mads mikkelsen

3 /
bizzatsahsen bizzatsahsen
rihanna klibinde gördükten sonra bendeki tepki şu olan aktör .

esra ceyhan modunda ''ne yapıyorsunuz mads bey?'' şaka biyana klibi bile güzelleştiren güzel adamdır.
balsamina balsamina
muhteşem yüz hatlarına sahip, muhteşem bir oyuncu. anthony hopkins'e bayıldığım için hannibal'a çok önyargılı başlasam da kafamda yeni bir hannibal lecter oluşturabildi.

o seksi ve zarif tavrıyla gelse tabağında lezzetli olmak için salyangoz da yerim, babamı da yerim çok net.
lord of flies lord of flies
sanat yaşamına balet olarak başlamış bir insandır kendileri... 30 yaşında oyuncu olmaya karar verince geç ama mükemmel bir giriş yapmıştır...

20 Karakter, 20 Sahne: Mads Mikkelsen Filmleri
clitor eastwood clitor eastwood
karakteristik yüz hatlarıyla, daktır henibıl lektır'lığıyla, poker suratıyla rol aldığı her filmi izlenesi olan aktör.
hep şöyle bir sovyet ajanını (özellikle richard sorge) canlandırdığı bir filmini izlemek istiyorum. belki bir gün olur yani, ne bileyim.

bu yıl gösterime giren polar adlı bir filmi vardır kendisinin.
hani atanmış ama olamamış john wick de diyebiliriz.
işini gücünü bırakıp küçük bir kır kasabası gibin bir yere yerleşmiş tetikçiyi oynar. ama ne tetikçi! filmde epey aksiyon var. hele bir yerinde buna epey işkence iderler, günlerce. parçalanmadık yeri kalmaz. lakin kopuk başını alıp atına binip giden evliya gibi hiç muamele görmemişçesine ordan kaçar felan. pek seksi bir hatun ablamıznan da uzun uzun, duvardan duvara bir sevişme sahnesi vardır. tuhaf film. izleyin.
bucuu bucuu
iki gözümün çiçeklerinden biri olan danimarkalı oyuncu diyerek tanımı geçtiğimize göre normalde pek yapmadığım şekilde doğum gününü kutlamak istedim. bunu da telefonumda adeta sapık gibi tuttuğum bu iki fotoğrafla yapayım herkes sebeplensin. son olarak, mads mikkelsen seninle nerede ve ne zaman karşılıklı bir şeyler içebiliriz artık ya?
3 /