mehmet alkan

1 /
ofansif sol bek ofansif sol bek
şırnak'ta pkk militanları tarafından öldürülen yüzbaşı ali alkan'ın yarbay olan abisi. kardeşinin cenazesinde verdiği tepki dolayısıyla akp yandaşları tarafından hedef tahtasına oturtulmuş.

askerin abisi akp'lilere tepki gösterince helallik almadan şırnak'ta çatışmada yaşamını yitiren yüzbaşı ali alkan'ın osmaniye büyük cami'de düzenlenen cenaze töreninde milletvekillerine tepki gösterildi. as... birgun.net

bunlar da ünlü akp yandaşlarının mehmet alkan hakkındaki görüşleri:bunlardan daha belki binlerce var.
holudes holudes
şırnak'ta pkk lı teröristler tarafından şehit edilen yüzbaşı ali alkan'ın yarbay olan abisi. acısını paylaşıyorum. allah şehit kardeşine rahmet, kendilerine de sabırlar versin.
bitmeyen pil bitmeyen pil
kardeşinin cenazesinde 'kral çıplak' demiş yürekli yarbay.

''saraylarda yaşayıp, 30 tane korumayla gezip 'şehit olmak istiyorum' demek diye bişey yok''

''dün çözüm diyenler bugün neden sonuna kadar savaş diyor''

artık bütün cenazeler akp'lilere dar oluyor. tüm şehit cenazelerinde 'katil akp' sloganları atılıyor ve şehit aileleri artık kuru 'vatan sağolsun' yerine savaşın son bulması için haykırıyor ve savaşın gerçek sorumlularını işaret ediyor. elbette bu cenazelerde yaşananların hiçbiri zift medyasında yayınlanmıyor. gerçekleri sansürleyemezsiniz. boyalı ve kirli medyanızla olanları saklama çabanız gerçekleri görmemizi engellemeyecek.

hesap vereceksiniz ibneler. çok kötü hesap vereceksiniz.
kumsal kumsal
bu ülke çok şerefsize tanıklık etti ama kardeşini bu ülke için kaybeden insanları bile terörist gösterebilecek kadar alçalmış yaratıklara tanık olmamıştı, kozmoz sonunuzu saddamdan beter etsin, gün yüzü görmeyin.
mr curiosity mr curiosity
adamın dibidir. üniformanın hakkını vermiştir. allah sabırlar versin. dağ gibi kardesini kaybetmis ne zor allahim. onurlu serefli turk askeri bu iste...

birileri de hala ön safta cenaze namazi kilma derdinde milleti millettin ona verdigi yetkiyle ezmeye calisarak! noldu lan çözüm sürecinize?
acarabi acarabi
genel kurmay başkanı ilker başbuğ un 2,5 yıl başbakana bağlı ve onun emrinde çalıştıktan sonra terör örgütü üyesi ve yöneticisi olmaktan yargılanıp içeri tıkıldığı gibi, bu şerefli yarbayımızın da terör örgütüne yardım, yataklık, üyelik ve yöneticisi olmaktan yargılanarak içeri tıkılmasını heyecanla bekliyoruz.....
malum hırsız dışarda yakalayan içerde, terörist dışarda mücadele eden içerde, erken seçim isteyenler bu ülkenin kötülüğünü istiyorlar deyip erken seçim isteyen külliyenin başında oldukça şehit yüzbaşı abisi haysiyetli yarbayın akibetini merak etmiyor değilim doğrusu......
edit: bir yazar kardeşim saddam benzetmesi yapmış fakat, saddam hiç olmazsa bunlar kadar alçalmamıştı yav.
kalburabastım kalburabastım
akitlerce hemen paralelci ilan edilmiş yürekli komutanımız.

o meydanda kardeşini uğurlarken çok dayandı, çok sabretti.

en sonunda insanların hala orada bile şerefsiz ve saygısızca davranışlarına, farklı hesaplar peşinde olmalarına dayanamadı. binlercemizin düşüncesini ve hissini yürekli bir şekilde, içinden geldiği gibi beyan etti.

kendisinin başı sağolsun. kimse anlayamaz onu. kim ne kadar üzülürse üzülsün şehit olan kardeşi onun. ateş düştüğü yeri yakıyor. allah sabır versin.
di mi ama di mi ama
türkiyenin akp tarafından nasıl bölündüğünü göstermiş şehit yakınıdır. 12 yıl boyunca barış süreci, pkk nın silah sığınağı yapmasına izin vermeler, pkk lı vurulmayacak emirleri ve 400 alamayınca ''pkk yı bitiriyoruz, vatana can kurban'' tadında hareketler ve her gün günde +5 şehit haberleri. bu dönekliği yapanlar da askere gitmemek için sahte çürük raporu alanlar, parası neyse verip taş çatlasa 30 gün kışlada turlayanlar.

