lahana sarması yapamayan kadın

caracal34 caracal34
genelde 1.60 üstü olan adgjhkg ya amına koyayım takıldım buna ben.

neyse evde kalma ihtimali yüksek kadındır. ne demek sarma yapmayı bilmiyom?
1
die leiden des jungen emre die leiden des jungen emre
lahana sarması diye genellemek beyaz lahanalara yapılan bir hakarettir öncelikle, kara lahanayla asla kıyaslanamaz, bir ırkçılık söz konusu ise sonuna kadar ırkçıyım. beyaz lahana sarması kutsal yemeğimizdir, bol salçalı olur, beyaz lahana; erkeğin gönlüne açılan bir kapıdır adeta. bilmemek ayıp değil öğrenmemek de değil aslında, kendi sarmamızı kendimiz sararız bilader.
allah diyen pense allah diyen pense
yadırganmaması gereken kadındır. hakkaten zor bunu sarması. geçenlerde hayatımda ilk defa "sarayım şöyle kalem gibi dolmaları, yiyeyim afiyetle" dedim. demez olaydım. önce haşladım bir güzel. kokusu zaten başlı başına bir güzellik. neyse içini falan da hazırladım. sıra sarmaya geldi. yok arkadaş, saramadım bir türlü. üstüne bir de beceriksizliğim de eklenince bildiğin kol gibi oldu sardıklarım. insanın yiyebileceği cinsten değildi yani. zor iş vesselam. saramayanı hor görmeyin, sarabileni el üstünde tutun ama.
karmakelam karmakelam
üzerine gidilmemesi gereken kadındır; zira hayat zaten vurmuş böyle bir lezzetten mahrum bırakarak. (sevmeyeni parantez içinde bırakıyorum)
sarmakta zorlananlar için; lahana lazanyasını tavsiye ederim.
o da enfes oluyor.
ayrıca lazanyaya göre kalorisi daha düşük.
2
amazingassshole amazingassshole
lahana bagirsaklari -siyahi beyazi fark etmez- calistiran bir sebzedir. salata ve corbasi guzel olur. ama beraber dolma yiyip karsilikli pirtlasmak hosunuza gidiyorsa kendiniz yapin. ayrica yapmasi da cok zahmetlidir. kadin as evi degildir, git disarda zikkimlan. kimi zaman yemege bile goturmek sizin icin kulfet sayilirken, tavuk doner yiyen, simit kemiren yok gevis getiren kadin candir diye soylenirken hic bir kadin o kadar zahmete girmek zorunda degil sizin icin. ayrica piserken cok kotu kokuyor.