meral akşener

21 /
jean paul marat jean paul marat
tunceli'de de miting yapacakmış.
belki birkaç yüz oy alacak oradan. ama elazığ'a gitmişken tunceli/dersim'i es geçmiyor. catch all'un kitabına uygun.

bu arada giyim kuşam konusunda merkel'i örnek alıp almadığını merak ediyorum. merkel'den daha şık olduğunu da söyleyeyim. merkel ondan örnek alsın. merkel'den sadece iki yaş küçük olmasına rağmen yan yana getirsen insanlar akşener'i merkel'in kızı zanneder.*
minimalistucakmuhendisi minimalistucakmuhendisi
erken seçimler için 15 temmuz 2018 tarihini vererek bana göre akıl dolu bir siyasi manevra yapan iyi parti genel başkanı. (bkz: 15 temmuz 2018 erken seçimleri)

şimdi rte erken seçimleri 15 temmuz 2018 olarak açıklasa meral hanım "ben size rte'den bile önce erken seçimi gününe kadar söyledim, haber verdim." diye propaganda yapabilecek.

eğer rte'nin aklında gerçekten erken seçim varsa meral hanımın bu hamlesiyle seçim tarihini açıklayıp, açıklamama arasında gidip geliyordur. meral hanım rte'yi gerçekten tahmin ettiğim gibi sıkıştırmışsa bravo kendisine.

genel seçimler için 2019 kasım tarihi türkiye gibi ekonomik istikrara, yükselen enflasyon ve dövize sahip bir ülke için büyük bir risk. bu risk tabii ki rte'nin riski, 2018 sonunda veya 2019 yılı içinde çıkabilecek milli veya küresel bir ekonomik kriz kuşkusuz ki en çok iktidarın oyunu düşürecektir.
pancar motoru pancar motoru
kendisi hakkında kafama takılan birçok soru mevcut;

- zamanında fetö piçinin adeta ceo'su olan sonra tövbe edip örgüt hakkındaki gerçekleri türk devleti ile paylaşan nurettin veren, 96'yılında sizi feto'nun bakan yaptırdığını söylüyor ve bu yardım karşılığında feto piçine yazdığınız teşekkür mektubunu kanıt olarak sunuyor. buna sizden henüz bir itiraz gelmedi.

- bakanlığınız zamanında fethullahçı polisler özellikle istihdam edildi mi ve varolan örgüt üyesi polisler terfi ve rütbe aldı mı?

- 2001 yılında ak parti'nin kuruluş aşamasında arınç ve gül ile dirsek teması kurdunuz. neden ayrı düştünüz? yapılan pazarlık ve görüşmeleri kamuya açıklamayı düşünüyor musunuz?

- feto piçi emre uslu ile karşılıklı tweetleşmelerinizin içeriğinde gizli şifreler neler. neden feto piçi emre uslu ile twitter dan mentionlaşma gereği duydunuz?

- son olarak eğer iktidara gelirseniz kamudan atılan fethullahçıların geri dönmeyeceği konusunda irade beyan edip, söz verebilecek misiniz?
bıçakçı petri bıçakçı petri
motorların motorluğu bırakıp sorgulamaya başladığı kadın siyasetçi. benzinin fiyatı arttığı için galiba. he bir de şeker fabrikaları satıldı... ne pancar kaldı ne motor.

bu kadını sevmem. oyumu da kesinlikle buna atmayacağım. ama fetöcülerin kralları şu an devletin en üst katmanlarında, bu kerizler hala bu kadınla uğraşıyor. neymis yok yazışmalar varmıs yok mektup yazmış vs..

ulan aq salakları, siz kerizliği bir saatliğine bırakıp o kadar işten atılan fetöcüleri oraya kimin getirdiğini, kime methiyeler dizildiğini, kime torpillerin alası yapıldığını ve daha binlerce şeyi sorgulayın.

bir saatliğine, diyelim ki keriz değilsin....
lanetherif lanetherif
ak itlere zaten verecek cevabımız yok. ona cevabı meral mommy verdi. fetöcüysem ıspatlayamayanın anasını avradını sikeyim demediği kaldı kadının bir tek...

ha bu arada, sevgili sözlük susaklarına bildireyim. iyi parti'nin şu an kayıtlı 1.6 milyon üyesi var. böylesi baskıcı dönemde üstelik.

o yüzden hayal alemlerinde dolaşmayın derim.
bir sike derman olamayacak kadının kadroları sanayi 4.0 devrimine entegre olmak için projeler geliştiriyor, dış politikada atatürk ile ve esaslarını gözetme, laikliğin korunması gibi esasları baz alarak hareket ediyor.

