nerde oldukları bilinmeyen gizemli çorap tekleri

1 /
you don t goff me you don t goff me
annenin karıştırıp, çok uzak diyarlara yolladığı çorap tekleridir onlar. ha bide makina lan çamaşır makinası eskiydi ben küçükkene hep yerdi bir iki çorap bişe. sıkışırdı arasına.
hatuninsankişisi hatuninsankişisi
yeni aldığınız cicili bicili çoraplar bi kere giyilebilir ancak, hele çok severek aldıysanız kesilikle birden fazla giyemezsiniz, çünkü mutlaka yıkandıktan sonra çamaşır katlarken bulamazsınız bi çorap tekini. çok sevdiniz ya, muhakkak o yüzden. ya makine yutmuştur o güzelliğe dayanamayıp, ya da ... başka bi ihtimal yok aslında bu kadar korku filmi efektine gerek yok. kesin makine kıskanmış ve yutmuştur. eğer benim gibi kuru çamaşırları toz vardır diye silkeleyen anneniz varsa, -çorapları bile-hayır anlamıyorum elbise değil ki silkelensin iki parça küçük şey- çorabın tekinin sevdiceğinden ayrılma sebebi bu da olabilir.

o yüzden en iyisi hep külotlu çorap giymektir. ya hep ya hiç hesabı.
sulu köfte sulu köfte
bazılarının da nerde oldukları bilinir ancak bilmemezlikten gelinir. çünkü öyle absürt bir yere kaçmıştır ki almaya değmez. (yatağın altının en dibi) anne sorulunca bilmiyorum, denilir. çünkü bilinirse almanız istenir. yıllar sonra odanın dekoru değiştirildiğinde kıl ve tüy yumaklarıya beraber çorap kurtarılır. the end.
siz hepiniz ben tek siz hepiniz ben tek
bu gizemli çorap teklerinden biri ortalıkta bir yerdedir, olayın gizemli kısmı diğer tekin başını alıp gitmiş olmasından kaynaklanır. bu durumda çoraplar arasında bir kavga, bir husumet olup olmadığı iyice kontrol edilmeli, geride kalan çorapla konu enine boyuna tartışılmalıdır. giden çorap tekinin geri döndürülebilmesi için neler yapılabileceği konuşulmalı ve bunlar yapılmalıdır. şayet işe yaramıyorsa;

1. tek kalan çorap çöpe atılabilir. 2. tek kalan zavallı çorabın psikolojisi de göz önünde bulundurularak onun evde kalmasına izin verilebilir. 3. tek kalan çorabın başka bir tek çorapla diyaloga girmesine ön ayak olunabilir. sevaptır.

benim tek çoraplar genelde evdeki diğer bireylerin çekmecelerine kadar trip atabiliyorlar ancak, öyle fantastik yerlere gitmiyorlar. gidip alıyorum, olayı tatlıya bağlıyoruz kendi aramızda.
idiot idiot
ni ha ha ha hodur. bazen mutluluk bazen mutsuzluktur. öyle zaman olur ki bir yere acil çıkalacak çok lazım bulunamaz.*bazen olur en olmadık anda misal sevişirken karşınıza çıkıverir.* allah canını almasındır. çoraptır, parçadır.
foxydevil foxydevil
yapılan araştırmalara göre erkeklerde bu durumla çok daha sık karşılaşıldığı gözlemlenmiştir. gerekçe olarak ise, pasaklılık verilmiştir. çoraplar genelde yatmadan önce çıkarılmayı unutulur ve yatağa girdiğiniz, o rahatlığa kavuştuğunuz anda farkedilir. ve sinirli bir şekilde rahatın bozulmasına küfür ederek çıkartılıp biryere atılır. bu dengesiz atış sonucunda çorabımızın teki gitmesi gereken noktaya (odanın köşesinde herhangi bir nokta) giderken, bir diğeri rüzgarın ve merkez kaç kuvvetinin etkisiyle yön değiştirir ve tamamiyle alakasız bir noktaya doğru yol alır. işte bu durumda kapı, cam, havalandırma deliği vs. açıksa çorap tekimiz bizden ayrılıp gider.. ve kişi sabah kalktığında çorabının tekini bir türlü bulamaz, arar arar 'nerde lan bu çorap' der ama yine de bulamaz. artık o çorap için yapılabilecek pek birşey yoktur. ama yine de ümidinizi tamamen kaybedip elinizdeki tekini atmayın derim bakarsınız taşınırken falan karşınıza çıkar ve tekrar kullanmaya başlarsınız.
05 ucu olup da vermeyenin 05 ucu olup da vermeyenin
+ evet neo şimdi karar zamanı. kırmızı çorap mı mavi çorap mı?
- mavi tabiki reis de bu çorapların öteki teki nerde merpheuscum ya
+ welcom to matrix neo. onlar gizemli çorap tekleri. yıllardır arıyoruz amına koyim seni seçtik belki bulursun diye.
nickimtirak nickimtirak
hep koltuk aralarına giren kumandanın amca kızıdır. ayağınız kokuyorsa böle bi sorunla karşılaşmazsınız.
+koku çok ekşi hmmmm fazla uzağa gitmiş olamazz.
gamst gamst
çoraplar neden ayağa entegre edilmemiş sorusunu sormamiza sebep olan gizemli olaylar serisi.

çorap dediğimiz şeyin doğasında kaybolmak varsa buna kimse bir şey yapamaz. tıp bile..
1 /