lerzan mutlu nun tangalı yakalanma periyodu

hepinizin ağzına kırmızı biber sürerim hepinizin ağzına kırmızı biber sürerim
[kapıya dayanan seçim yasakları nedeniyle farklı bir kulvara eğilelim]

esas çıkışını 2004'te kült eser yar dediğin arar adlı güzide parçasıyla yapan lerzan mutlu'nun 2007 yazına kadar olan süreçte, 892348092384 [standart sapma 12'dir] kere tangayla arz-ı endam ettiğini göz önünde bulundurursak, magazin basınının da bu tesadüfü ekrana yansıtmak için balkon altlarında pineklemesine gönlü razı olmayan kimselerin açıklayarak artık bir son vermek istediği telaşe..

öncelikle şunu ifade etmeliyim; şu küresel ısınmada tanga giymesin de ne yapsın! siz, çılgınlar gibi bu hanıma saran eleştirmenler, günün birinde tuvalete girdiğinizde "hazırda taşak kebabı" ile karşılaşma riskinizin giderek arttığı yönünde bir ihbarla karşılaşsanız donsuz gezersiniz; hala daha bu hanımı çekiştiriyorsunuz, utanın!

devam edelim.. lerzan mutlu dediğin, senede minimum 3 sefer tanga ile yakalanan bir bayan.. herhangi bir magazincinin bugüne dek o 3 seferi de resmedebilmesi görülmemiş olup hasbelkader 2'ye erişen parmakla gösterilir bu camiada.. detaylı çalışmaların ürünü olarak sunulan iş bu rapor da %66 başarıyı öngörmektedir..

1-yaz sezonu açılışı

lerzan mutlu hiçbir zaman sezonun ilk bikinili ünlüsü olmamıştır, olmaz da.. bu nedenle lerzan mutlu'nun peşine düşen bir muhabir için yaz sezonu startı ilk cemrenin [ki bu ilk cemre büyük ihtimalle hülya avşar oluyor.. önder ruhlu biri kendisi] denize girmesiyle başlar..

lerzan hanım selülitsiz olduğuna kanaat getirdiği bacaklarını, özellikle diz nahiyesiyle kalça arasında yer eden ve "baldır" diye tanımlanan o bölgesini haziran sonu-temmuz başı gibi sunmayı şiar edinmiştir.. takipçilerinin uygun açıyı yakaladığını düşünmesi durumunda balkonda eteğiyle oynarmış pozlarına girip evvela baldır yoğunlaşmasını, daha sonra da tanganın halka arzını gerçekleştirir..

ve sezonun ilk manşeti doğar:
"lerzan da tangalılar kervanına katıldı"

iki gün sonra bulunan lerzan mutlu:
"ayy çocuklar çok alemsiniz.. hiiiii, bunlar ne böyle.."

2- sezon sonu

bu dönem pastırma yazı'na denk gelen, bodrum'a son kez kıç sallama arzusunun tavan yaptığı dönemdir işte.. takriben 31 ağustos-5 eylül arası bizlerin bonus kartın yaz sezonu göz boyamalarının ceremesini çektiğimiz günlerin tek tesellisi olur bu poz..

buna göre "bodrum yavaş yavaş boşalırken, çoktaaan boşaldı diye düşünen lerzan hanım" görüntü riske girmesin gayesiyle anadan üryan biçimde zuhur eder, aletsiz jimnastik, planör, kartal duruşu, akula vuruşu gibi sportif faaliyetleri taklit edercesine endam ederken yansır kameralara..

ilgili manşet:
"bodrum sezonu kapattı! lerzan yeniden açtı!"

iki gün sonra röportaj:
"ayy siz ne geziyosunuz daha buralarda bakiym!"

3- sadece doktor faustus'un öngörebileceği aralık

tarih ve method bilinmemekle birlikte reaksiyon tahmin edilebilmektedir..

manşet:
"alışkanlık haline geldi!"

2 gün sonra:
"ayy sizden korkulur.. yeminle korkulur"

-----
esas sizden korkulur lerzan hanım..
pasaklikontes pasaklikontes
hilal cebeci ile güzel bir box maçında birinin haberi yokken yumruk yemesi birinin haberi yokken tangasını göstermesi diye bir dizi çıksın biran önce!