limewire

1 /
soulforged soulforged
03.30-07.30 arası gayet tatmin edici bi download hızına ulaşan (büyük olasılıkla ameriganyadakilerin prime time'ına denk geldiğinden), kendi deyimleriyle "the most advanced file sharing program on the planet".
mazzo mazzo
geç keşfedip yurttan ayrılmadan önce sömürebildiğim kadar sömürebilmek için kastığımdan gözlerimi mahveden bir program.
marsellus wallace marsellus wallace
kendi içinde arattığınızda; bir hayli demokratik ve yardımsever olup, paralı versiyonu limewire pro'nun crackli halini bulabileceğiniz bir paylaşım programı.
wondrous wondrous
platform independence sağlayacağız diye java kasılmış ama ancak visual j tadında bir independence sağlayabilmiş şey. harcadığı sistem kaynağı da çekik gözlüler diyarındaki ram üreticilerini sevindirecek boyutlarda.
wondrous wondrous
nedir? sekreter jale makinasında bütün gün render yapmamakta, dolayısıyla yazdığı üç word dosyası, topladığı beş excel column'u için ona yetecek konfigürasyon bellidir. zaten bir aptalın yönetmediği bilgi işlem merkezleri de bu gereklilikleri göz önüne alarak o makinaları o insana yetecek konfigürasyonda hazırlarlar. jale'nin önüne "daha hızlı, daha hızlı" nidalarıyla silicon graphics workstation'a kadar yolu olan makinaları koyan bir bilgi işlem yöneticisinin de başına ancak şu gelir (bkz: sikerler)

jale'nin ofisinden sıcak evlerimize döndüğümüzde ise, daha az kaynak kullanan ve aynı işi hatta daha iyisini yapan bir yazılım her zaman daha iyi bir yazılımdır ilkesini yine görürüz. akıllı insan developer'ın platform independence yazılım üretme kaygıları sebebiyle java gibi bir teknolojiyi gereksizce kullanmasını umursamaz, farklı platformlara (ki zaten alternatif olarak 2-3 farklı platform mevcut) yazılımını port etmeye üşenen bir yazılımcının cezasını yazılımı kullanan çekemez. aynı boku dot net'te microsoft da yemiş ve yüzlerce tembel programcı yetişmesine sebep olmuştur (checkbox üretmek için server-side kod kullanmak gibi)

zaten bu tür bir mallığın bir alt versiyonu da şöyle bir şey oluşturur:

$hede=hodo();
for($firilfiril=0;$firilfiril<=99;$firilfiril++) if($hede==true) bisiler_yap();

yerine

for($firilfiril=0;$firilfiril<=99;$firilfiril++) if(hodo()==true) bisiler_yap();

hodo()'nün işlemini 2 saniyede bitiren, her çalıştırılışında sabit bir değer return eden bir fonksiyon olduğunu kabul edelim burada.
kornish kornish
garip bir search algoritması olan program. sorgunuzu (x) , bulsa da bulamasa da, belli isimli filmlerin sonuna ekliyor ve sonuç olarak getiriyor. mov ve wmv uzantılı bu dosyalar ise, belli olduğu üzere, reklam içerikli browser penceresi açan ya da dialler embedded videolar fln oluyor. para kazanma yöntemi bu herhalde. tebrikler.

örnek : ara : cowboy bebop
sonuç : in the navy - sex scene at sea - cowboy bebop.mov

yeni ara : sen to chihiro no kamikakushi
sonuç: in the navy - sex scene at sea - sen to chihiro no kamikakushi.
louis cypher louis cypher
bugün tanışma fırsatı bulduğum ve nerdeyse 1 yıldır aradığım şarkıları 1 saat içinde indirdikten sonra tapılası bi p2p programı olduğuna kanaat getirdiğim program. mp3 için aresi, film için emuleyi kullanan biri olarak aresi direk bilgisayarımdan kaldırmamı sağlamıştır, eğer film indirme performansı da emuleyi gölgede bırakabilecek kadar iyi olursa bundan sonra kullanacağım yegane p2p programı olacaktır ayrıca.
1 /