mehmet arslan

akademik bariyer akademik bariyer
aynı zamanda hürriyet gazetesi 'nin spor müdürüdür kendisi. haşmet babaoğlu 'nun bundan önceki senelerde yaptığı hıncal uluç 'u pof pofla görevini ntvspor 'daki kırmızı çizgi adlı programda devralmış ve başarıyla sürdürmektedir.

şahsi fikirleri, sadece başkalarının fikirleri üzerine kurulu onay cümlelerinden ibaret olan bir insan malesef kendisi. o kadar yapmacık ve o kadar içi boş bilgiler veriyor ki dayanamayıp değiştiriyorsunuz kanalı. ilginç tespitler yapıcam diye tuhaf tuhaf bilgiler vermek, olimpiyatlardan ve atletizm'den 2-3 tane bilindik isim ezberleyip, spor gazetelerindeki atletizm haberi eksikliğinden dem vurmak nedir yahu ? hürriyet gazetesinin spor sayfası ne zaman bıraktı fenerbahçe taraftarlığını da atletizm yazmaya başladı sorarım kendisine.

şu an izliyorum kırmızı çizgi adlı programda kendisini. hıncal uluç gibi gömlek giymiş, onun üstünde bir kazak, kolları omuzlardan sarkıtılmış ve bu adam türkiye'nin en büyük gazetelerinden birinin spor müdürü. gülüşü bile hıncal uluç 'la aynı bu kadar olur. yandaş medya diyince kızıyorlar sonra. daha ağır şeyler yazardım ama dur daha zaman var, belki zamanla akıllanır..
pontiarchus pontiarchus
ikinci kez üstüste, toplamda da dördüncü kez olmak üzere dünya kulüpler şampiyonu olan galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımını aklınca küçümsemiş, engelli basketbolunda şampiyon olmak dünyanın en kolay şeyi diye zırvalamış, ercan saatçi çizgisinin biraz daha ağzı laf yapabileni olduğunu bir kez daha ispatlamış art niyetli kişi, gazeteci görünümlü laf ebesi.

(bkz: engelsiz aslanlar)

üstünidman: akıl tutulması galatasaray tekerlekli basketbol takımı 4. kez dünya şampiyonu oldu. bu büyük başarı güzide basınımızda bittabi pek fazla yer almadı. yer alan prog... blogspot
ulanyinemiben ulanyinemiben
uzun uzun yazmaya tenezzül etmiyorum ama şunu belirtmeli,

sıçtığı bokta bile keramet aradığınız aziz ve kulübüne olan maddiyata dayalı bağlılığınızın karşılığını galatasaray'a salyalar saçarak saldırmakla gösteremezsiniz,vazgeçin.birazcık ahlakınız varsa da utanın.
ofansif sol bek ofansif sol bek
kaldığı kalkandere cezaevi'nde işkence gören demokratik bölgeler partisi eş genel başkanı.


DBP Eş Başkanı Mehmet Arslan’a cezaevinde işkence: ‘Bayılana kadar şiddet uygulandı’
sageeth sageeth
hürriyet spor'da yazan versiyonu için konuşuyorum:

arda turan'ın milletin karısına kızına sarkması, silah çekmesi ve türlü türlü rezillikler yapmasını "onun yaptıklarının bin katını gerçekleştirenleri de sırf başarılı diye görmezden geliyorlar" şeklinde normalleştirmeye kalkmış. arda turan suçluymuş da ama işte aynı şeyi başkaları da yapıyormuş da kimse arda'yı dinlemiyormuş da.

la bıraaahhh. millete "adamlık" ahkamı kesiyorsan, her daim toplumun gözü önündeysen, "ben en başarılısıyım" triplerinde kasınıyorsan kusura bakma da eline, koluna, diline sahip olacaksın arkadaş. milletin işi gücü arasında eğlence niyetine "oynadığı" futbolu "meslek" olarak yapıyorsun, diğer meslek dallarının yaşadığı gibi hiçbir akademik eğitime, zorluğa katlanmak gibi bir olayın yok, çoğunuz 2 maçta kendinizi gösterip parlıyorsun, hiçbir yüksek öğrenim almamışssınız, bir anda keşfediliyorsunuz ondan sonra yapmanız gereken tek şey "spor yapmak" ve profesyonel bir hayat sürmek ama sen onu da beceremiyorsun (kimse kalkıp da "onnay da çok sıkı idman yapıyoyylay ama yha :/" demesin kalbini kırarım). üstüne üstlük bu hayatın sana millete artistlik yapma hakkı tanıdığını, diğer insanları hapse sokan eylemleri gönül rahatlığıyla yaptırmayı hak gördüğünü zannediyorsun.

bu adamlar da kalkıp "gazeteci" kimliğiyle böyle insanları koruyup kolluyorlar, normalleştirmeye çalışıyor. abi bi gidin gözünüzü seveyim ya.