mynet

1 /
theking theking
mynet email hizmeti oldukça sorunlu olduğu bilinmektedir. otomatik email sistemlerinden - forumlardan veya diğer portal sitelerinden - gönderilen mesajların ulaşmadığı bir yapıya sahiptir. çok uzun zaman önce email hizmetini kullanmayı bıraktığım bir site.
wondrous wondrous
bu servisin mail kutularına doğru yola çıkıp sırf dayılar siklerinin keyfine göre gönderen server'ı blockladıkları için geri dönen mailler saçımın boyunu aşar.
schumifan schumifan
siklerinin keyfine göre mail atıp sonra ben spam yapmadım diyen kişilerin maillerini bloklayarak doğru yapan ve kullanıcılarının rahatsız olmasını engelleyen site.
gudu bet gudu bet
çılgın atıp haber metinleriyle adeta bir şenlik cümbüş nümayiş havası estiren portal..

haber: adıyaman'ın gölbaşı devlet hastanesi acil bölümüne "hasta kılığında" giren bir şahsın, muayene olduktan sonra doktorun cep telefonunu çaldığı iddia edildi.

(bkz:http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Life&id=A00FCE7D&date=13Kasim2006

şimdiye kadar filmlerde şurda burda doktor kılığında, hemşire kılığında hastaneye girenleri çok gördük lakin bu hasta kılığı apayrı olmuş.. nasıl girilir arkadaşım hasta kılığına? hasta rolü oynasa tamam. burdan yetkililere sesleniyorum. biri çıkıp resmi açıklama yapsın!
themummy87 themummy87
ücretsiz mail kotasını 5 gb.'a çıkartmıştır. ve insana bu kadar da olmaz dedirtmiştir. 5 gb.lık kota mı olur ya? artık taşınabilir bir disk olarak myneti kullanmak mümkündür.
hemen herkesin mynet'ten hesabı vardır. ancak mail işlerini mynet'ten halletmezler. genellikle okey, king, batak, tavla gibi oyunları online oynamak için edinirler.
yine iyidir, hoştur, güzeldir. türkiye'deki en çok kullanıcısı olan mail sitesidir.
1 /