lokantada yemekten önce gelen mezeye saldıran tip

1 /
yemekten çıkan kıl yemekten çıkan kıl
"huehuehu nasıl olsa bedava" düşüncesiyle birlikte içindeki gizli çomarlığı ve canavarı ortaya çıkaran tiptir. efendi efendi yemeğinizi beklerken o güzel ortamın içine sıçar, ağız tadıyla yiyeceğiniz yemeği de bu öküzler yüzünden yarıda bırakmak zorunda kalırsınız. mideniz bulanır,kusasınız gelir ama sabredersiniz. tabi sabredemeyip senle yemeğe gelen beynimi sikeyim demeniz de çok olası.

hele ki yemeğin peşine de 2 saat kalkmaz beleş diye de 10 tane çay içmeye kalkarsa tam olmuştur bu arkadaş. uzman çomarlık diplomasını eline verip katılacağı sürüye doğru yolcu edebilirsiniz.

edit: sözlükte ne çok beleşçi varmış arkadaş eksilere doyamadık. verin yeşilliklerini önden de otlansınlar madem napalım.
beşbuçuk beşbuçuk
nasıl olsa bedeva değil özellikle parasıyla ek olarak bir sürü meze, yemekten daha güzeldir bence.
saldırmaya devam.
favorim tereyağlı sıcak humus ve haydari.
2
berk1905 berk1905
vallah biz arkadaş grubuyla genelde yediğimizden. mezeye dalarız biter meze yemek gelmeden. yemek gelince bir meze daha isteriz. şu ana kadar ayriyetten para alan görmedim
geheimnis geheimnis
mezeleri getirip önünüze koyuyorlar siparişleriniz yarım saat sonra geliyor. bakmak ne mümkün? açsınız saldırırsınız tabi. hangimiz yapmadık çılgınlar gibi.
too old to die young too old to die young
başlığı açan zihniyet ve benzeri gibi birilerinin ona bakıp da laf ettiğini umursamadan acıkınca yiyen, susayınca içen; kendi özgürlüklerini isteklerine göre yaşayan, mutlu insandır.

ayrıca meze, yemekten daha çok zevk verir ve yemeğe midenizi hazırlayacak hoş atıştırmalıklardır. takılmayın yiyin.
porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
geçenlerde iki lahmacun söyledik diye bir ton meze geldi önden. tabi biraz utandık çorba falan da mı söyleseydik diye. neyse haydari çok güzel ben lavaş ile dalıyorum. arkadaş dedi olum sikme hemen biraz da acılı ezmeden ye. bi kötü oldum ama baktım bu pezevenk acıdan da yiyormuş gibi azıcık çatalın ucuyla alıyor sonra haydari abanıyor. tartışırken önümüze bir tane daha geldi. lahmacun gelene kadar doymuştuk. atıştırmalık diye gömdük onları da.

yanıyorduk ama masadaki suları açmayacaktık sokarlar diye. gel gör ki adamlar bize meze getirdi. biz ne kadar hayvan olsak da acın halinden anlıyorlardı.
1 /