küçükçekmece de 5 yaşında kızın tecavüze uğraması

kağıttan kule kağıttan kule
ic sizlatan haber. onceden boyle haberleri duydugumda istismarcınin gercek hayatta var olabilecegine inanamazdim. bunlar sanki tv dünyası icin ayri bir yerde yasayan insanlardi sonra dusundukce ayri dunyalar olmadigimizi fark ettim. her gun selam verdigimiz biri ya da yakin arkadaşımız -akrabamiz belki de boyle pislik. icimizde yasayip gidiyor. sozlukte bile defalarca liseli cocuklara hallenen tiplerle karşılaştım. 5 yasinda ya da 15 yasinda fark eder mi hepsi cocuk.

dusundukce aslinda cok da uzak degildi sapiklik. annem de cocuk gelindi. kendimi dusundum, ortaokul halimi. sokakta laf atan kocaman adamlar oldugunu hatirladim. o yasta bile kotulugu hissedip yolumu değiştirdiğimi hatirladim. bu pislikler bizleriz. icimizdeler. tepki vermedikce artacaklar hep birlikte kendi pisligimizde bogulacagiz
mara mara
benim aklım almıyor ya. hiç mı utanmanız hiç mı vicdanınız yok. 5 yaşında ya bu çocuk. sadece 5 yaşında. var ya bunların hepsini o çok değer verdikleri taşaklardan asacaksın o uzuvlarını da kesip ağızlarına tıkacaksın ki ibret-i alem görsün bir daha teşvik edemezsinler.
ev seksisi ev seksisi
%99 müslüman bir ülkede yaşıyoruz, yersen.

yenidoğana bile tecavüz edecek kapasitede mahluklar mevcut bu ülkede artık çok şaşırmıyorum açıkçası ve ayrıca idam falan çözüm değil. bu mahlukları değil ama yenileri gelmesin diye eğitim şart. fakat eğitim ne kadar kötü olursa bir partinin oy oranları artıyormuş o yüzden eğitimde iyileştirmeler yapılmayacak.

son olarak şunu eklemek istiyorum,
kılışdaroğlu memnun musun eserinle?
zyxel zyxel
insan ne diyeceğini bilemiyor. utanç verici aşağılıkça bir olay. vicdan ve merhamet sahibi olmayan gözü dönmüş , şuursuzca yapılmış. idam edilmelidir.