murat boz

1 /
tambatumbaesmerbomba tambatumbaesmerbomba
aşkı bulamam ben adlı şarkıyla çıkış yapmış, robbie williams'ın rock dj adlı şarkısının klibini çağrıştıran bir de klip çekmiş, iyi bir sese sahip, zamanında tarkan'a da vokal yapmış, güzel vücutlu şarkıcı... ayrıca hepsi grubunun yalan şarkısının bir bölümünü seslendiren erkek vokal de murat boz'dur...
halfelf halfelf
vakti zamanında tarkanın backvokali oldugunu duydugum ki klibinde tarkan gibi efemine hareketler sergileyen ismi soyismiyle bir arada garip duran insan.

edit:cümle cümle olalı bu kadar devriklik görmedi
maia maia
klibinde masum bir şekilde gömleğini çıkaran, dans eden, eğlence için izlenen, sesi de güzel olan şarkıcı.
makedamnsure makedamnsure
nişantaşında spora giden yakışıklı şarkıcı.

yıllar sonra gelen edit: 2007 yılında yazdığım giri kocaman 9 yıl sonra 3 ay önce 2 kez eksi oylanmış. hımm ilginç. şimdi bi düşünelim. adamın spora gitmesini mi, bu faaliyeti nişantaşında yapıyor olmasını mı, yoksa yakışıklı olduğunu belirtmemi mi beğenmediniz sayın eksiciler?
retraneliote retraneliote
2 haftadır arkadaşımla, aşkı bulamam ben klibini izleyip seksi dansını yapmaya çalıştığımız ama kendisi gibi kıvırtamadığımızı farkettiğimizde vazgeçtiğimiz, "utanır insan böyle güzel olunur mu" diye nitelendirilebilecek karizmatik insan.
seanpenn seanpenn
son şarkısıyla biz insanlarla adeta alay ediyorlar. nil ile birlikte çalışıp böyle bir iş yapması çok ilginç. o sözler, o dans, o laubalilik sınır değerlerde. bilerek yapıyorsa bilemem ama gerçekten böylese vah bana vahlar bana.
aguney aguney
türk musikisi devlet konservatuvarından böyle bir dejenere insan çıkmış olmasıyla bizleri hayrete düşüren, kilibinde oynattığı iki güzelle şarkılarının daha akılda kalıcı olacağını ya da daha çok satacağını düşünen insanların ne ilki ne sonuncusu.
keşke enstruman çalmaya devam etseydi.
garfild garfild
kuzenimin her çıktığında ayyy uyyy die tepkilerle benim ondan soğumama neden olan kızların ilahı haline getirilmeye çalışılan bir balon sanatçı aday adayı bile olamayacak kabiliyetsizlikte olan şahsiyet...
chocolattes chocolattes
dikkatle incelendiğinde pek de güzel görünmeyebiliip, bütüne bakıldığında gayet yakışıklı ve karizmatik bir fiziğe sahip olan, sesi güzel, dansı-sahnesi izlenesi olan, tarkanvari esintiler taşımasının onun suçu olduğunu düşünmediğim, ses getireceğine inandığım genç kızların yeni sevgilisi*
tazmanya canavarı tazmanya canavarı
"evime gelse kovarım" kategorisine eklediğim isimlerden. bu kadar da saçma sapan şarkılar, bu kadar basit müzik olmaz ki! tekrar ediyorum; belki hiç gelmeyecek ama evime gelse kovarım bu kadar kalte yoksunu iş yaptığı için.

bu arada popoyu eğer sağlam sallayabiliyorsa bir erkek ilgi çekebiliyormuş, bilimsel kanıtıdır bu şarkıcı. bendeki popo takribi 250 gr olduğundan pek varlık gösteremeyebilirim böyle bir aktiviteye girişerek ama kaba tabiriyle götüne güvenen erkekler bu vatandaşı taklit ederek gayet "çekici" (bkz: tırnak içinde) olabilirler bağyanlar açısından. bu da böyle bir gözlemimdi...
1 /