kuaförde ağda yaptırmak

catgirl catgirl
sir ağda şeklinde de adlandırılan, epilasyon işlemini kuaförde yaptırmak durumudur.

kişiden kişiye değişen bir tercih olsa da, mantıklı bir şeydir. kişi kendi canını yakamaz çünkü. zorlanır, gözlerinden yaşlar gelir. kuaförde yaptırdığında ise, rahattır. çünkü, kendini başkasının kollarına emanet etmiştir. eli kolu yapış yapış olmaz. hiçbir şey olmamış gibi çıkıp, özel gün için aldığı tuvaletiyle gecelerdeki yerini alır.
ppr ppr
sir ağdanın içeriğinden dolayı bir yağ ile temizlenmesi söz konusuymuş. ağda sonrası bu yağı oranıza buranıza süren kişi de hemcinsiniz oluyor. sırf kendini iyicene elletmemek için "ben evde yağlarım kendim" diyerek kuaförden koşarak çıkan donları kıçlarına yapışmış kızlar gördüm.
mortissaa mortissaa
senelerdir ağda epilasyon işlerini kendi halleden bi kadın olarak, bugün gözümü karartıp bikini bölgem için ilk defa kuaföre gittim. hayır daha önce de bacak için, koltukaltı için gitmişliğim vardı ama kendi kendime savaş vererek bununla uğraşmaktan bıkmam sebebiyle dedim ben gidiyorum. önce kendime sıcakkanlı ve sevecen bir kuaför bulmam gerekiyordu. x şehri kuaför salonları yazıp 3 tane kuaför aradım. sözde kaça kadar açıksınız diye soruyorum ama tamamen sesten gelecek sıcakkanlılık belirleyici benim için ajjahsjskl. sonuçta yatıp açıcaz yani. neyse buldum ve sedef kuaförü kendime hedef belirledim. kaştı bıyıktı derken o korkunç soru geldi. canım paket olacak mı senin??? aha dediiim zurnanın zınk dediği yere geldim. dedim olacak. geç sen hazırlan, hazır olunca da seslen dedi kız. tabi kafamda deli sorular. içimden diyorum ki e şimdi komple soyunacak mıyım ben kızın önünde. dedim çıkarıyorum ben o zaman. e dedi çıkar ahajjdkf. hazırım ama kızı çağırmadan önce nasıl oflayıp pufluyorum belli değil. gel dedim ben tamamım. oranı şöyle tut buranı böyle tut diye beni yönlendiriyor ağdacı abla ama heralde hayatımın en utanç verici anı falandı o 10 dakika. neyse hepsi bitti acılar içinde kıvranarak işimizi bitirdik. sıra geldi sir ağda sonrası yağını sürmeye. içimden de diyorum ki ulan inşallah öyle bi şeye kendi kalkışmaz. neyse, bi baktım ben yatıyorum sedyemsi şeyin üzerinde, ağdacı ablamız da elleri yağlamaya başlamış. dedim napıyosun?? e canım yağ sürmeden çıkmaz ki sir dedi. ya dedim ver onu, o kadar da değil. içimden de diyorum ki oldu artık kadının birine vıcık vıcık tombiş tombiş elleriyle canım kukumu yağlatacağım bir de. yok öyle bi şey çünkü neden olsun ajjsjdkfkg. ben çıkayım o zaman geçmiş olsun dedi ve gitti. kendimi yağladım balladım ve ayrıldım kuaförden. acı ve utanç doluydu o anlar sözlük ajskkglg.

kendi kendine daha uzun sürede yaptığın şeyi başkası 10 dakikada bitiriyor, güzel aslında. ama işte his kötü. bir daha geleceğim çok kolay olduğu için ama bugün benim için altın harflerle yazılı kara bir gündü sözlük. acım soğumadan paylaşmak istedim.. allahtan tombik elli bi abla tarafından yağlanmadan kurtardım kukuyu. tövbe tövbe ya, yağlayacakmış bir de. densiz
mei kusakabe mei kusakabe
ağda mı kaldı la? ama yine de aynı stres ve işkence diğer bütün epilasyon yöntemlerinde geçerli tabi. "ayten hanımcım şoğğğraları çabuk geçelim mümkünse".

neyse bunu demek için gelmedim.

çok kadim bir dostum ankara'da yıllar önce gittiği bir ağdacının kukunuza ağda yaparken fal baktığını anlatmıştı. evet kukunuzdan efendim. şaka değil.
a sami bayraklı a sami bayraklı
ben bunu duyduğumda şok olmuştum. aynı şeyi erkek için düşünüp, saçmalamayın efendim milletin karşısında tüm takımı açıp ağda mı yaptırılır, kadınlar da yaptırmıyordur demiştim ama yıllar sonra sevgiliyle bu konuların konuşulacağı yaşlara gelince hassiktir dedim.

erkek için çok kötü. berber abdullah abinin eline vermek istemem şahsen.