mastürbasyon sonrası oluşan cinsel bağımsızlık

feralatom feralatom
merhaba mastürbasyon sanatının icracıları ,
merhaba "ben hayatta 31 çekmem" diyen yalancı pezevengler
merhaba stoya kardeş
merhaba sevgili sözlük yazar ve okurları.

son zamanlarda "mom teaches sex" kategorisinde takılan bu ne istediğini bilen kardeşinizin size çok yabancı olmadığınız bir tespiti var.

canlandırma yapalım mı?

-boynunun kokusunu özledim inanır mısın? teninin yumuşaklığına o kadar ihtiyacım var ki. sadece sarılıp uyumak istiyorum. hadi gel benim eve, sarılalaım ve uyuyalım günlerce
*kaan aynı hataya bidaha düşmem

çoğu kez düşmezler bilirsiniz. bu saatten sonra artık tüm iş ikna kabiliyetine kalmıştır. fakat bu tespite konu olan o ikna kabileyeti müthiş olanlar değil. zaten onlar şu anda burda değiller. muhtemelen sizin eski sevgilinizle cima ediyorlar.

bizim kitlemiz "peki o zaman merve ben de rüyaya yatar seni görmeye çalışırım düşlerimde" diyip "ne bok yersen ye " cevabını alanlar.

bu cevabı alır almaz gözü peçeteye gider. aklına stoya düşer , homemade ler ister bedeni.

"ulan o kadar da söz verdim kendime yapmıcam sadece mala vurucam artık diye" geçirir aklından.

bir reverse cowgirl videosunda boşaltır bütün zehrini.

boşalan zehir sonrası kafa açılır. libido sıfır.

işte o an insanın aklına gelir. "lan aslında ben var ya hiç bu salak karılara muhtaç değilim. nolucak olum sevişmek istediğimde çekerim 31 imi bakarım dalgama" der.

4 saat süren bu cinsel anlamda bağımsız olma fikri
"uyuyamadım seni düşünmekten. evde misin merve , gelsem koklasam seni" mesajıyla son bulur.

o 4 saat işte insana karı boşatır. sevgili örseletir. bağımsızlık fikri aslında sanıldığından daha tehlikelidir. yapmayın oğlum böyle şeyler
azureel azureel
- arasam mı aramasam mı, ama aramak istiyorum. ama aramamalıyım, gibi. en iyisi ben bu konuyu, birkaç az giyinik arkadaşın çektiği bağımsız (amateur) film eşliğinde tekrar düşüneyim.

(45 saniye sonra)

- oh, rahatladım. bi' daha düşündüm de, yek yea aramasam daha iyi. uykum da geldi zaten, biraz da şu tarafa götümü döndereyim.... zzzzz
6