mavii kelebek

1 /
libertafaryan libertafaryan
yokluğunda dinlemekten notalarını ezberlediğim şarkıyı buraya bırakıp, yokluğunda ponçik gönlümün neler çektiğini anlamasını istiyorum.

ona faşist diyorlar, evet o bir faşist, kalbimi zorla ellerinde tutsak ediyor...


veraswank veraswank
elon musk beyefendinin müstakbel eşi. rezerve dedi, rekabete girmedim. yaaa, erkek değiliz kadınlar olarak hayvanlaşmadık işte. öğrenin bizden bir şeyler.
lanetherif lanetherif
kendisine nick altından yapılan taciz başka bir hatuna yapılsa tüm meriçler belki bize de 2 meme düşer diye üşüşürler. taciz edenin de girip çıkmadıkları yeri kalmaz. taciz edenin ne çomarlığı ne itliği ne şerefsizliği, ne hayvanlığı vs... vs.. bitmez.


çomarlığın siyaseti olmuyor...

fikirlerini beğenirsin beğenmezsin ayrı, burada geyik yapıyorum ayağına yüklenneceksin! özel mesajdan abuk subuk konuşup birileri özel mesajları açıklayacağım deyince yükleneceksin...

aynısını başka bir kadın yaşadığında "çok iyi çok doğru ifşalayın şerefsizleri" diyeceksin...
ne olduğu önemli değil kadının beyanı esas diyeceksin!

iki yüzlü de değilsiniz, klasik yurdumun ne idüğü belirsiz çomarısınız. siyasetiniz falan yok. duygularınızla yaşıyorsunuz. canınızın istediğine canınız nasıl isterse öyle davranıp sonra erdemmiş, eşitlikmiş yarak kürek konuşuyorsunuz.

edepsizlik falan değil bu, niteliksizlik, erdemsizlik.

ağzınıza aldığınız o "erdemli" ilkelerin insanı değilsiniz, hepsi sadece ezber olmuş. ötesi yok...


erdemli insan karşısındakinin tarafına ve kim olduğuna bakmaksızın kendi ilkeleri için yaşar.
şurada kaç tane sjw ruh hastası salça oldu bana. 1 tanesine ne küfür ne hakaret ettim ne de bozuk bir dille konuştum. hatta şu nicki sahibi kadınla dahi tartıştım. üstelemiş olmasına rağmen tek bir edepsizliğim olmadı.

ilkelerim için yaşıyorum ayağına takılıp edepsizliğin dik alasını yapın, karşı taraf tü kaka bok, siz adam...

vay amına koyim. ne güzel dünya.
kahtalı niçe kahtalı niçe
o konuya da bir açıklık getireyim, benim kendisinden malum olaydan sonra herhangi bir seks beklentim yok. tek beklentim benden uzak, allaha yakın olması. umarım onun da ss'ini almışsındır.

ama engellememe rağmen her girimin altına ekşiyen-cevap almamasına rağmen üstelik- kendisi. ben normalde böyle laflar edecek bir adam değilim ama çok salça oldu. benim basit bir ss'im üstünden ideolojimi infaz etme çabalarından da gına geldi. siktir git kelebek, umarım yeni askıntından kurtulursun. ama beni bu işlere karıştırma.

yani kelebek ben senden istediğimi alamadığım için değil salça olduğun için orospu diyorum.
libertafaryan libertafaryan
"türkçü yazar olarak, savaş çıkıyor yazarlar faşist diyorlar, savaş çıkıyor faşist... en son yazarların entrylerini sikeyim, nickaltımdan gidin dedim, kötü mü dedim, ne yapayım modum?"
2
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
1968 yılında türkeş'in yanına katıldığımda tanıştım kendisiyle. cumhuriyetçi köylü millet partisi genel sekreteriydi. zamanın değişen şartları ile 1969 yılında adanada kongreyi toplayıp partinin adının milliyetçi hareket partisi olarak değiştirmeye karar verdik. karar veremediğimiz birkaç nokta vardı. parti içi ikiye bölünmüştü. atsızcılar ve ziya gökalpciler. atsızcılar daha çok türkçü bir parti isterken diğer grup biraz daha ılıman, milliyetçi ve muhafazakar bir parti istiyordu. kendisi atsızcı tayfadand. ben ise yönümü ziya gökalpcilerden yana belirlemiştim.

bir fikri işe yarar kılmanın yolu onu iktidara getirmektir. atsızcıların fikirleri ile iktidara gelmek imkasızdı. ilk olarak parti logosunu seçtik. aslında her şey burada belli olacaktı. atsızcılar bozkurt olsun istedi, biz 3 hilal diyorduk. en son çıkıp başbuğ o efsane konuşmayı yapıp parti logosunun 3 hilal olacağını söyledi ve ekledi "tanrı dağı kadar türk, hira dağı kadar müslümanız. türklük bedenimiz islam ruhumuz. ruhsuz beden bi işe yaramaz." bu son iki cümle ile atsızcılar partiye ve türkeşe daha mesafeli dururken kendisi ötüken durağı isimli lokali kurdu. oradaki arkadaşlarıyla birlikte ötüken dergisini çıkarmaya başladı. dergiyle hem türkiyede yükselen komünizm tehlikesine dikkat çekiyor hem de mevcut millyetçi cepheyi eleştiriyordu. bir köşe yazısında "şu an ülkücü gibi görünenlerin çoğu ülkücü değil türkücü, alparslan türkeş yanındakilere dikkat etmezse harekatın gidişi iyi olmaacaktır." yazdığı için zamanın ülkücü tayfası tarafından lokali tarandı.

80 darbesinde içeri alındığı habr geldi. 2 yıl hücrede kalmış, türlü işkencelere maruz bırakılmış fakat davasından geri dönmemiş. 90da partiye geri döndü, 99 yılında çorumda mustafa yıldızdoğan konserinde denk geldik. yaa tekelci o zaman bana hak verseydiniz şimdi her şey farklıydı dedi. kader kısmet neler gelecek bakalım demekle yetindim. bahçeli 2002 seçimlerindeki hezimet sonucu istifa etmeyince partiyi yine bıraktı. o zamandan sonra uzn süre görmedim. sözlüklerde yazdığını okumuştum. burada karşılaştık

şimdi kendisine bir itirafta bulunmak istiyorum. "haklıymışsın mavi kelebek. hata bizde kusur bizdeymiş."
1 /