meral akşener

21 /
kareondokuz kareondokuz
ilk yapacakları ile ilgili 7 madde açıklamış.

5. madde

gençlere iş bulana kadar maaş bağlanmasıyla ilgili düğmeye basacağız.
( kasada para yok. olmayan parayı nereden veriyorsun. ayrıca şimdiki gençler iş bulsa da beğenmiyor. 2-3 ay çalışıp çıkıp gidiyorlar. boş vaat. )

6. madde

şeker fabrikalarının satışıyla ilgili iptalleri başlatacağım.
( atı alan üsküdar'ı geçti. ayrıca özelleştirme kötü değil. doğru yapıldığı sürece iyi. devlet fabrika yapmaz. özel sektörün önünü açar. nerede devlet eliyle yapılan bir fabrika ya da kurum varsa orada sahtekarlık ve rüşvet vardır. )

7. madde

üniversitelerin bölünmesiyle ilgili kararı ortadan kaldıracağım.
( bölünmeyle uğraşacağına bu kadar abuk subuk açılan üniversitelerin yararsız olanlarını ya kapat ya da nitelik getir. para verip doktor olan kişiden hastaya hayır gelmez. )
drtks drtks
seçimlerde sanılanın aksine hdp'lilerin oyları değil yine türk milliyetçilerin oyları belirleyecektir. geçen seçimde ve hemen hemen her seçimde olduğu gibi. şimdiden söyleyeyim ileride 50 yılın seçimlerini de kimin iktidar olacağına yine bu kesim belirleyecek.

ikinci tura kalmaz diyorum. hadi diyelim kaldı. 2. tura meral akşener olmaz ise yine erdoğan seçilir bu nettir. bunu anlamak içim müneccim olmaya gerek yok. bundan önceki seçimi hatırlarsanız akp 1. parti çıkmış fakat tek başına iktidar olamamıştı. geri zekalı basın mhp'yi frenleme peşine düşmüş teröre duruşunu değiştir onlar asker vuranları destekliyor ama sevgi pıtırcığı şeklinde lanse etmiş, hdp ile neden koalisyon kurulmuyor siieee mhp diye yüklenmişti. salak yemin ediyorum geri zekalı bunlar. hdp'yi frenlenmesi gerekirken sanki asker vurmak türkiye'de serbest meslekmiş gibi kalkıp mhp'yi şekle sokmaya kalkmış sonrasında mhp seçmeninin sadece çok az kısmı bunlar hdp'yi iktidar yapacaklar diye akabinde yenilenen seçimde akp'ye oy vermiş ve akp'yi yine tek başına iktidar yapmıştır. yakın zamanda olan olay bu, şekil bu, şemal bu. eğer o gün basın hdp'yi frenlemeye kalksa idi şu an çok farklı pozisyondaydık.

ince'nin gün gün pkk sempatizanlarından oy almak için dozunu artırarak söylemleri bir yerden oy alırken diğer yandan musluğu kesmektedir. sonuç itibari ile pkk sempatizanlarına oynayanlar yenilecektir. kürtlerin tamamen pkk sempatizanı olduğunu sanıyorlar yemin ediyorum geri zekalı bunlar.
redcoldriver redcoldriver
mitinglerine dikkat edin diğer adayların mitinglerine göre daha fazla kadın akşener'i dinlemeye ve destek vermeye geliyor. muhtemelen akşener iyi parti'den daha fazla oy toplayacak. %15 iyi parti, %18 akşener gibi.
21 /