memet ali alabora

1 /
flavius flavius
bir zamanlar kabataş erkek lisesi'ne gelip, seminer veren kişi. anlatacaklarının magazin içerikli şeyler olduğunu düşünen öğretmenleri faka bastırıp, amerika'ya hayır mitingi düzenleyeceğiz sizde gelsenize diye bütün öğrencileri aksaray'da yapılacak bir mitinge çağırmıştı. bunu duyan salondaki bir öğretmen sinirli bir şekilde, bu çocuklara bunları söyleyemezsiniz susun artık tarzı bir laf etmişti. alabora'da "susmayacam hocam" diyip laflarına devam etmişti. öğretmenle aralarındaki kavga uzun bir süre devam etmişti, bizde patlayan flaşlar (salondaki gazeteciler) eşliğinde kavgayı izlemiştik. gerçi o seminerde tavırları ve anlattıkları bana hiç samimi gelmemişti.
elpinoras elpinoras
gerçekten de cep telefonu kullanmayan kişidir. bir ev telefonu vardır, genelde evde bulunmaz siz de ona mesaj bırakırsınız. mutlaka birkaç gün içinde dönüp sizi arar. öyle ilginçtir, toplumsal olaylardan asla uzak duramaz, yurdum dizi oyuncularına benzemez. kral adamdır vesselam.
müjdat gezen sanat merkezi'nde oyunculuk dersleri vermektedir.
polikina polikina
reklam filminde oynamasına, hele de bunun bir banka reklamı oluşuna şaşırdım. katıldığı eylemler, sergilediği duruş ve bir banka reklamı ile kapitalizme hizmet. bu işte bir yanlışlık yok mu memoli?
1 /