michael myers

1 /
twinkle twinkle
ölümsüz, deli gücüne sahip, hayvani bir korku filmi* kahramanı. hiç bir acelesi yoktur, kurbanı arkasından koşmaz, kurbanıyla(ve kimseyle) konuşmaz. plan yapar, tahmin eder, kurbanı yakalar. asla ölmemesi, deli gücüne bağlansa da kendisi inceden doğaüstü güçler tarafından desteklidir. kendisi, ailesinin bütün bireylerini öldürmek üzere lanetlenmiştir. bu lanet yüzünden ölmez, ölemez. çılgın bıçakları vardır.
xanax xanax
halloween serisinin karizmatik katili. duruşuyla, bakışıyla, kurbanları koşarak kaçarken arkalarından sakin sakin yürümesi haliyle bir çok hayran edinmiştir kendisine.

1957 yılında cadılar bayramında doğmuştur. 6 yaşındayken cadılar bayramında ablası judith margaret myers'ı öldürdükten sonra akıl hastanesine kapatılmıştır. burada geçirdiği 15 yılın ardından 1978 yılında yine bir cadılar günü arefesinde kaçmayı başararak diğer ablasının * peşine düşer ve önüne gelen herkesi o meşhur bıçağıyla doğrar.
chucky1903 chucky1903
tekrar filminin avrupada bugün gösterime gireceği halloween filminin psikopat seri katili. bıçağı ve maskesi afillidir aynı zamanda.
geceninpencesi geceninpencesi
ablasının en sonunda baltayla kafasını uçurarak öldürdüğü çatlak katil. izlediğim korku filmi karakterleri arasında favorimdir. bir numaradır.
hplovecraft hplovecraft
kesinlikle en karizmatik korku filmi karakteri. rob zombie nin 2007 yılında çevirdiği tekrar filminde çok çok daha iyi yansıtılıyor psikolojisi ve olayı. michael'in çocukluğu çok iyi yansıtılmış. muazzam bir karakter. hastasıyım. bir diğer karizmatik korku filmi karakteri için ;

(bkz: jason voorhees)
ya ya
öldürmek. adam tam bir azrail. öldürüyo. sadece öldürüyo. başka bir amacı yok. hoş her ne kadar sapasağlam demir gibi olsa da cadı bayramı takıntısı onu biraz zayıf gösteriyo gözümde. bu gibi eksiklikleri de yok değil. zira ondan beklediğim hiç bir şekilde tarihsel bağımlılık sözkonusu olmadan salt ölümü yaşatması kurbanlarına. ama maskesi ve kıyafeti öle değil. gayet sade. herhangi bir yaftanın onu etkileyemeyeceği bir donukluk veriyo maske ona. kıyafetler zaten sorun fantastik öğeler barındırmıyor. kar amacı gütmeden öldürüyo. ne güzel adam kişiliğini bulmuş. sevmiyorum ama saygı da duymuyo değilim.
karate schnitzel karate schnitzel
rob zombie'nin ikinci kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu devam filminde tekrar karşımıza çıkacak, bu sefer yüzünü de gösterecek olan psikopatlar aleminin en karizma karakterlerinden.
ya ya
yüzü merak edilmesi gerekiyo mu diye sorgulanması gereken karakter. yüzü hiç mi önemli değil hayır önemli tabi ki de onu canlandıracak oyuncunun en ufacık yanlış ya ters gelen mimiği beni soğutur myers tan. pardon soğutmaz ısıtır. zaten soğuğum kendisine.


edit: tanım
hplovecraft hplovecraft
sağolsun rob zombie çektiği ikinci halloween filmiyle tüm karizmasını , olayını , duruşunu yerle bir etti michael myers in. yahu ne güzel çekmişsin ilk filmi , neden ikincisinde sıçarsın ? çok kötü yansıtılmış bizim favori katilimiz. olmamış . biz onu eski halleriyle sevmeye devam edeceğiz.
cildirmissinsen cildirmissinsen
boylu poslu tabiri caizse dalyan gibi, son derece karizmatik ve cool olarak kurbanlarını öldüren, yaşlı, genç, çoluk, çocuk demeden önüne geleni biçen, deşen, doğruyan, hastası olduğum katildir.
driving einstein driving einstein
2 metre, soğukkanlı, sessiz, işini doğru düzgün yapan adamın dibi katil. allah kimseye öyle katil vermesin ama bi görüştürsün yani.

halloween filmini sevme nedenim.
1 /