mehmet arslan

akademik bariyer akademik bariyer
aynı zamanda hürriyet gazetesi 'nin spor müdürüdür kendisi. haşmet babaoğlu 'nun bundan önceki senelerde yaptığı hıncal uluç 'u pof pofla görevini ntvspor 'daki kırmızı çizgi adlı programda devralmış ve başarıyla sürdürmektedir.

şahsi fikirleri, sadece başkalarının fikirleri üzerine kurulu onay cümlelerinden ibaret olan bir insan malesef kendisi. o kadar yapmacık ve o kadar içi boş bilgiler veriyor ki dayanamayıp değiştiriyorsunuz kanalı. ilginç tespitler yapıcam diye tuhaf tuhaf bilgiler vermek, olimpiyatlardan ve atletizm'den 2-3 tane bilindik isim ezberleyip, spor gazetelerindeki atletizm haberi eksikliğinden dem vurmak nedir yahu ? hürriyet gazetesinin spor sayfası ne zaman bıraktı fenerbahçe taraftarlığını da atletizm yazmaya başladı sorarım kendisine.

şu an izliyorum kırmızı çizgi adlı programda kendisini. hıncal uluç gibi gömlek giymiş, onun üstünde bir kazak, kolları omuzlardan sarkıtılmış ve bu adam türkiye'nin en büyük gazetelerinden birinin spor müdürü. gülüşü bile hıncal uluç 'la aynı bu kadar olur. yandaş medya diyince kızıyorlar sonra. daha ağır şeyler yazardım ama dur daha zaman var, belki zamanla akıllanır..
pontiarchus pontiarchus
ikinci kez üstüste, toplamda da dördüncü kez olmak üzere dünya kulüpler şampiyonu olan galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımını aklınca küçümsemiş, engelli basketbolunda şampiyon olmak dünyanın en kolay şeyi diye zırvalamış, ercan saatçi çizgisinin biraz daha ağzı laf yapabileni olduğunu bir kez daha ispatlamış art niyetli kişi, gazeteci görünümlü laf ebesi.

(bkz: engelsiz aslanlar)

üstünidman: akıl tutulması galatasaray tekerlekli basketbol takımı 4. kez dünya şampiyonu oldu. bu büyük başarı güzide basınımızda bittabi pek fazla yer almadı. yer alan prog... blogspot
ulanyinemiben ulanyinemiben
uzun uzun yazmaya tenezzül etmiyorum ama şunu belirtmeli,

sıçtığı bokta bile keramet aradığınız aziz ve kulübüne olan maddiyata dayalı bağlılığınızın karşılığını galatasaray'a salyalar saçarak saldırmakla gösteremezsiniz,vazgeçin.birazcık ahlakınız varsa da utanın.
ofansif sol bek ofansif sol bek
kaldığı kalkandere cezaevi'nde işkence gören demokratik bölgeler partisi eş genel başkanı.


DBP Eş Başkanı Mehmet Arslan’a cezaevinde işkence: ‘Bayılana kadar şiddet uygulandı’