mavii kelebek

1 /
libertafaryan libertafaryan
yokluğunda dinlemekten notalarını ezberlediğim şarkıyı buraya bırakıp, yokluğunda ponçik gönlümün neler çektiğini anlamasını istiyorum.

ona faşist diyorlar, evet o bir faşist, kalbimi zorla ellerinde tutsak ediyor...


mavii kelebek mavii kelebek
aylarca "lütfen benimle konuş", "seni tanımak istiyorum", "bir kere şuraya defol git de" tadında mesajlar almış kişidir. açıkçası engelleme muhabbeti de döndü kimseye açıklama yapmadım ama ben bu kişiyi ara ara engelledim. "beni engellersin diye korkuyorum" falan diyordu sürekli. neyse, engellemem işe yaramıyordu mesaj atamadığı an başka yazarlara yaptığım yorumlara dadanıp "neden bana cevap vermiyorsun?" falan diyordu. bu arkadaş gerçekten sağlıklı değil ve bana kafayı fena takmıştı. son ana kadar kedi gibi konuşan kişi artık canıma tak edip ifşa meselesinden bahsettiğimde yukarıdaki gibi çirkinleşti. benim hakkımda en ufak bir bilgisi yok bu kişinin ki asosyal olmam hakkında yorum falan yapıyor. aylarca beni rahatsız ettin, engelledim yaptığım yorumlara dadandın hala da geri dönüp nickaltıma yazarak sen ne yapmaya çalışıyorsun anlatsana biraz? gerçekten artık yeter.
veraswank veraswank
elon musk beyefendinin müstakbel eşi. rezerve dedi, rekabete girmedim. yaaa, erkek değiliz kadınlar olarak hayvanlaşmadık işte. öğrenin bizden bir şeyler.
lanetherif lanetherif
kendisine nick altından yapılan taciz başka bir hatuna yapılsa tüm meriçler belki bize de 2 meme düşer diye üşüşürler. taciz edenin de girip çıkmadıkları yeri kalmaz. taciz edenin ne çomarlığı ne itliği ne şerefsizliği, ne hayvanlığı vs... vs.. bitmez.


çomarlığın siyaseti olmuyor...

fikirlerini beğenirsin beğenmezsin ayrı, burada geyik yapıyorum ayağına yüklenneceksin! özel mesajdan abuk subuk konuşup birileri özel mesajları açıklayacağım deyince yükleneceksin...

aynısını başka bir kadın yaşadığında "çok iyi çok doğru ifşalayın şerefsizleri" diyeceksin...
ne olduğu önemli değil kadının beyanı esas diyeceksin!

iki yüzlü de değilsiniz, klasik yurdumun ne idüğü belirsiz çomarısınız. siyasetiniz falan yok. duygularınızla yaşıyorsunuz. canınızın istediğine canınız nasıl isterse öyle davranıp sonra erdemmiş, eşitlikmiş yarak kürek konuşuyorsunuz.

edepsizlik falan değil bu, niteliksizlik, erdemsizlik.

ağzınıza aldığınız o "erdemli" ilkelerin insanı değilsiniz, hepsi sadece ezber olmuş. ötesi yok...


erdemli insan karşısındakinin tarafına ve kim olduğuna bakmaksızın kendi ilkeleri için yaşar.
şurada kaç tane sjw ruh hastası salça oldu bana. 1 tanesine ne küfür ne hakaret ettim ne de bozuk bir dille konuştum. hatta şu nicki sahibi kadınla dahi tartıştım. üstelemiş olmasına rağmen tek bir edepsizliğim olmadı.

ilkelerim için yaşıyorum ayağına takılıp edepsizliğin dik alasını yapın, karşı taraf tü kaka bok, siz adam...

vay amına koyim. ne güzel dünya.
mavii kelebek mavii kelebek
bir de "cam aç" çı kürtçüler var ki sormayın. kuyruk acıları var reddettiğim üstüne ifşaladığım için. kahtalı niçe özel mesajda "kabul ediyorum fena düştüm" demiş birisi. yüz vermediğimden böyle ağlaması çok normal.
mavii kelebek mavii kelebek
istediğini alamadığında "orospu" demek ne kadar mertçe bir davranış tartışılır. ne kadar kadın hakları savunucusu olduğu ortada bu ikiyüzlü topluluğun. bak oğlum, ben istediğim erkeğe yazarım, istediğim erkekle yatarım ama sen bana orospu diyemezsin. diyorsan ikiyüzlü bir yavşaksın demektir ki senin için iltifat sayılır bu.
kahtalı niçe kahtalı niçe
o konuya da bir açıklık getireyim, benim kendisinden malum olaydan sonra herhangi bir seks beklentim yok. tek beklentim benden uzak, allaha yakın olması. umarım onun da ss'ini almışsındır.

ama engellememe rağmen her girimin altına ekşiyen-cevap almamasına rağmen üstelik- kendisi. ben normalde böyle laflar edecek bir adam değilim ama çok salça oldu. benim basit bir ss'im üstünden ideolojimi infaz etme çabalarından da gına geldi. siktir git kelebek, umarım yeni askıntından kurtulursun. ama beni bu işlere karıştırma.

yani kelebek ben senden istediğimi alamadığım için değil salça olduğun için orospu diyorum.
1
libertafaryan libertafaryan
"türkçü yazar olarak, savaş çıkıyor yazarlar faşist diyorlar, savaş çıkıyor faşist... en son yazarların entrylerini sikeyim, nickaltımdan gidin dedim, kötü mü dedim, ne yapayım modum?"
2
1 /