mall of istanbul

ariel ariel
avrupa'nın gobeene torium'u diken torunlar gyo'nun yeni projesi. başakşehir'e kurulacak olup ofis ve rezidanslarına müstakbel mall larını beklemektedir.
nickim saolsun nickim saolsun
başakşehir'in çok tutucu kesmi için gizliden gizliye içinde victoria's secret barındıran tem gişeler trafiğinin dahada fazla azına sıçacak olan bu aralar her türlü taşıtı(kamyon,moloz taşıma aracı, çimento döken araç, 1950 model porche) içinde barındıran yarı inşaat yarı avm olan yer.
9karakter 9karakter
istanbul kuzey batı trafiğinin içine edecek yer. gişeler yetmiyor gibi bir bu çıktı. ileri de 3. havalananının bitip onun yolunun da bağlanması ile görün o zaman şenliği.

o projenin yapılmasına izin veren mevlüt uysalın nasıl rant sağladığını cümle alem biliyor ama buna rağmen o kazandı. bir de bunun daha altınşehir trafiği var unuttum sanmayın kaç senedir o koltukta daha bir çözüm üretemedi.
lojistisyen lojistisyen
vatan, bimeks, mediamarkt, teknosa dahil 350 mağazası, 3000 koltukluk sineması olan saçma sapan bir avm, para hırslı ile daha etrafı inşaat halindeyken açılışı yapılan yerdir, ayrıca her akşam trafiğine tanık olduğum yere çok daha güzel bir trafik armağan eden yerdir
topalkırkayak topalkırkayak
tez zamanda batmasını dilediğim avm. zira, bok gibi trafiği olan yere, daha da bok bir trafik bırakacak yer. işe gidip gelirken 5 yıl yaşlandım lan 2 senede. bir de, oraya gelenler olacak şimdi. orada bir dünya insan yaşayacak bir de. o insanlar da benimle aynı yolu kullanacak evlerine gitmek için.

olmaz ya, eğer bir şekilde batarsa, ilk kutlayanlardan biri olacağım. yayında ve yapımda emeği geçen herkese sevgiler sunuyorum. boğazınızda kalır inşallah yedikleriniz.
hiçbirşeyinteoremi hiçbirşeyinteoremi
bu kadar kötü bir proje görmedim hayatımda. ulan oraya neden avm dikersin. çevreyolu ulan orası.gişeler. gerçekten hayret verici. burada sırf rezidans var diye oturanların hayata bakışı da çok ilginç. 1 yıl sonra hüsrana uğrayacak bu proje.
bu sefer kesin bu sefer kesin
uzak.
yenikapı metro istasyonunu kullananlar için yol tarifi: yenikapı-kirazlı hattı ile kirazlı'da inip, kirazlı-metrokent metrosuna aktarma yaptıktan sonra, bu metroda da ikitelli sanayi sitesi durağında inip otobüse binebilir veya yürüyebilirsiniz. otobüs veya yürüyün dediğim mesafe taksi ile 7 lira tutacak kadar bi mesafe.

orada yaşayanlar için güzel bir mekan tabii ama orada yaşamayanlar için, ne gerek var?!
2