minnesota timberwolves

1 /
zerdust zerdust
2003-2004 sezonunda batı konferansından birincilikle play-off'lara girmiş, denver nuggets'i 4-1, sacramento kings'i de 4-3le geçip lakersla final oynamaya hak kazanmış takım...
noldor noldor
1-5 ekim arasında türkiye'ye kampa gelecek olan ve 6 ekimde de efes pilsen ile bir hazırlık maçı yapacak olan nba takımı.
kerk kerk
çaylaklarını tanıttıkları basın toplantısına ricky rubio'yu getirmeyi beceremeyen takım. david kahn hala anlayışlı olduğunu ve rubio-flynn ikilisinin çok iyi işler çıkaracağını söylüyor ama buna kendisinden başka inan var mıdır bilmiyorum.
enbiyey enbiyey
4 yıllığına 16 milyon dolara ridnour ile anlaştılar. fiyat uygun, oyuncu iş yapar gibi de ne gerek vardı lan bir guardda daha diye sormazlarmı adama kahn hıh söyle.

bu yıl da rakip oyuncular için istatistik takımı olmaktan öteye gidemeyecekler.
maximtsigalko maximtsigalko
şu anki durumlarıyla nba'de küme düşme sisteminin olmamasını sorgulatan takım. darko milicic'in hücumda katkısı eksilerde, jonny flynn henüz maça çıkmadı, michael beasley miami'de bıraktığı yerden devam ediyor, wesley johnson draft'in bir numarası john wall'un aksine ilk andan etkisini gösteremedi(ki bu çok doğal), kevin love'ın istatistikleri fazlasıyla iyi(maç başına 16.8 sayı 10.8 ribaund) ancak maç başına 26 dakika oynuyor, daha fazla oynasa galibiyet şansları artmaz o ayrı konu.

takımın durumunun kötülüğünü son 3 maçta yedikleri farka bakarak özetleyebiliriz:

önce memphis'ten 20
sonra miami'den 32
sonra orlando'dan 42

bu gidişle sezon ortasında 2011 draft'inde birinci sırayı alma hesapları yapıyor olacaklar.
noscho noscho
genel menajerliğini david kahn isminde bir sığır, hatta sığırdan da öte, bir terliksi hayvan yapmaktadır. buradan bütün sığır ve terliksi hayvanlardan kendilerini david kahn isimli kımıl zararlısıyla bir gördüğüm için özür diliyorum.

editeyşınz: ama hakkını vereyim 2012/13 sezonu için çok sağlam kadro kurdu. fazla derecede şaşırtıcı.
sananes sananes
doğru bir yapılanma içersine girerlerse yakın zamanda şampiyonluğa oynayabilecek bir takım olabilirler.yakın zamandan kastım, 3-5 sene kadar sonra.
ariel ariel
kadrosunda nba draftlarında ilk 6'da seçilmiş 7 oyuncu bulunduran takım. buna rağmen yıllardır bellerini doğrultamamaları draft lardaki başarsızılıklarına yorumlanabilir pekala. allahtan rick adelman geldi de az takıma benzediler.
1 /