mehmet ali erbil in azrail e verdiği tarihi ayar

müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
öldürmeyen allah öldürmüyor diyip geçiyorum. bunun ne parayla ne imkanlarla alakası var, bunlar olduğu halde kurtaramadığımız canlarımız var oradan biliyorum. ömür sayılı bir zaman, vadesi gelen gidiyor, aylarca ölecek diye düşünülenler, yıllarca yaşıyor da hiç aklımıza gelmeyenler pat diye gidiyor. (babam da şey der hatta:" hastaneler kadınlarla dolu ama musalla taşlarında hep erkekler oluyor." ajksjksjssjk) bilemiyoruz. azrail yerine de kanser, kalp krizi vs. diyerek sebepleri sıralıyoruz. mehmet ali erbil'in bundan sonraki ömrü sağlıklı olsun inşallah.
tuzukuruhahahi tuzukuruhahahi
azrailin kendisine verdiği tarihi ayar diyebiliriz. ölemiyor!! o kadar çok genç kızın kanına girdi ki azrail kendisine ölümlerden ölüm beğen diyor.
her zaman savunduğum bir şey vardır; ölüm bir kurtuluştur aslolan sürünmeden yaşamaktır.
lö şuhane lö şuhane
genç kızların kanına mı girdi adghjjkk hatta adklohbmzftsnkysaeryww57ink9t32vg

ulan bu herifin parası için kukusunu kapan geldi! bazısı sevgiliyken yiyip sömürdü bazısı akıllı çıktı da nikahı basarak nafaka adı altında ömür boyu maaş garantisi aldı. bana bu yaşlı ve zengin ünlülere veren hatunların avukatlığını yapmasın hiçkimse. kendini elit kesime pazarlayanlara acımakla zoraki birlikteliklerden geçen ufak kızlar aynı kefede tutulmamalı ya.

velhasıl yaşamayı seven adam. allah ömür versin