mercedes sahibi olmanın dezavantajları

ah ya neymar ah ya neymar
birkaç gün önce bir adet 2016 e250 coupe amg sahibi olan aciz bir kardeşiniz olarak daha şimdiden fazlasıyla karşılaştığım dezavantajlardır.

- cam açık trafiğe veya kırmızıya takıldıysanız muhakkak çomarın biri yanaşıp para istiyor. yolda yürürken 1 tl isterlerdi şimdi tarife 10'a çıktı amk.

- kasko fena girdi, en az 5.000'den açıyorlar kapıyı gençler.

- eşin dostun çok morali bozuluyor, hayırlı olsun derken bile sesleri titriyor. çevremdeki çoğu kişinin gözleri yaşlı :(

aklıma geldikçe editlerim.

şimdilik bu kadar, esen kalın.
allahdiyenpense allahdiyenpense
eğer değişmeye müsait bir yapınız varsa sahip olduğunuz araç sayesinde artık beyniniz yoktur, şayet var ise zaten bunu konuşmuyor olurduk. son olarak yazar tavsiyesi '' para seni kazanmasın, sen parayı kazan ''
ah ya neymar ah ya neymar
- kazara tok tapı sesli volkswagen sahibi olsa arka fonda müzik yol ve direksiyon göstermeli instagram hikayesi kasacak tipler tarafından kırolukla itham edilmek.

- sırf mercedes aldın diye kazıklanman gerektiği düşüncesi.

- bmw'ci apaçilerin hiç utanmadan bmw'yle mercedes'i aynı kefeye koymaya kalkması. bunların hayallerindeki araba da çiğ köfte dükkanlarının vazgeçilmezi, adıyamanlı salih usta'nın göz bebeği estoril mavi m paket 3 serisidir. asıl pişmanlık 200 bin küsür verip şoför koltuğuna oturunca en son 2007 clio'da şahit olduğum düz turuncu göstergeli, kumaş koltuklu, rezil iç mekanla karşılaşmaktır. bu apaçilerin yaşadığı en büyük dram ise 170 hp'lik beemve'siyle 211 hp'lik e250'ye kafa tutup itinayla eline almaktır.

bmw'cinin özeti: tokatlanmadan önce zf şanzıman, tokatlandıktan sonra gaz fren şanzıman halim duman :)

adettendir, aklıma geldikçe ekleme yaparım.
sirseri mayın sirseri mayın
hıyarın biri gelip vuruyor 88 model kartalla ölür müsün öldürür müsün? şu hayatta bir rahat yüzü yok insana hep dert sıkıntı kasavet ben bunu çok net anladım.
different times different minds different times different minds
kullanan insanlar belli tiplemelere ayrıldığı için insanlar sizi de mutlaka onlardan birine sokuyor ve yaftalanıyorsunuz.

ya "babasının arabasını almış hava atıyor p******k"; ya " babadan zengin" ; ya "şirket kurmuş/ galerici gömleğin bağrını açan, elinden tesbihle inen kıro"; ya da yaşlı bey amca oluyorsunuz.

kadınlar için daha da başka tabi bunlar. genelde kırmızı olan a'lar: ya yollu ya da piremses, zeka sıfır yaftasıyla geliyor mesela. e kullanan ablalara da kesin kocası almıştır. zengin kocası var demek ki yoksa ne işi var onunla mantığı yürüyor.

yani kullandığınız mercedese göre kendinizi anlatmanıza ve tanışmanıza gerek olmadan herkes sizi bir sınıfa sokarak tanımış kadar oluyor.
günah keçisi günah keçisi
ben o marka arabaya bineyim de derdine razıyım dediğim dezavantajlardır bunlar.örnek vermek gerekirse a ve c olan modellerinde renault motoru kullanılıyormuş mesela öyle bir şey duymuştum birkaç kişiden fakat farketmez ismi yeter yani (bkz:swh)