mahalle arasında oral seks yapan çift

house md house md
"aşağı yukarı" şöyledir:
charlie parker sanmış kendini hanım abla. enteresan bir solo girişimi. videoda bağıran abla ise değişik hislere gark etmiyor değil insanı...

galaksi not 1: "aşağı yukarı" ikilemesi bilerek seçilmiştir; anlatımı kuvvetlendirmek maksatlı.
1
ürkek ürkek
asuhashushu

çok iyi ya, bak cidden çok iyi. bu eylem aşırı cesaret isteyen eylem. öncelikle genç çifti cesaretlerinden ötürü tebrik eder, başarılarının devamını dilerim asuhshub "bababaa baa diyen ablamız" lütfen genç azgınları rahat bırakalım. kadının baş örtüsü var sanırım ya da kapüşonlu mu bilemedim. başörtüyse büyük ironi lol

insanın kendine saygısı olmalı ya birazcık. bunun adrenalin, fantezi bla bla alakası yok. bu sapkınlıktır. ulu orta yapılan her şey sapkınlıktır başka açıklaması olamaz. kendine biraz saygısı olan bunu yapmaz, sevdiği insana biraz saygısı olan bunu yaptırmaz. ülkece iyice boka saplanıyoruz, hayırlı olsun.
mgun mgun
bayrampaşa mı la bura? milletteki de ne cesaret arkadaş, altında araba var bir karışlık sokak arasında atraksiyon peşindesiniz... bas git amk uzak diyarlara nabıyonuz allasen!

yengenin kafa da şu tavuklu saatlerdeki tavuklar gibi lol iksde!

seksler!
avangard jazz avangard jazz
o değil de ticari araç.. içindeki türbanlı olabilir büyük ihtimal. ya neyse ben bişey demiyorum.

biraz vizyon olsa.. bakınız london eye ne kadar da müsait böyle şeyler için. yakalanacaksan böyle yakalan amk.

edit: gidenler bilir baya yüksektir ve muhteşem bir manzarası vardır. fark edilme korkunuz olmaz ama istisnalar her zaman mevcut tabi.


messias messias
"napıyonuz siz" çok iyi değil mi ya?

akıl vermek gibi olmasın; arabanın kasa da kapalı ama yani sanki ordan görünmezdiniz. amaç görünmekse farklı tabi fakat ülkemizde katılım "napıyonuz siz" düzeyinde kalıyor bu tarz aktivitelere.
format at geçer format at geçer
bunlar hep benzin fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı. tabi şehirde araba çekip seks yapacak orman da kalmadı. ikisi birleşince aç kalan kurtlar şehire indi doğal olarak.