mesajlar

azureel azureel
wondrous:
mesajlar başlıı altına msj örneği veren yazarları uçuralım

şeklinde örnekleyebileceğimiz şirin şeyler.
n0sferatu n0sferatu
sürekli bir hata halinde, sürekli bir lag halinde. sürekli bir ağır ağır çalışıp uyarı vermeler falan. instela oldu olalı mesajlar kısmının bir tadı tuzu kalmadı.

"entire web request took longer than 40 seconds and timed out" doktor bu ne?
ithinkthereforeiam ithinkthereforeiam
gönderilenler gitmemekte, yazılanlar gelmemekte, gel-gitlerin ve git-gelmelerin yaşandığı, gelmemelerin şu aralar daha sık olduğu, kafayı yedirten problemli instela haberleşme aracının sağ üst taraftaki kısa yoludur..

an itibarı ile anlamış bulunuyorum ki, yuva yıkar, aile dağıtır, insanı arkadaşlarından ve sevdiklerinden eder..

"mesajlar" pişmanlıktır..
bucuu bucuu
vay be 2008 mesajlarım filan gelmiş. anılar gözümde canlandı. bilgisayardan arşivlediklerim filan duruyorsa da helal olsun. bak o kadar laf ettik adamlar sözlerinin eriymiş mutlu olduk yönetime teşekkürler beni entelijans yapsınlar bir de.

ekleme yapma ihtiyacı duydum. girideki cıvıklığım beni de rahatsız etti okuyunca. özür dilerim herkesten heyecandan oldu herhalde.
kızıl kurt kızıl kurt
silme alışkanlığımın olmadığı sözlük gelen kutusu.

canım sıkıldı bir baktım şöyle, 2014'ten beri hangi yazarla ne konuştuysam şakkadanak ortaya çıktı. çoğu artık aktif değil, şu anda aktif olup da en son 4-5 yıl önce iletişimde olduğum bir kaç yazar da varmış, konuştuğumuzu hatırlamıyordum geçmişte sürpriz oldu. eğer bir zamanlar özelden sövüp saydıysanız, ya da saçmaladıysanız mesaj attığınızda onları görürüm muhtemelen, ona göre. ben unutsam instela unutmuyor yazdıklarınızı.