nerde oldukları bilinmeyen gizemli çorap tekleri

2 /
transparan leopar transparan leopar
şehır dışından gelen telefonla içindeki gezi sevdasını dindirmeye karar verdiğini söyletmiştir, çok kahrımı çekmişti sağ tekim hakkıdır ama bir veda bile etmeden gitmesi üzmüştür.
keşke böyle olmasaydı keşke böyle olmasaydı
sürekli tekini bulursun diğerini bulamazsın. sonra bir gün dolabın derinliklerinde diğer tekine denk gelirsin dersin ki tamam şimdi çift oldular bakarsın her zaman ortada olan tek çorap bu sefer kaybolmuştur. bu döngü sonsuza kadar devam eder.
üniversiteyi bakire bitiren kız üniversiteyi bakire bitiren kız
sözlük yazarlarının ev düzeni konusunda fikir veren çorap tekleridir. kaybolan çorap teki diye bişey yok, dağınık ve pis insan var.bir eşyayı düşürürsün veya çaldırırsın anlarım, kaybolma budur. ama evin içinde eşya kaybolmaz. her çekmecemin, her dolabımın içinde ne var, hangi köşede hangi eşyalar duruyor harita gibi aklımda ve bunların yeri hiç degismez. kullandığın bir eşyayı işi bitince hemen yerine koymuyorsan,bir daha lazım olduğunda dolap beygiri gibi döne döne ararsın. yurtta oda arkadaşlarımla en çok bu konu yüzünden tartışırdım. düzenli olmak insanın kendisine ve başkasına olan saygısını gösterir bence.
doyen isg doyen isg
17 çift aynı renkte ve kaliteli çorap aldım.
bir yıl sonra çorap çekmecemde , renkleri, iplik özellikleri, boyları, desenleri benim aldıklarım ile hiç alakası olmayan ve içinde sentetik iplik olduğu için benim giyemediğim bir düzine çorap vardı.
halen orada duruyorlar. çekmeceyi kullanmıyorum.

şimdi yeni aldığım çoraplarım özel torba ile,valizimin içinde.
yıkamaya bırakınca geriye tek tek geleceklerini biliyorum.
nasıl bir çözüm buldum derseniz:
söyleyemem, sırrı bozulmasın.
jelly jelly
8 yıldır kendi çamaşırlarımı kendim yıkıyorum daha bir kez olsun çorap teki kaybetmişliğim yoktur. annem geldi. çamaşır falan yıkadı 1 hafta. şuan eşleri olmayan 4 adet çorap tekim var. gel de delirme. nasıl başardı acaba. annem iyi ki ev hanımı değil diye düşünüyorum. mazallah yangın falan çıkarır.
kerametikendindenmenkulbiraylak kerametikendindenmenkulbiraylak
ben de bir benim başıma geliyor sanıyordum.
sürekli aynı markadan,siyah renkli çorap alıyorum ve her seferinde tek sayı olarak çıkıyorlar makineden.
çamaşır makinesi yutuyor desem bu kadar çorap şehrin altyapısını çökertmeliydi çoktan.
2 /