netflix

17 /
brachiosaurus brachiosaurus
eğer türkçe senaryoları ingilizce tercümeyi düşünerek hazırlatmayı bırakmayacaksa türkiye için yapımlar üretmeyi bırakmalıdır. hakikaten katlanmak zor.
jitemci astsubay jitemci astsubay
beyaz, erkek ve heteroseksüel olanlara düşman bir örtülü politikaları var. diversity, social justice ayağına gizli bir propagandayı dayayıp duruyorlar dur bakalım nereye kadar.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
ilk başlarda güzeldi,yapımlar fena değildi vb.... sjw muhabbetini işin içine çok daha az katıyorlardı yuvarlanıp gidiyorduk.

sonra her dizide film de vb... sjw olayının cılkını çıkartmaya başladılar prime da gelmişken izleyecek bir şey de bulamıyorken prime a geçtim bende.

eğer prime da sjw topuna girerse viva la torrent derim.

hayır eşcinsellerle alıp veremediğim yok sjw ler ile var ve sürekli gözüme sokulmasından rahatsızım. 2002 de the shield da yan konu olarak eşcinsel bir polis memuru vardı ve onun yaşadıkları mesela beni rahatsız etmemişti çünkü bir göze sokma yoktu pek çok dizi dede var ama netflix bunu abartarak yapıyor bu da canımı sıkıyor. ben her film/dizi de abartılmış eşcinsel witcher evrenin de sjw ayağına zenci elf görmek istemiyorum kusura bakmayın.
kızıl kurt kızıl kurt
black sails'in 4. sezonu hariç tüm sezonlarını kaldırmış sitesinden.

2. sezonu çıkalı 1 buçuk sene olmuş the alienist'i de daha yeni yükleyebildiler. aboneliğim bitsin dakika durmam, 1 senedir yüklenmeyen sezonları ben internetteki kaçak dizi sitelerinden izleyeceksem, aradığım tüm dizilerin sezonlarını burada bulamayacaksam para ödemenin bir mantığı yok. 3-5 popüler diziyi zamanında yüklemeyle olmaz bu işler.
aptgetpurge aptgetpurge
lalo ibne olup saul'a aşk ilan etseydi ve mike bu olaydan etkilenip zenci olmaya karar verseydi better call saul'un 5. sezonunu yüklerlerdi sanırım. o derece iğrendim politikalarından.
izlediğim 3-4 yapım var zaten, onda da yetersizler de, malum. koyunun olmadığı yer..prime beyin oyuna girmesi heyecan yarattı. şu an takipteyiz hepsini.
finrod felagund finrod felagund
yarrak kürek streaming platformu. o kadar kötü ki, sırf diğer oturumları kullanan arkadaşlarım yanlış anlamasınlar, onlara ayıp olmasın diyerek aylardır iptal etmiyorum ama girip bir kez olsun izlenebilecek bir şey de bulamıyorum bir yandan. iyi ki prime geldi de açıp açıp parks and recs ve the office izleyip kendime geliyorum.
17 /