multinet

fasafiso fasafiso
kart sahiplerinin severek kullandığı, fakat restaurantların pek de sevmediği sistem. zira 40 günde bir ödeme yapıldığı için ve ekstradan bir de komisyon alındığından, sırf sürüm olsun diye üye olunan sistem.
sylvia manson sylvia manson
mc donalds'da geçmesi benim için kafi olan.. yok lan kafi değil aslında ama sodexo kadar yaygın olsa çok mutlu olacaktık.

neyse mc donalds diyordum. hacı bu big mc ne süper bir şey yahu. ağaçta yetişse yetiştiricem.

cidden söylüyorum bunu; bimde de geçse ya olm bu multinet. asdfghjk.

harcarken sanki havadan geldi gibi harcıyorum ama adamlar bizim maaşın bi bölümünü multinete yüklüyor bildiğin maaş yani o da.

istediğim yerden yemek yiyebilmek güzel ama.
funkymania funkymania
günün birinde milyoner dahi olsam, full yüklü bir multinet kadar huzur ve mutluluk vermeyeceğini düşündüğüm yemek/alışveriş şeysi.
purepain purepain
kupon üstü vermeyip her öğlen yemeğinde -abi x liralık kupon yok yarın bilmemne yapalım diye- iyiniyetinizden faydalanan restorantlara darbe vuran kuruluş.
byhonour byhonour
ilk zamanlar en çok kullanılan yemek kartıydı ama sodexo ve ticketdan sonra biraz düşüş yaşadı. multinet geçen yerleri arayıp bulmak da biraz zor. enyakinnerde.com adresinden multinet geçen yerleri il ve ilçe bazında filtreleyebilirsiniz.
whistle whistle
bana da veriyorlar aylık 400 de ama bunu hangi marketlerde harcayabileceğimizi neden söylemiyorlar, bilen arkadaş var mı acabaa