bir sike derman olamayanlar zaten ortada. kürtcü chp? kürt faşisti hdp? akp'nin değnekçisi mhp neye derman olacak?

sen daha hala bıdı bıdı...zzhbrlo zzhbrlo
28 şubattaki durusunu takdir etmekle beraber, ideolojik olarak hayatim boyunca uzak oldum meral aksener ve benzerlerine

ancak iktidar bu kadar baski uygularken, hemen her faaliyeti engellemelere maruz kalirken, kurultayini tek bir televizyon vermezken, haksizliga ugrayanin yaninda olma icgudusu ile zoruma gitmiyor degil...

fetocu mevzusunu konusmaya bile degmez. motor kardes, sende nurettin'in kime verdigini bosver, bu sorulari asil suclulara sor.

bu ulkede iktidar sahipleri fetoden sorgulanmadan kimseye sira gelmez
pancar motoru pancar motoru
fetöcüyü, fetöcülerle temize çıkaramazsın. fetö konusunda bahçeli ve chp içinde bir avuç kalmış ulusalcı dışında samimi mücadele edebilecek bir grup yok. akp'nin fetö ile mücadele etmesi mümkün değil çünkü girift ve karmaşık ilişkiler ağı mevcut. meral hanım nurettin veren'in elindeki ıslak imzalı mektuba henüz bir cevap verebilmiş değil. partinin ikinci adamı koray aydın fetö ilişkisini ikrar ediyor, onu da yalanlamadı. ayrıca meral hanım hakkında bonus bir gelişme;

www.aydinlik.com.tr

iyi parti içerisinde, fetö ile alakası olmayan, fetö ile geçmişte mücadele etmiş, fetö'nün kumpasları ile hayatı kararmış bir sürü vatansever var. ancak en tepedeki isim bana güven vermiyor. bundan 10 yıl sonra, fetöcüler işlerine dönüp hayatlar karartmaya devam ettiğinde, çoluk çocuğun yüzüne utançla bakmak istemiyorum. kusura bakmayın. sizi ilk kılıçdaroğlu kandırmıştı selo ile eblehliği sürdürdünüz, meral'le de cila çekersiniz.
lanetherif lanetherif
bak bak yarraama bak hele... güven vermiyormuş...

akplilerin yeni stratejisi, çamur yapışmıyorsa da şüphesini bırak. belki 2 oy azalır olsa gerek... bu kadar acizleştiniz mi la jshdjsja güzel güzel...
instela da boşa zaman harcamayın, meydan y-chp ve kürtçü kaynıyor zaten. malum, alayınızın ortak noktası vatana ihanet, şerefsizlik... ha bir de iyi parti'nin tertemiz, lekesiz kadrosu yüzünden kudurup meral akşener üzerinden oynamak...

e oynayın anam babam ne diyim. yolun sonu size göründü lakin, haberiniz ola...

lafım özellikle akplilere... ilk kurulduğumuz da hiç bir basın organının ciddiye almadığı, barajı bile geçemez dediği, haberinin dahi yapılmadığı bir parti var hatırlar mısınız? ama sizin parti lan bu!!! fjlsşa
kudurun kudurun.


editör: t9 un amq
editto : yok lan asıp kesme yok rahat olun. herkes sizin gibi hayvan mı oğlum. insan gibi yargılanacağız! o kadar.
pancar motoru pancar motoru
küfür ederek, ciddi iddialara cevap vermeye çalışan fanları bulunan hanfendi. enver altaylı ilişkisi, "küfür"; fetö mektubu "küfür"

bize son görünmüşmüş. hayırdır korkayım mı şimdi, asacak mısın iktidara geldiğinde. sokağa dökülür yine de fetö ye geçit vermeyiz. kendi partinin 2. adamı lideri hakkında "fetö'den destek aldığı doğrudur" diyor. hıyarağası, teres. senden korkan senin gibi olsun.
sahte killanici sahte killanici
meral akşener'e sövüp de kocasını aldattı diye iftira atan eski fetöcü bir gavatar vardı. bunlar akşener' i fetöcü olmakla şuçladırlar hatta malum partinin birçok mensubu kendisini fetöden aldığı emirlerle hareket etmekle suçluyorlar.

ömrü boyunca ülkücü olmayan hiçbir partiye oyunu atmamış birinin bu sefer oyunu eski ülkücü, aslında orta yolcu meral akşener' e atacağını beyan ederim. kazansın kaybetsin umurumda değil. bu kadın vakti zamanında emniyeti basıp da görevini teslim etmeyen eski emniyet müdürünü sepetleyecek kadar maşak sahibidir. bunu şu an yapabilecek bir tek adam çıksın da görelim...
21 /