lucifer morningstar

1 /
buruk pess buruk pess
sözlüğe yeni bir soluk katacağına inandığım yazar. ( oha! )

sevimlidir kendisi. kırmamaya çalışır karşısındakini. bu yüzden bütün benzerleri gibi apolitik davranır toplum içinde. (he he nasıl kodum ama ) sağlam içer, iddiayı kazanıp hesabı ödetir. ayrıca gizli ibnelik vardır kendisinde.

nickinin anlamını sordum; dediklerinden sadece ''daşşak'' ve ''cehennem''i seçebildim. tekrar sordum; ''cehennemin en daşşaklı bi' şeysi'' dedi. anlamadım ama anladım dedim. ''zebani gibi bi'şey mi?'' dedim. ''hayır'' dedi. ''tamam'' dedim. bi' daha açıkladı bu sefer anladım ama sonra hemen unuttum.

sevimlidir dedim; sevimliliği huyundan gelir. (bkz: hakaret gibi iltifatlar)

son olarak; sözlüğe hoşgelmiştir.
satılan ferrarisini geri alan bilge satılan ferrarisini geri alan bilge
hep taşak geçerdim "yazmak zor iş diyenlerle" . ne var abicim başına otursam iki dk. karalarım bir şaheser edasında gezerdim. meğerse öyle değilmiş uğraş dur birşey olmuyor. biri geliyor tam yazıyosun güzel oldu diye yok lan mala bağladık diyip siliyorsun tekrar. zaten noktalama işaretleri kıt birisi olan ben için çok daha zormuş. zaten hep uyuz olurum noktalı virgül ile iki nokta üst üsteye. hangisi ne işe yarar çözemem. sorun bizim noktalama işaretlerimizde diye düşünüyorum ben. genelde noktalama işaretleri yerine ikame edebilen küfürleri kullanıyorum. pis ağızlının tekiyim anlayacağınız. ılk yazımda böyle siyasi,ülkeyi kurtarma havasında egoist bir adammışım imajı vermeye çalışsam da aslında özümde hiç birşeyi sallamam. yakın arkadaşlarım beni hep megaloman diye betimlerler. gerçi ben megalomanı doğru ya da yanlış mı yazdığımıda bilmiyorum ya da betimlemeyi doğru yerde kullanıp kullanmadığım farkında değilim ama olsun salla yahu. o kadar öz güvenim var yani. başta da demiştim yazmak zor işmiş diye güya kendimi anlatacaktım size yahu. bi okudumda baştan sonra beceremedim galiba. aman neyse bugün yatar yarın erken kalkar yine yatarım sonuçta.

itiraf ediyorum hergün nick altı girisi var mı diye bakan ezik yazar benim.
denizabeth denizabeth
nick altısı girisi var mı yok mu diye kontrol ediyormuş hergün. 4. nesil olmasına rağmen nick altında 3 giri var ki o bir tanesi de kendisine ait.*

hızır gibi yetişirim böyle işte asdasf.

ülke işleriyle pek bir haşır neşir, rüyalarına dahi giriyor anladığım kadarıyla. ülkeyi kurtarma plânları yapıyor aklınca. hadi bakalım genç;

muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.*
ilişik yaşam formu ilişik yaşam formu
benim nick altı(buradaki "altı" üstte olmayan) altı(buradaki "altı" rakam olan) girimi beğenmeyip, kendinde beş tanecik bulunan yazar.
ben gerçi nick altına yazıp büyüyü bozmak istememiştim ama kendisi böyle bir şey başlatınca, devam ettirmek âdettendir dedim ve kendimi burda buldum.
efendim kendisi gerçekten çok iyi yazardır. birkaç gün önce bir girisini beğenip unutmuştum kendisini. sonra bugün yine karşıma çıktı. sonra girilerini kurcaladım tabii, bir baktım böyle komplekssiz, esprili falan, kafası da çalışıyor. dedim bari ona da söyleyeyim mutlu olsun. ama nerde! bir teşekkür neyim eder insan, reca eder, mütevazı olur, bir şey olur. yok! işte itiraf ettiği gibi kıskanç biri. ama kendinin farkında en azından, özelliği de bu zaten.
neyse efenim, dilerim benden sonra başkaları da keşfederler onu. nick altına falan yazarlar. şimdilik bir farkla ben öndeyim ayrıca. bunu da hatırlatıp sinir bozmak istedim.
satılan ferrarisini geri alan bilge satılan ferrarisini geri alan bilge
başlık açma konusunda başarısız yazardır. kitleleri peşinden sürükleyemez. açtığı başlık en fazla iki giri alır sonra sonsuzluğa doğru hızlı adımlarla ilerler.

