mühendis kızların pis kokuyor oluşu

befega befega
tam yazıyordum bişeyler.
du bi bakayım dedim, yazdığın son başlıklara bakındım şöyle bir.
sonra yazdıklarımı sildim.
yürü ya kulum.
eksiledim.

tanım; genelleme sıçmak.
keremser keremser
çalıştığım departmanda 3 tane mühendis kadın var. asla bu şekilde koktuklarını görmedim. dostum arada duş almalısın bence kendi kokunu alıyorsun.
bu hakikaten genelleme sıçmaktır.
erdinant erdinant
türkiye'de artık yeni yeni bir nefret söylemi türedi bunun adı: meslek ırkçılığı hasdsadas
olum kafayı mı yediniz pis kokuyor ne ya?ayrıca mühendislik fakültelerinin %150 oranı erkek nasıl oluyor yav.
bilemeemm bilemeemm
eşimin işi gereği bir sürü mühendis kız tanıyorum. hepsi de cillop gibi hatunlar. ve hiç pis koktuklarına şahit olmadım. mis gibiler.

tanım: götü boklu kişi söylemi.
söylenmiştir ama içimde kalmasın: (bkz: tespit sıçmak)
kimse boş değil kimse boş değil
pis kokan kızlar vardır ama illa mühendis olacak diye bir kaide yoktur. yani bunu bir önerme haline getirmeye çalışmayın. önermenin allahını yersiniz. mühendislere laf atıyorsunuz neticede.
mechanic07 mechanic07
okul döneminde kendilerine bakmaya fırsat bulamadıkları içindir. çalışma hayatında ise tam tersi bir şekilde bakımlarını ihmal etmiyorlar.
kızıl kurt kızıl kurt
40 derece güneşin altında tozun toprağın içinde çalışan bir insan kadın olsun erkek olsun evine gidip duşunu alana kadar kokar.

bu sektördeki hiçbir insan patron falan değilse kolay para kazanmıyor, çırağından mühendisine bu iş böyle, kışın soğukta yazın da sıcağın altında kafanda baretle ya arazidesindir ya şantiye sahasında. plaza insanları anlamaz.

bir kafayı takmadığınız mühendis kadının kokusu kalmıştı.
natilyus natilyus
öyle demeyin lan.. atalet momenti çarpar adamı..

mühendislik fakültesi diye ahırda lisans öğrenimini tamamlayanları ile tanıştıysanız, bilemem ama tersine sayıları az olduğu için kendilerine daha çok bakım yaptıkları doğrudur.. açıkçası benim tanıdıklarım, ki mezun olduğum üniversitedeki hatunlar, bı için suydu, aldıkları bursun yarısını su, makyaj vs. bilimum harcamaya ayırırdı..

hani vücut bakımını yeterince yapmıyor da, sınıfındaki hayvan erkeklere benzemeye çalışanı var mıdır, bilemem, ama varsa da sayıları muhtemelen oldukça azdır..

siz yine de mühendis hatunların üstüne fazla gitmeyin.. atalet momenti çarpmasın sizi..

not: bakımlı mühendis kızlar eqlesin..