mircea lucescu nun milli takımdan ayrılması

mechanism mechanism
yıldırım demirören malının yeni kazığı. gelen giden bize bir posta koyup geçiyor. dünya 3.sü olmasak lan zaten faroe adalarıspor gibi takımız kim gelirse gelsin dersin. futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz ona rağmen izlanda'nın başarısının yanından geçemiyoruz. mircea lucescu da yaslamış çok değil bence. hiddink, terim falan da güzelce yaslamıştı. milli takıma gelen umursamaz hallere giriyor başarı arayışını bırakıyor.

hayırlısı olsun diyemiyorum çünkü böyle bir yönetimle bişey beklemek iyi niyetlilik değil gerizekalılıktır.
havadakalansorular havadakalansorular
son isveç maçından sonra kovulması gerekirdi.açıkçası maçı izlerken futboldan anlamayan annem bile adamlar bastırıyor dedi ve adam yanda hiçbir şey yapmadı. üstüne oyuncu değişikliği için gol yememizi bekledi. irfan can kahveci 4. hakemin yanında kök saldı. bekle bekle diyip durdu 4. hakeme lucescu. golü yedikten sonra da gir dedi. sinir krizi geçirdim. o maçtan sonra zaten iddan kalmamış lig düşmüşsün. bi dahaki milli maça kadar bir resmi misabakaya çıkmana da vakit var. durduk yere adama neyi ödüyorsun. feshet gitsin her türlü maaşını alacak zaten. yeni hoca hayırlı olur inşallah. bir daha türkiyeye gelmemesi dileğiyle. romanyada emekliliğin, bizim cebimizden çıkan paraların keyfini sürsün. ne diyim pes.
iwouldpreferkalıbındanhoslasmayaningilizceerbabı iwouldpreferkalıbındanhoslasmayaningilizceerbabı
milli takımdaki kavgayı bitirmek ve gereken kelleleri almak için etiketi kullanılıp iş bitince yol verilen hocadır.baştan beri bu adamın bu amaçla geldiği belliydi zaten.

şimdi federasyonun "kardeşim lucescu'yu da hiddink'i de getirdik.bu iş kariyerli hocayla yabancı hocayla olmuyor" deyip şenol güneş'i getirmesi de su kaldırmayacak.bir süre de şenol hoca'nın kredisi kullanılır.işler iyi giderse iyi kötü giderse tekrar kredili biri bulunur.

fatih terim göreve geldiğinde de söyledim."milli takımlar sorumlusu" diye bir görev tanımı olamaz.milli takım bir ülkenin futbol federasyonunun görevlerinin bir izdüşümüdür zaten.böyle sakat bir görev tanımına kimi getirirseniz getirin başarılı olamaz böyle bir görev yok çünkü.

2013 senesinde dünyanın en zengin takımlarından biri barcelona.betis karşısında 3-1 kazanıyorlar.tribünde protesto var."la masia no es toca" yani "la masia dan ellerinizi çekin".sebebi o seneden beri barcelona'nın city gibi psg gibi takımlarla sidik yarıştırırcasına transfer yarışına girmesi.la masia dan yetişen oyuncuların şans bulamaması.bunu dünyada şampiyonluk denince başarı denince akla gelen ilk klüplerden biri yapıyor.sizce bu şekilde bir bilinci bir tek adam yaratabilir mi?