madem türksün göster ürksün

1 /
fempusay fempusay
tamamıyla teknik bir mailin bitiş cümlesi olarak karşılaştığımda yarılmama neden olan cümle. evet madem türksün, gerek hüneri, gerek kıvrak zekanı ve gerekse başka bir şeylerini göster de ötekileri ürküt gibi bir anlam çıkarttım. eskiden ey türk titre ve kendine gel vardı.şimdi postmodern sloganlar keşfedildi insan neye uğradığını şaşırıyor.
martin hayda gel martin hayda gel
saçmasapan söz öbekleri kategorisinden bir örnek.bu saçma söz öbekleri ki aslında bizim toplumsal yapımızın,bilinçaltı yansımalarımızın,ön yargılarımızın,kanıksanmış toplumsal zırvalıklarımızın,komplekslerimizin ve daha birsürü şeyin ifadesi,işareti olarak değerlendirildiklerinde durumun vahametini algılamak için yeterli veriyi bizlere verebilmektedirler.(bkz: mademki ermenisin öyleyse vermelisin)
lazarushadow lazarushadow
türk erkeklerinin cinsel uzuv ve "aganigi-naganigi" açılarından kendilerini dünya ortalamasının en üst sıralamasında gördüklerinin temsili ve tescillenmiş ifadesi. hattaortalamaya bile tenezzül etmiyorlar, direkt en üstten giriyorlar mevzuya. görmesek, bilmesek inandıracaklar hatta ürkütecekler. bu eril vecizin yabancı hatunların ağırlıklı olduğu akdeniz bölgesinde ortaya çıktığını düşünmekteyim. turistlere hizmet bağlamında...
myeyea shaman myeyea shaman
türk olan kişinin mantalite farkı, bakış açısı, hareketleri, ayar verme alışkanlığı ile zaten bulunduğu ortamda fark yaratacağından birşey göstermesine gerek yoktur. varlığı gösterir.
larry flynt aslan parçası larry flynt aslan parçası
kızlar olarak memelerimizi sallayarak cevap vermemiz gereken emir-teklif cümcükü. pipisizler olarak türklüğümüz muallakta kalmıştır. korkutmanız için size mesela zenciler getireceğim, türk erkeklerimizin de onlar karşısındaki durumu muğlak kalacak. sen türksün göster gülsün diye amigoluk yapacağız. türk erkeğine de bu konuda laf edilmez ama..
1 /