bu kadar olaya tepki gösterenlere de pkklı, paralelci, terörist demeler falan. cidden bu ülkeyi akp kadar, pkk da dahil, kimse bu denli bölemedi, hükümet olarak şehit cenazesine gitmesi bu kadar sahte olamadı, bu kadar tepki toplamadı, şahsi çıkarları için insanlar bu kadar göstere göstere ölüme sürüklenmedi.

bu kadar yüzsüz ve salakça oyununu oynamak akp ye, bunlar olurken şunlara destek vermek, menfaat için sağda solda parti tetikçiliği yapmak, olan biteni görememek de türkiyeye yakışırdı.

kabustu, gerçek oldu.
dumrul dumrul
asker - polis cenazelerinde elde mikrofonla dolaşıp şov yapan bir hırsız orospu çocuğunu alkışlayanlar, bu adamın kardeşinin cenazesinde üç kelime laf etmiş olmasını siyaset şovu olarak yorumluyorlar... sizin ta ciğerinizi skeyim.

bir de bu hırsız orospu çocuğunun samimiyetsiz aşşağılık bir siyaset cambazı olduğunu bilmiyormuşuz gibi olayı vatan - millet davasına çevirmeye uğraşıyorlar. bütün bu goygoyun seçimlerle ilgili olduğunu kimse anlamıyor değil mi? nasıl hiçbir şey olmamış gibi çözümü buzluğa koyup aynı buzluktan vatan - millet - sakarya'yı çıkardıysan yarın seçimde istediğin sonucu alınca aynı değiş tokuşu yapacağını da bilmiyoruz değil mi...

nasıl olsa embesil bir tabanın var diye bu rahatlığın. sen ne yönden böğürsen onlar da o yönden şakşaklayacaklar...

şurda iki instela yazarı kürdistan dese, lazistan dese burada etmediği küfür kalmayanlar bu hırsız kürdistan'dan lazistan'dan bahsettğinde heyecanla alkışlayabiliyorlar. burada özyönetim, özerklik vb konularda şahin kesilen aktrollerin asıl varlık sebebi 2023 projesinin yolunu açmak değil mi? al sana 2023...
şimdi bu yarbaya paralelci, dhkp/c'li, pkk'lı derken nasıl da rahatlar değil mi? hatta fatih tezcan denen yaratık "malatya alevisinden ne beklenir zaten" şeklinde yorum yapabiliyor ve embesil yavşak göt kılları bunu alkışlıyorlar...
mephistopheles mephistopheles
çevrenizde kardeşi şehit olan yarbay hakkında hala utanmadan dhkpcli, pkkli, hdpli, cemaatçi diyebilecek yavşaklıkta birisini gorurseniz bilin ki serefsizin tekidir, 4 tane 100 lük banknot verin susar. hala susmazsa nefsi müdafa ağzına bir tane patlatabilirsiniz.
l appartement l appartement
sadece kardeşini kaybetmiş olmasından dolayı değil, kardeşini kaybetmiş bir subay olmasından dolayı tepkisi benim için 10 kat daha anlamlanan insandır.
dumrul dumrul
akp - cemaat koalisyonu sırasında ergenekoncu olmakla itham edilmiş olan kişidir.

sonra tabii o köprülerin altından çok sular aktı. cemaat ve akp'nin birlikte yaptıkları ergenekon operasyonu, yalçın akdoğan gibiler tarafından "paralel yapı"nın milli orduya kurduğu kumpas olarak tanımlanmaya başladı. zamanında ergenekon davasının savcısı olmakla övünen eli uzun adam da "tutuklamalara hiçbir zaman gönlüm razı olmadı" demeye başladı. "kurumlarımızın içinde örgütlenmiş bir yapının yürüttüğü bir kumpasa hep birlikte maruz kaldık. aldatıldım..." demeye başladı...

her neyse. tam da akp ve cemaat birlikte bu operasyonları sürdürürken ergenekoncu ilan edilen adam bugün salt hükümetin hoşuna gitmeyen bir şekilde acısını haykırıyor diye "paralelci" ilan ediliyor.insanda azıcık şeref olacak. çok değil, bir parçacık şeref... siz bu hırsız götü yalayıcılarda azıcık şeref görebiliyor musunuz sahiden?
1 /