memeleriyle övünen kız

1 /
lö şuhane lö şuhane
geçici dünya malıyla övünen, tek özelliği memesi olan kızdır.

oysa meme emekle kazanılan bir şey değildir; gen haritasında payına düşeni alır her sütyen.

insan squatla şekillendirdiği götüyle ne bileyim spor ile kavis verdiği beliyle de övünmeli. ayb.
2
morbid angel morbid angel
genelde büyük memeliden ziyade şişmandırlar. şişmanların kendini büyük memeli sanması kadar dramatik bir şey yok. belki mendil satan sümüklü suriyeli çocuklar.

yok yok... memesi büyük zanneden şişmanlar daha beter.
1
straight to hell straight to the sea straight to hell straight to the sea
yetişkin bir erkeğin memeyi neden seksi bulduğu hakkında bilimin kesin bir kararı yok. geniş kalça için daha rahat doğum yaparak türün devamına katkı vermesi gibi genel kabul görmüş bir sebep var mesela.

meme önemli tabi buna itirazım yok ama aklı başında, yeterince sevişmiş bir erkek için meme boyu detaydır zaten. kişisel tecrübelerime de dayanarak ortalamanın çok üstünde büyüklükte memelerin çok islevsiz olduğunu söyleyebilirim. tutmak için büyük gelirler, pozisyonlarda partnerınızın istediğiniz pozisyonu alması için handikap oluştururlar, arkadaşlar çok büyük meme şişirilmiş balondur. şişirilmiş balon tanımı da başka hiçbir şeye bu kadar cuk oturamaz zaten.

çok küçük meme de partnerinizin feminenliğini götürebilr belki ön sevişme sırasında ama bunun dışında hiçbir mahsuru yoktur.

varolsun orta boy memeler.
2
malzemecipanda malzemecipanda
fındık kadar olan memelerinin kendisine sağladığı rahatlıkla övünen kız da olabilir. herkes büyük memeli kız sanmış, nedense...

memeleri yüzünden sırtı, beli ağrımaz, askılı bir kıyafet giyip çıksa insanlar sanki çıplakmış gibi bakmaz, kendisi için bir sürü mayo/bikini ya da sutyen takımı üretilir, uygun fiyata da satılır.

büyük memeli olmak iğrenç bir şey. avantajı olduğunu hiç sanmıyorum. dezavantajlarını yazmaya da üşendim.
2
1 /