mızmız hatunların prim yaptığı bir toplumda yaşama

kartakaçmıştavuk kartakaçmıştavuk
çoğu zaman düşünme yetisine sahip olan dişi bireylerde şikayet etmek isteme, isyanlara sürükleme etkisi yaratan mıymıntı kadınların, türk toplumundaki yerini anlamaya çalışarak ömür tüketmektir.

siz mıymıntı, mızmız kadınlara kendi aranızda narin, hassas, çabuk etkilenen, ihtiyacı var ama kadınları diyorsunuz. bir kadın ne kadar şikayet ederse o kadar prim yapıyor bu toplumda. ne kadar kendi ayakları üstünde duramazsa o kadar ilgileniliyor onunla.

hep ayar olmuşumdur filmlerdeki, dizilerdeki erkeği dayak yerken hayır hayır diyerek ağlayan ve bir boka yaramayan mal kadınlara. hassastır ya haspam aklına bir şeyler geçirip oradaki tiplemenin kafasına geçirmek gelmez. kendi alışveriş posetini taşıyamaz mesela bunlar. kendi çantasını taşıyamayıp sevgilisini bu iş için kullananlar bile var.

ama nedense ben yaparım, ben hallederim kadınları hak etmez bu mal değneklerine gösterilen ilgiyi.

sonra ağlayan zırlayan, kullanıldım diyerek sağa sola saran erkeklerle yine bu adamların kendine yeten kadın arkadaşları ilgilenir.

sizin ben ego tatminine yarayan sevgilerinize sıçayım...
dados dados
mızmız sikeceksin böylelerini sende rahat onlarda rahat. töbe töbe. kıl oluyorum böyle hemcinslerime. her şeylerini emri vaki ile yaptırıyorlar bir halttan memnun olmuyorlar. attıkları tribin yaptıkları suratın haddi hesabı yok!
wendera wendera
mızmız hatunun prim yapabilmesi için öncelikle nazının geçtiği kişiler olması gereklidir nazının geçmediği kişilere mızmızlık yaparsan sonucu hepimiz tahmin ederiz. işte nazının geçtiği kişiler olan kızlardan bahsedersek, türlü çocuktan beter davranışlarını kaprislerini çeken biri onu seviyordur, seksi buluyordur, tatlı buluyordur vs vs.
atlar ve yeşiller atlar ve yeşiller
kendimden ödün vermeden karşı tarafa istediklerimi yaptırıyorsam yaptırırım.
kendimden ödün vermem istenirse siklemem.
arada kalırsam mızmızlanıp şansımı denerim,tutarsa benimdir,tutmazsa salla.
zamanla insanın kendi habitatı oluşuyor,dışına taşamıyorum,zaten nazımı çekmicekse ne işe yarıcak,atom mu parçalıyor bana...böyle diye diye çamaşır bulaşık yıkatmışlıklarım var,içimdeki pislik...
polia polia
mızmızlık zayıflık ve sadece erkeğin yapabileceği şeyleri yapmamaksa bir de eğer ooohhh değmeyin keyfine olan yaşama modelidir. çünkü erkekler kadınlar tarafından ihtiyaç duyularak kahraman olmayı severler.

mutfakta açamadığınız kavanoz kapağını uzatıp ''aşkıııım şunu açar mısın o güçlü kol kaslarınla lütfen'' derseniz adamın içinin yağları erir. hemen size kul köle olur.

ya da perde astırmak mı istiyorsunuz? ''ballıııımmm boyum yetişmiyor, o uzun boyunla şu perdeleri asar mısın lütfeeennnn'' derseniz adam sandalyeye bile çıkmadan kolları kopana kadar asabilir o perdeleri.

veya örümcek mi gördünüz evde bir yerde, hemen olanca yüksek sesinizle bir çığlık atıp.''bebeğim örümceek örümceeek çabuk koş şunu yakala at korkuyoruuuum çoook'' diye bağırırsanız eğer göğsünü gere gere koşup biraz da manidar şekilde gülerek ''sen bana bırak'' diyerek örümceği tuttuğu gibi yakalar da bir de öldürmeden dışarı atarsa eğer bu da merhametli olduğunu göstermek içindir güçlüyken.

sonra ona aslanım benim, kaplanım benim, kahramanııım diyerek sarılıp, öpücüklere boğarak teşekkür ederseniz artık onun gözünde siz bir meleksinizdir. size daha da aşık olur.