadarıyla sadece para cezası var. daha da kötüsü sahipsiz sokak hayvanlarına tecavüzde eğer tecavüzcü hakkında şikayet gelmezse para cezası dahi almıyor. durum vahim neden kimse yasaları değiştirmiyor? bu kadar zor mu? hadi sapıksın, şerefsiz, orospu çocuğusun küçük çocuklara rızası vardı demeye utanmadan tecavüz edebilme hakkını buluyorsun kendinde. hayvanın da mı rızası vardı? tahrik mi etti seni? senin ben...
acid rain acid rain
sasirtmamistir. anadolu'da hala at, esek, inek, kedi, kopek vb siken tonla orospu cocugu var.

ne bekliyorsun ki aq. yasindan basindan, sakalindan utan desen, kopek geldi kendisi surtturdu der. hakaret etsen bile bosa gidecek.
the red queen the red queen
toplumun bir yere gittiği yok. hep böyleydi. sadece bu kadar ortaya çıkmıyordu. ifşa iyidir. ahlaklı olmayı karakterden dolayı başaramayan için gerekli. sapıklık görüldüğü an ifşa edilmeli. iyi olmuş.
5
1 /