aslında fena yazmaz. ama sözlük değerini bilmez. napsın lan adam muamelemi çeksin size. nick altına zaten giri girenin nasına bacısına söver sakın yazmayın. bak yazarken olayı çözmüş yazardır. moderasyon kesinlikle onun başlıklarını engellemiş veya maskelemiştir. yoksa imkansız yani.

gelin lan kitleler peşimden. gelmeyene zaten küfür ederim.
satılan ferrarisini geri alan bilge satılan ferrarisini geri alan bilge
imla kuralları ve hatta dilbilgisinden hiç çakmayan yazardır. ne yapalım yani kötüydü olum türkçe hocamız ne yapalım.
aha buradan açık çek götüne güvenen gelsin matematik kapışalım.
dur ya sözümü geri aldım ben en son matematiği öss de bıraktım sanırım. neyse zaten bir boktan çaktığım yok .he deyin geçin. ukala ibneler.
shackair shackair
imlâ kuralları ve dil bilgisiyle arası nasıl bilmiyorum ama okuduğum birkaç giriye göre samimi olan yazardır kuralları hayat felsefesi yapmış insanların aksine özgürdür en azından bırakın istediği gibi yazsın olan yazar

not noktalama işareti olmasa da yazılabiliyor bazı şeyler anlatım bozuklukları da cabası
comedian comedian
yana yakına wepla şifresi arayarak kapılarıma kadar gelmiş yazar. kendisini kıramadım, uzun uğraşlar sonunda mail adreslerimden birinde bulup çıkardım id ve şifremi. kendisine buradan güle güle kullan diyorum*

not: hacı vizelerden sonra sıkılıp oynayabilirim, umarım oyunlara girdiğimde "l-lawliet n00b mk" demezler ha*
kohen gadol kohen gadol
tahminimce uzun bir aradan sonra dönüş yapan yazar. yalnız kendisi şu sıralar entel işler ile cebelleştiğinden adaptasyon sıkıntısı çekmekte. eee bir de kohen gadol a yakalanmış.

hoşgelmiş, iade-i ziyaret.

not: tarafımca götürülecek olan yazarlar listesinde ilk sırayı almıştır.
neverendingblueroad neverendingblueroad
bu sözlükte kimini kayıplarıma benzettiğim için severim, kiminde çok yakın bir dostumu görürüm, kimiyle zıtlaşmak hoşuma gidiyor diye muhabbet ederim, kimi çok zekidir sohbeti sarar, kimi bi sorar içimi dağlar, kimi slayer yollar kimi müzeyyenle beni anar. sohbetinden keyif almadıklarım bunu pek iyi anlar.

lucifer hangisi peki? o, dinlediği müzikler, oynadığı oyunlar, izledikleri, hayalleri, yaptıklarıyla, yogasıyla, modasıyla, hayata bakışıyla bana "sende kendimi görüyorum" dedirten, cevaplarım ve cevap vermediklerim konusunda beni sonsuz özgür bırakan, ayrı yerlerde ve zamanlarda paralel şeyler yaşadığımız nadir insan. bi kusuru var belirtmeden geçemeyeceğim. soğuk sevmiyor. ama bak tatlım atalarımız ne demiş, "soğuk sevenin derdi az, ekmaağ çok olurmuş" demedilerse de eminim içlerinden geçmiştir asksjs.
şimdi sen dahil tüm cehennemden sızanlar için gelsin. kaybolma bir yerlere.

1 /