married with children

1 /
erb erb
babam tarafından izlemem engellediğinden tekrarını izlemek için gece yarılarına kadar oturduğum beni uykusuz ama mutlu kılan dizi.zengin komuşularını yerişleri, aile içi diyalogları, peggnin oprah tutkusu ile beni benden alır. nerde elini pantalonuna sokmuş bi adam görsem aklıma al bundy gelir (bkz: nassı yani) bide bunun peggy rolunde yıldız kaplanın oynadığı türk versiyonu vardır ki hiç sormayın.
earthshine earthshine
azönce izlediğim "dinner with anthrax" adlı bölümünde adındanda anlaşılacağı üzere anthrax elemanları bundy lere akşam yemeğine gelmiştir. çok baba bi dizidir, ben hala her bölümünü izlediğimde gülmekten kırılmaktayımdır.
atreides atreides
istiklal'in karanlık ucundaki bir okulda national organisation of men against amazonian masterhood (no ma'am) kurulmasına ve t-shirtler giyilip derslerde hakkında sunumlar yapılmasına neden olan dizi...

-peg, 17 yıldır evliyiz, artık arkadaş kalamaz mıyız?

-acele edin! son gelen peg'in yanına oturur!
chrystal chrystal
bir ara türk versiyonunu çevirdiği için yayın haklarını elinde bulunduran kanal d'nin muhtemelen haklarının süresinin dolması ve cnbce'nin atağa geçmesi ile mayıs ayında tekrar izlemeye başlayacağımız güzel dizi.
1 /