meral akşener

21 /
lanetherif lanetherif
ak itlere zaten verecek cevabımız yok. ona cevabı meral mommy verdi. fetöcüysem ıspatlayamayanın anasını avradını sikeyim demediği kaldı kadının bir tek...

ha bu arada, sevgili sözlük susaklarına bildireyim. iyi parti'nin şu an kayıtlı 1.6 milyon üyesi var. böylesi baskıcı dönemde üstelik.

o yüzden hayal alemlerinde dolaşmayın derim.
bir sike derman olamayacak kadının kadroları sanayi 4.0 devrimine entegre olmak için projeler geliştiriyor, dış politikada atatürk ile ve esaslarını gözetme, laikliğin korunması gibi esasları baz alarak hareket ediyor.

bir sike derman olamayanlar zaten ortada. kürtcü chp? kürt faşisti hdp? akp'nin değnekçisi mhp neye derman olacak?

sen daha hala bıdı bıdı...zzhbrlo zzhbrlo
28 şubattaki durusunu takdir etmekle beraber, ideolojik olarak hayatim boyunca uzak oldum meral aksener ve benzerlerine

ancak iktidar bu kadar baski uygularken, hemen her faaliyeti engellemelere maruz kalirken, kurultayini tek bir televizyon vermezken, haksizliga ugrayanin yaninda olma icgudusu ile zoruma gitmiyor degil...

fetocu mevzusunu konusmaya bile degmez. motor kardes, sende nurettin'in kime verdigini bosver, bu sorulari asil suclulara sor.

bu ulkede iktidar sahipleri fetoden sorgulanmadan kimseye sira gelmez
lanetherif lanetherif
bak bak yarraama bak hele... güven vermiyormuş...

akplilerin yeni stratejisi, çamur yapışmıyorsa da şüphesini bırak. belki 2 oy azalır olsa gerek... bu kadar acizleştiniz mi la jshdjsja güzel güzel...
instela da boşa zaman harcamayın, meydan y-chp ve kürtçü kaynıyor zaten. malum, alayınızın ortak noktası vatana ihanet, şerefsizlik... ha bir de iyi parti'nin tertemiz, lekesiz kadrosu yüzünden kudurup meral akşener üzerinden oynamak...

e oynayın anam babam ne diyim. yolun sonu size göründü lakin, haberiniz ola...

lafım özellikle akplilere... ilk kurulduğumuz da hiç bir basın organının ciddiye almadığı, barajı bile geçemez dediği, haberinin dahi yapılmadığı bir parti var hatırlar mısınız? ama sizin parti lan bu!!! fjlsşa
kudurun kudurun.


editör: t9 un amq
editto : yok lan asıp kesme yok rahat olun. herkes sizin gibi hayvan mı oğlum. insan gibi yargılanacağız! o kadar.
sahte killanici sahte killanici
meral akşener'e sövüp de kocasını aldattı diye iftira atan eski fetöcü bir gavatar vardı. bunlar akşener' i fetöcü olmakla şuçladırlar hatta malum partinin birçok mensubu kendisini fetöden aldığı emirlerle hareket etmekle suçluyorlar.

ömrü boyunca ülkücü olmayan hiçbir partiye oyunu atmamış birinin bu sefer oyunu eski ülkücü, aslında orta yolcu meral akşener' e atacağını beyan ederim. kazansın kaybetsin umurumda değil. bu kadın vakti zamanında emniyeti basıp da görevini teslim etmeyen eski emniyet müdürünü sepetleyecek kadar maşak sahibidir. bunu şu an yapabilecek bir tek adam çıksın da görelim...
mesele yapma mesele yapma
açılan ortayı galatasaray'ın kazanmasıyla gole çevirmiş siyasetçi. cumhurbaşkanının bugün sosyal medya ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından bu golü twitter'dan atmış olmasına da danışmanlarının başarısı diyebiliriz.
ferrarisi olmayan adam ferrarisi olmayan adam
yargıtay'da tutulan kayıtlara göre 51.064 üyesi olan partinin genel başkanı.

yanlış olmasın genel başkanı olduğu partinin 1.6 milyon üyesi falan yok.

hdp üye sayısı:37.551
mhp üye sayısı:484.574
chp üye sayısı: 1.217.640
akp üye sayısı: 9.949.045
beyinsizbeyin beyinsizbeyin
oy vermeyi düşünmediğim, ama akp lilere tayyip erdoğan dan sonra alternatif olabileceğini düşündüğüm siyasetçi. çünkü ben meral hanımın konuşmalarında ve hareketlerinde dişi tayyip' lik görüyorum.
jean valjan jean valjan
iyi parti lideri. partisi de kendisi de avrupa'da ve suriye'de savunduğum değerlerle örtüşüyor. (nationalism, patriotisme, türkiye'de kimlerin elinde ortada) arada bir muhafazakar destekçilerini üzmemek için yaptığı show çıkışları haricinde partisiyle beraber muhalefet nedir? nasıl yapılır guzel ders veriyor.

geçmişinde erdoğan, gül izleri de olsa, milli görüşçülerle beraber de olsa önümüze bakmalıyız. erdoğan artık gitmeli. akp de zaten silinecek ileride.

chp 2/3 güne istediğim adayı çıkartırsa ve ola ki chp adayı ikinci tura kalamazsa oyum kendisinedir. milletvekilli seciminde ise oy kullanmayacağım.
white lilac white lilac
ben bu hanımefendinin partisi ilk kurulduğunda nafile diye düşünmüştüm.

türk seçmen yeniliklere açık bi seçmen olmadığından, başka bir şey yapmayı mantıklı bile bulsa alışkanlıklarından vazgeçmez gibi geliyordu. ki zaten kadın malum mafya tarafından yeterince karalanacağından halkın kendisini fetöcü, terörist (utanmasalar pkklı da derler) vb. olarak görmesi işten bile değil diye düşündüm.

ama son zamanlarda youtube'daki seçime dair sokak röportajlarını izlerken mhp'li tayfadan bu tarafa kayma olduğunu görünce canlı canlı, sevindim. yani bu kadının sesi ulaşmış bi kesime gibi geldi. ama tabii gerçekleri seçimde görücez, hile olmazsa.

bu arada; kadın lider ve yeni bi kan olarak türkiye arenasında siyaset yapması hoşuma gidiyor, fakat arkasında durduğu ideoloji nedeniyle benden oy alamaz.
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
milli mücadele kahramanı ismet paşamıza saygısızlık eden, 28 şubat sürecindeki içişleri bakanlığı döneminde fetoistlerle kurduğu ilişkinin hesabını vermeyen, rakibi gibi ibadetinde gösteriş yapan bir adet şahıs.

kuracağı iktidarın akp hükümetleri gibi bir tiranlığa dönüşmeyeceğinin garantisi yoktur.

uzak durunuz.
beste çalan mahur beste çalan mahur
az önce iki solcu kuzenimin, "oyunu merale vereceksin değil mi?" diye, kendilerinden oldukça emin bir şekilde sordukları meral.

hayır oyumu elbette merale vermeyeceğim şeklinde cevapladım. aaa kime vereceksin diye devam ettiler. hiç geçersiz oy kullanmayı anlatacak motivasyonum olmamasından kaynaklı, doğu'ya vericem dedim konu kapandı.

solcu kuzenlerden gelen meral baskısına, sizde bu şekilde direnebilirsiniz.
21 /