nasıl olsa kızım bana inanırlar algısı yaratmak

aglayacaksan oynamayalim aglayacaksan oynamayalim
türkiyenin her yerinde günden güne artan ve kadınların hiç çekinmeden yaptıkları algı operasyonu.
o kadar rahatlar ki artık önüne gelene istediğini diyebiliyorlar. iftira atmaktan çekinmiyorlar bile.

erkekler yavşak kızlar masumdur algısını çok fena işliyorlar beyinlere. insanlıkta git gide dibe batıyorlar ama bu pislikten vazgeçmiyorlar.

az önce kızın biri başlıkta duyar kasıp beğenilecem ya da başka kaygılarla açtığım başlıkta sen her önüne gelene yavşıyorsun diye rahatlıkla yazdı. buna dur diyecek kimsenin olmadığını bildiği için yaptı. üstelik ne beni tanır ne de ben onu tanırım.

kızlarda son yıllarda çok artış gösterdi bu düşünce. erkekler dikkatli olun. burası sözlük sonuçta güldüm geçtim ama reel hayatta da var böyle algı.

yapmayın kızlar. sizin abinize ya da babanıza böyle yapılsa hoşunuza gider mi? ana bacı karıştıranlar biraz da abisini babasını düşünsün. sizi yine en iyi siz tanırsınız.
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
lisede birkaç kız çok yapıyordu bunu. yanına el çantasını alıp her ders "hocam lavaboya gidebilir miyim?" hoca gariban hoca napsın kızın regl takvimini tutacak değil ya el mahkum git kızım diyordu tabi. yüzsüz kızımız da sınıftan çıkarken yüzümüze bakıp göz atıyordu.

hee bir de aynı kız arkadaşıyla birlikte her gün ilk derse gelmezdi. ilk derse gelmeyince ne yok yazılıyorsun ne de izin kağıdı almana gerek var sanırım. sistemin açığını bulmuş yardırıyordu. şimdi doktor oldu. hastaneye gidip ona güvenecez.