mads mikkelsen

2 /
bizzatsahsen bizzatsahsen
''kız olsam veririm diyeceğim ama zorlasa erkek halimle itiraz etmem gibime geliyor. '' ekşide okuduğum entry

bence kendisiyle ilgili başka söze gerek kalmayacak aktör.adam aşırı yakışıklı değil ama insanı fenalaştıran bir seksiliği var.
hani böyle gelse ''seninle önce sevişcez sonra ben seni kesip yicem dese '' bendeki cevap:'' olur abi sıkıntı yok. al bedenim ruhum her şeyim senin olsun'' diyeceğim hannibal karakterine cismanilik katan insansı şey.insansı diyorum insanda kusur olur bunda yok çünkü.
6wom9 6wom9
danimarka'lı en bilindik iki aktörden bir tanesi. diğeri için nikolaj lie kaas. danimarka filmlerinden katil kasap, psikopat arkadaş rolleriyle tanıyoruz. hannibal hiç aklıma gelmemişti ama ilk duyduğumda hopkins'e rağmen hiç yadırgamadım.
erratic erratic
yüz hatları hoşuma mı gidiyor, yoksa hiç sevmiyor muyum anlayamadığım adam. tuhaf bir şekilde bağımlılık yaptı bende. hangi filmde adını görsem izlemek için can atıyorum. tuhaf.
macgyver macgyver
kuzeyli yüz yapısından mı bilmiyorum ama tabiki bir brad pitt olmasa da çirkin sayılabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. daniel craig yakışıklı ama onun yanında karizmasıyla varolabilmiş bir adam.

(bkz: casino royale)
silencer silencer
hannibal 1.sezonu izlemiş biri olarak, gerçek hayatta karşılaşmaya ve aynı oda da yalnız kalmaya korkacağım insan.
adam sanki hannibal rolünde kendini bulmuş.
aşağıdaki röportajı izlerken bile korktum adamdan resmen. iddia ediyorum bu adamda bir bok var. buradan fbı'a sesleniyorum. amerika'da çekimlerden sonra bu adamı takip ediniz. 
gökkuşağı gökkuşağı
gelmiş geçmiş en karizmatik adamlardan biri. hannibal karakteriyle zaten izleyenlerin gönlüne taht kurmuştur. 2012 cannes en iyi aktör oyuncu ödülünü kazanmış ve çok içten bir konusmayla da ödülünü almıştır kendisi.
fakat en güzel yanı da oyunculuk kariyeri öncesi jimnastik ve dans ile uğraşmasıdır.
filmlerini izliyorum, hannibal'ı izliyorum, ropörtajlarına bakıyorum, sonra bir de dansedişi... yahu daha ne olsun!
bizzatsahsen bizzatsahsen
hannibalın 3.sezonuyla birlikte yine medya aleminin tartışmasız en seksi ve karizmatik adamı olduğunu hatırlatmış insan kişisi.karizma ve çekicilik adamın paçalarından akıyor.daha 2 bölümde fenalaştık.izlerken artık kalbimiz dayanmıyor.hayır liseli ergen de değiliz izlediğimiz dizilerde kurgu teknik senaryo takip ediyoruz büyüdük yani ama bu adam bitirdi bizi.
üçüncü bölümde bir piyano çalma sahnesi var allahım giyimiş böyle kazak gömlek sakin sakin
saç yıkama sahnesi için susuyorum.konuşmuyorum hatırladıkça fenalaşıyorum.şeytan diyo git floransa paris kapı kapı hannibal ara
2 /