lokantada yemekten önce gelen mezeye saldıran tip

yemekten çıkan kıl yemekten çıkan kıl
"huehuehu nasıl olsa bedava" düşüncesiyle birlikte içindeki gizli çomarlığı ve canavarı ortaya çıkaran tiptir. efendi efendi yemeğinizi beklerken o güzel ortamın içine sıçar, ağız tadıyla yiyeceğiniz yemeği de bu öküzler yüzünden yarıda bırakmak zorunda kalırsınız. mideniz bulanır,kusasınız gelir ama sabredersiniz. tabi sabredemeyip senle yemeğe gelen beynimi sikeyim demeniz de çok olası.

hele ki yemeğin peşine de 2 saat kalkmaz beleş diye de 10 tane çay içmeye kalkarsa tam olmuştur bu arkadaş. uzman çomarlık diplomasını eline verip katılacağı sürüye doğru yolcu edebilirsiniz.

edit: sözlükte ne çok beleşçi varmış arkadaş eksilere doyamadık. verin yeşilliklerini önden de otlansınlar madem napalım.
berk1905 berk1905
vallah biz arkadaş grubuyla genelde yediğimizden. mezeye dalarız biter meze yemek gelmeden. yemek gelince bir meze daha isteriz. şu ana kadar ayriyetten para alan görmedim
geheimnis geheimnis
mezeleri getirip önünüze koyuyorlar siparişleriniz yarım saat sonra geliyor. bakmak ne mümkün? açsınız saldırırsınız tabi. hangimiz yapmadık çılgınlar gibi.
too old to die young too old to die young
başlığı açan zihniyet ve benzeri gibi birilerinin ona bakıp da laf ettiğini umursamadan acıkınca yiyen, susayınca içen; kendi özgürlüklerini isteklerine göre yaşayan, mutlu insandır.

ayrıca meze, yemekten daha çok zevk verir ve yemeğe midenizi hazırlayacak hoş atıştırmalıklardır. takılmayın yiyin.
şuh pakize şuh pakize
çok açtır. açken terör estirebilecek kapasitesi olduğunu bilen biri olabilir. bence bulaşmayın, yisin sussun otursun. ağzımızın tadı bozulmasın alirza bey.