levent erden

coughlin yasası coughlin yasası
an itibarı ile okan bayülgen sade vatandaş programında, marka ve markalaşma üzerine, akademik eğitim verircesine konuşan (ve veren), ciddi anlamda zeki ve donanımlı insan. sanki, patronlara ya da ilgili kişilere (yönetici, müdür, vs..)
"arkadaşlar, size ulusal kanaldan bir şeyler anlatıyorum, bir saat vaktinizi ayırın da, şu s.kindirik eğitimlere ödediğiniz tonla paranızı farklı bir yerlerde değerlendirin." der. ya da aslında demez bilmiyorum ama kısacası,
2-3 günü için, 600-1000 ytl ödeyebileceğiniz eğitimlerden on kat faydalı sohbetleri, en azından ücretsiz ve şu ana kadar düzenlidir.
orlov orlov
son dakika haberi olarak karşıma çıkan yüce zat. iab başkanlığından istifa etmiş.

-----alıntı başlar-----
levent erden iab başkanlığından istifa etti


interaktif reklam platformu başkanı levent erden istifa etti. erden istifa nedenini "gereksiz güç oyunlarından yoruldum" olarak açıkladı.

levent erden, kurulduğu 2007'den beri sürdürdüğü iab türkiye interaktif reklam platformu (iab) başkanlığından istifa etti. platformun başkanlığını, reklamverenler derneği'nin de başkanlığını yapan ahmet pura üstlendi ve bu göreve platformun dernekleşme süreci tamamlanana kadar devam edecek.

levent erden istifa gerekçesini, "temsil ettiğim derneğin ve onun profesyonellerinin gereksiz güç oyunlarından yorulduğum için istifa ettim" şeklinde açıkladı. erden "profesyonellerinin yanlış yönlendirmesi ile rd'nin mayısta seçim yapmaya ikna olması, istenmediğimin işaretidir. ayrıca herkes atama ile göreve gelirken başkanlık için seçim talep edilmesi, gereksiz güç oyunudur" dedi.

"reklamcılar derneği, iab türkiye'yi ölçüm derneğine indirgemeye çalışıyor" iddiasında bulunan erden şöyle konuştu: "dünyada sosyal medyayı en çok kullanan dördüncü ülke türkiye. interaktif medya kullanımında 'bench mark' ülke olabiliriz. bunu sağlayabilmek için iab türkiye'nin salt ölçüm yapan bir derneğe indirgenmesi değil, sektörümüzün global güç olması için çalışan bir oluşuma dönüştürülmesi lazım."

pura ise rd yönetim kurulu ile dernekleşme konusunda görüştüklerini ve bu sırada erden'in görevi bırakmak istediğini söyledi. pura, "iab'nin hükmi şahsiyeti olması gerekiyor. dernekleşerek bu yerine getirilecek ve stratejiden sapmadan fonksiyonlar sürecek" dedi.
-----alıntı biter-----
cinlideniz cinlideniz
euro rscg netwok ajansının ceo'su, pazarlama bilgisi üst seviyedir. karşısında duranın buna göre konuşması ve iddia ettiği şeylere dikkat etmesini gerektirten bir kişilik sergiler. babacan tavırları vardır, yer yer çok sinirlidir. lakabı mağaradır, hayat felsefesi aslan kral olmaktır ki öyledir bir nevi.
yamanzorbey yamanzorbey
okan bayülgen'in programında fransadaki bir anısını anlatarak beni kendisinin zekası hakkında bir takim düşüncelere sürükleyen insan.

fransada kredi kartına yabancı kart diyen bir ülke oldugunu beyan eden kişi .
ezgininbullugu ezgininbullugu
ntv' de istanbul kafası adlı programı sunuyor. kendisi ile ilgili söyleyebileceğim şey ise kesinlikle kötü bir sunucu olduğu. ses tonu güzel ancak kelimeler arasında çok duraksıyor ve bu da akıcılığı olumsuz etkiliyor.