man adası belgelerinin doğrulanması

bıçakçı petri bıçakçı petri
ankara cumhuriyet başsavcılığının verdiği kararda man adası belgelerinin doğruluğu kabul edilmiş ancak ortada herhangi bir kara para aklama olmadığı için ve takipsizlik kararı verilmiş. vergi kaçakçılığı olup olmadığına ise mahkeme "bizim konumuz değil, vergi mahkemelerinin görev alanı içinde" diye cevap vermiş.

kaynak;


Man Adası belgelerine takipsizlik: Dekontlar gerçek ama ‘kara para yok’


rte'nin ne dediğini hatırlayalım;

"böyle avuç dolusu sahte evraklar sallamakla sen kalkıp da tayyip erdoğan'a, ailesine leke süremezsin"

www.bbc.com
rene rene
e zaten yazmıştık arkadaşlar da yazdı, evraklar gerçek ama kanunen yargılama çıkmaz, ortada hukuken bir açık bulunmuyor demiştik, evrakların orjinalliği kanıtlandığına göre bunu tarihe not düşün. yarın bir gün dokunulmazlıklar gittiğinde iş işten geçtiğinde hatırlatırsınız bu günü, bulabilirseniz tabi kimseyi, veya paraları
bıçakçı petri bıçakçı petri
aklıma geldi. belgelerin çıktığı hafta cuma vaazında "iftira ve yalan" hutbesi okunmuştu. ya da bizim imamın aklı evvelliği de olabilir. sonuc olarak burası kütahya.

bu da kayıtlı kalsın burada belki ihtiyaç olur bi gün.
di mi ama di mi ama
kutsal kitaplarındaki bakara-makara suresinde "çalış ama çal, hatta çalışmasan bile çal" yazan 'muhafazakar' kitleyi coşturacak gelişme. şimdi sandıkta daha da hırslanarak; şerefliye, aklaklıya, namusluya, hırsız olmayana vurur gibi basacaklar mührü. çünkü bu saydıklarım onların en büyük düşmanları sanırım.