metro turizm muavininin çocuğu istismar etmesi

meczub meczub
gün ola ki metro turizm denen leş firmada bir taciz/ istismar daha olayı yaşanmasın!
nasıl bir firmadır ki tecavüzcüsü ayrı, sapığı ayrı, uyuşturucu kullananı bünyesinde bulundurabiliyor!
üstelik bu sefer mağdur 10 yaşında bir kız çocuğu!
toplumdaki bu parazitler için kimyasal hadım falan değil direk idam istiyoruz!

sömestr tatili için annesi ve dedesi ile ığdır'daki akrabalarının yanına giden 4'üncü sınıf öğrencisi e.a, ,tatil dönüşü ailesiyle bindiği istanbul otobüsünde evli olduğu belirlenen muavin cihat t.'nin istismarına maruz kaldı. küçük kızın şikayetiyle şüpheli muavin tutuklanarak cezaevine konuldu.

--- spoiler ---

"uyandığımda mavi gömleğinde cihat t. yazan çay, kahve dağıtan kişinin ellerini göğsümde gördüm. ayıp yerimi ellemeye çalışırken tamamen uyandım. ben uyanınca 'uyu' diye beni ikaz etti. ben uyurken ayaklarım cam tarafındaydı. başımda koridor tarafında yastıktaydı. şahıs yanıma doğru oturdu. ben rahatsız olduğumdan yan taraftaki koltuğa geçtim. şahıs tekrar yanıma gelip oturdu. bana 'baban nerede, annenin sevgilisi var mı' gibi sorular sordu. 'sizin eve ziyarete geleceğim' dedi. 'öptü, hoşuna gidiyor mu dedi' "ben otururken ayıp yerimi elleyip, 'hoşuna gidiyor mu?' dedi. ben de 'hayır' deyince yanaklarımdan, dudağımın kenarından öptü. bana 'kalbimi kırıyorsun' dedi. sonra şahıs yanımdan kalkıp gitti. ben korktuğumdan o anda anneme bir şey anlatamadım. eve geldikten sonra teyzem 'neden durgunsun' diye sordu. ben de olayı bu şekilde anlattım. bunun üzerine ailem de durumu sizlere bildirdi" dedi.
--- spoiler ---

www.milliyet.com.tr
dumrul dumrul
10 yaşındaki çocuğun ailesiyle birlikte bindiği otobüste taciz edilmesi, uyuyan kadın yolcunun suratına boşalınması, kırılan kaza rekorları...

kimse buna dur demeyecek çünkü galip öztürk adam öldürtüp müebbet hapse mahkum olmuşken bile akp ile olan ilişkileri sayesinde serbest bırakılan bir mafya lideri...

mafya düzeninde bu işler böyle yürüyor. normal şartlarda bu çocuğu ailesinin elinden almak lazım. nasıl bir aile çocuğunu metro turizmin otobüsüne bindirebilir ki? hiç mi sevmiyorsunuz yavrunuzu?
ölü prenses ve 7 hüzünlü cüce ölü prenses ve 7 hüzünlü cüce
bu adamların davalarının açık şekilde görülmesi hatta televizyonlardan yayınlanması gerekiyor bence.

canlı olarak bütün televizyonlar verecek davayı. sonunda hüküm giydiyse mesela takip edilecek. hepsinin davası durumu takip edilecek ama. ismini millet ezberleyecek, tüm ailesi utanç içinde olacak, reddedecek onu. psikolojik ne kadar yıkım varsa hepsi bunun üzerinde uygulanacak. ve bütün toplumda infial uyandırılacak ve unutturulmayacak. sonra içeride götünde bir cam şişeyle öldüğünde de bütün haberlerde çıkacak. leşi de sapıklar mezarlığına gömülecek.

tecavüzcü veya tacizci serbest mi bırakıldı mesela, hemen millet ayağa kalkacak tepkiler gösterilecek.

böyle böyle kimse kimseye rızası olmadan el uzatmayacak.

black mirror'da buna benzer bir bölüm vardı. o da olumlu mesela, o da yapılabilir.
greejin greejin
bu kaçıncı be kardeşim. nerede eşkal tip var hepsi metroda muavin. aralarında çok efendi insanlarda varda bu efendi insanlar beş parmağın hepsinin aynısı olmadığı azınlıktaki insanlar maalesef.

erzincan - izmir seferinde katil olmamak için 22 saat dayandım. artist artist yanıtlar, şekiller bilmem neler...
hizmet sektörünün geldiği hal işte.